Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használt már valaki Fatblock-ot? fórum

Használt már valaki Fatblock-ot? (beszélgetős fórum)


6. tlia (válaszként erre: 5. - Mariann46)
2016. okt. 11. 09:36
Most már eltelt egy hónap. Fogytál? :)
2016. szept. 6. 17:05
Sziasztok igaz én még csak egy pár napja szedem de leirnám hogy mit tapasztalok. Elmultam 47 és én is ki probáltam már vagy 100 féle fogyokurás szert valami használt valami nem de általában csak ideig óráig. / hogy ez milyen tartos lesz szerintem egyikünk sem tudja még a válasz majd talán 1 év mulva. lényeg pár napja kezdtem el a szedését és úgy indultam neki hogy nem sok reményel. Ez a készitmény nem elveszi az étvágyat hanem teltség érzetet ad persze nem egész napra . ezért kell étkezés elött bevenni én kb 10-15 percel evés elött veszem be . elöször semmit nem tapasztaltam de igy egy pár nap után azt érzem hogy sokkal kevesebbet eszem mert úgy érzem kiduranok. és kezdenek az ételek nem izleni tudom ez kicsit hülyén hangzik de így van . mintha sosabb vagy éppen savanyúbb lenne az adott étel szoval nem eszem olyan jó izüen mint eddeg.persze probálok oda figyelni mit és mikor eszem de én ezt tapasztaltam. ha vége a doboznak megirom hogy használt e vagy csak már beképzeltem mert olyan betegesen szeretnék lefogyni :)
2013. szept. 25. 20:57
Sziasztok! Én már lassan 2 dobozt is beszedtem es semmi. Mellette dietazom, személyi edzővel heti 4 szer edzek. Hétvégén van egy kis bűnözés... Ekkor kellene hatnia a fatblocknak... De semmi. Sajnos csak pénzkidobás volt:(
3. bögre (válaszként erre: 2. - Zizimazsi)
2013. szept. 19. 20:24
Szia! Én is pont ma néztem a DM-ben! Az a bajom mint neked, én 50 felé járok! Semmit sem éreztél tőle? Szerintem igazából ehhez nem kell hozzászokni, hiszen elvileg rögtön teltség érzetet kéne, hogy adjon! Azért írjál, hátha nincs igazam! Örülnék neki ha használna! :)
2013. aug. 28. 18:58

Szia Tina!

Én most kezdtem a második dobozzal. Eddig nem sok eredményét látom. Jogosan kérdezhetnéd, hogy akkor miért kezdtem el a másodikat is? Azért, mert abban hiszek, ahhoz, hogy használjon valami, legalább két doboz kell. Én csak leírtam a saját tapasztalatomat, de nem biztos, hogy mérvadó lesz számodra. Sajnos 40. életévem betöltése után valami nagyon rosszul működöm. Olyan, mintha fordítva reagálnék dolgokra. a fogyis dolgoktól mint ettől is étvágyam lett, pedig pont az lenne az egyik hatása, hogy elvegye az étvágyat. Nem tudom. Annyira új még, hogy én is várakozó álláspontra helyezkedtem. Nagyon bzom abban, hogy lesz még más is, aki ír, és pozitív taopasztalatai vannak. Azt meg kimondottan szeretném, ha megosztaná velünk, volt-e valami plussz, ami miatt bevált a készítmény.

Tudom, hogy nem sokat segítettem, de ilyenkor az is számít, ha valaki legalább válaszol a fórumon.

Remélem, Neked jobban bejön. A DM-ben váltsd ki az 50 pontos füzetet és a 25%-os kedvezménnyel 5.000 Ft körül tudod megvenni. Mégsem 7.000 Ft.

Legyen szép estéd!

2013. aug. 24. 11:40

Sziasztok!

Használt már valaki fatblock fogyókúrás készítményt? Ha igen milyen tapasztalatitok vannak ezzel a tablettával kapcsolatban?

Válaszokat előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook