Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik fajta zöld teát érdemes venni? fórum

Melyik fajta zöld teát érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 28. 10:55
Twinings. Bar en csak a kamillateat szeretem, de volt fonokomnek ez a kedvence :)
2013. aug. 25. 21:08
Filteres tea nem jó ugyanis az szemétből van konkrétan.Szálas teát vegyél.Dilmah pl.
2013. aug. 24. 13:04
A vaníliást én nem bírtam meginni. A citromos volt a kedvencem.
2013. aug. 24. 11:58
Én szeretem a Jasmine zöld teát. Különleges íze van.
2013. aug. 24. 01:13

A Dilmah egy megbizhato marka, amit konnyen be tudsz szerezni.

Amugy ha rakattansz, lesz ebbol meg szakbolt.

2013. aug. 23. 16:55

Üdv!

A zöld tea az örök fiatalság elérésének egyik eszköze, ugyanis fontos antioxidánsokkal látja el a szervezetedet, rendszeres fogyasztása pedig segít a rák megelőzésében. Kitűnő megoldás a régóta lerakódott zsírréteg ellen. Az ital az emésztőrendszerbe került zsírokat villámgyorsan lebontja, hasznosítható energiává alakítva. A legjobb, ha délelőtt és délután is iszol egy-egy bögrével ebből a teából vagy csinálsz magadnak egy nagyobb mennyiséget, és egész nap kortyolgathatod. Hatását azonnal érezni fogod.



Csak azt szeretném tudni ezzel kapcsolatban hogy a filteres tea is megteszi e, vagyis hogy melyikből, milyen márkájút vegyek ami nem "szar"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook