Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismertek valamilyen praktikát a menstruáció előrébb hozására? fórum

Ismertek valamilyen praktikát a menstruáció előrébb hozására? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
87. Icus (válaszként erre: 85. - Mesiti)
2008. júl. 1. 14:39

MIvel korábban már írtad, hogy volt anikor késett, én úgy gondolom, ha folyamatosan csinálod, akkor megszokja a szervezeted és nem hat úgy a C-vitamin.

Ezt azért gondoltam, mert egyszer jártam én is igy, hogy elkezdtem C-vitamint szedni. nem tudom az adagot, reggel délben este szórta poralakúc vitamint az italomba. Abban a hónapban 1 hetet késett a mensim. Lehet, hogy csak véletlen egybe esés, mert én sem tudtam, miért késik. Aztán egy másik fórumon olvastam, hogy a c-vitamin okozhat ilyet. mivel előtte semmit sem ettem, lehet, hogy ez az emelkedett mennyiség nekem "nagydózis" volt. De, én csak párhétig szedtem, aztán abba is hagytam.

86. Nini89
2008. jún. 30. 01:36
Sziasztok! Megszeretném kérdezni azoktól, akik kipróbálták a citrom-kúrát, hogy ha sikerült eltolniuk akár csak 1-2 nappal is, hogy utána a következő mensiük is el lett tolva 1-2 nappal vagy visszaállt rendesen? (pl. minden hónap 1-én jött meg és a citrom miatt 3-án, akkor következő hónapban is 3-án jött meg vagy visszaállt elsejére?) Köszi szépen!
85. mesiti
2008. jún. 24. 09:32

Szerintem nem hat az egész. Kb 2-3 nappal akartam eltolni, de nem sikerült.

Amit tettem érte: 1000mg-os C-vitamin és minden nap 2-3-szor fél liter limonádé jó sok valódi citrommal. Mindezt egy hónapig!

Nem hatott, pontosan jött meg.

Így én nem tudok módszert az eltolásra...

84. Icus (válaszként erre: 83. - Amyke)
2008. jún. 24. 07:02
Nagydózisú C-vitamint szedjél. Az nem marja szét a gyomrod. Szerintem már el kellett volna kezdeni.
83. Amyke
2008. jún. 23. 18:50
Sziasztok! Szombaton sátorozás lesz egyik barátomnál és nagyon elszeretnék menni, de pont akkora kell megjönnie. Valaki nem tudja hogy hány nappal előtte kell elkezdeni a "citromos-kúrát"? Légyszi írjatok! Előre is köszönöm.
82. Icus (válaszként erre: 75. - GoldenPhoenix)
2008. jún. 23. 05:05
Ha van "rá okod", hogy mi miatt késhet, akkor ne ijedezz, hanem vegyél terhességi tesztet:(
81. Dreamy
2008. jún. 21. 17:04
állítólag előrehozza, ha beleülsz egy kád sós vízbe
2008. jún. 21. 11:57
Egy kiadós szex és egy pohár vörösbor, vagy vmi alkohol előrébb hozza...
2008. jún. 21. 10:57

Ha még aktuális ..., ajánlom szíves figyelmetekbe



- Ajánlom szíves figyelmetekbe, itt a portálon a "Mozgás és fitness" csoportban "Az Aviva-módszer" című írást, és

- a www.avivamodszer.hu honlapot.


Őszintén tudom ajánlani, ma már sok jó példa van, több mindenkinek többféle problémában segített, mindenféle gyógyszer és hormon nélkül is "működik a dolog".

78. ovics
2008. jún. 21. 06:45
A citrom késlelteti.Nekem a konyak és a meéeg víz jött be.Igazából sosem mertem konyakot inni,mert előre hozta a menzeszt.
77. mesiti
2008. jún. 20. 23:16
Az én mensim megállíthatatlanul pontos. Nem vált be a citrom kúra... 28 napra pontosan, ahogy korábban is, megjött.
76. mesiti
2008. jún. 20. 10:02

Na kiváncsi vagyok! Ma van 4 hete hogy utoljára megjött. Most tesztelem a citromot. Egész hónapban valódi citromos limonádét ittam! Remélem hétfőig semmi nem történik! Majd írok, hogy mi a helyzet...

Nem rossz ez a citromos dolog amúgy. Többet is iszok folyadékot, egészséges is, finom is...


Igaz a fórum a mensi előrébb hozásáról szól... de a csúsztatást sem árt tudni. ☻

75. GoldenPhoenix (válaszként erre: 74. - Icus)
2008. jún. 17. 14:30

72 kiló körül vagyok. hát az utbbi 1 évben híztam csak, de mostanában nem. 3 kilót fogytam is...

olyan már 1x volt, hogy 2 hetet késett, de mára 3. hétnél tartok és még mindeg semmi... :(

kezdek egy pöpet megijedni...

74. Icus (válaszként erre: 73. - GoldenPhoenix)
2008. jún. 17. 14:18

Látom "elég fiatal " vagy. A súllyod mennyi? ne fogytál vagy híztál az utolsó hónappan?

A munkatársnőm lánya az idegességtől (összeveszett a barátjval) 5-6 kilót fogyott, igaz 40-42 kilóra fogyott ezzel:( No nem is jött meg a mensije:(

2008. jún. 17. 13:38

Sziasztok!

Nekem is hasonló bajom van mint, esztike23-nak. Én még középiskolába járok és mivel nem vagyok a legjobb tanuló, az év végei osztályzatok miatt nekem is elég stresszes volt az utóbbi hónap. Nekem 3 hete kellett volna megjönnie, de még mindig semmi. Az hogy terhes nem vagyok tuti biztos. Már ittam citromlevet (eddig úgy tudtam, hogy az előrébb hozza, bár most azt olvastam, hogy tolja), meleg vírben fürödtem, de még mindig semmi. most utazol egy 2 hétre, szóval még az orvos lehetősége is ki van zárva...

Valaki ha tudja mi lehet az oka, vagy mivel tudom "meghozni" akkor légyszi segítsen!

Előre is köszönöm a választ!

2008. jún. 9. 19:55
Sziasztok!Nagyon ideges vagyok, mert késik a menstruációm,de nem tudom mi lehet az oka. Kb. két hete egész héten egy-egy szelet citromot ettem és kb. két hete minden este eléggé savanyú eper turmixot ittam és stressze voltam múlt héten végig!Vajon ezek miatt késhet a menstruációm. A valaki tud segítsen, nagyon ideges vagyok!!!!!!Előre is köszönöm!!!!
71. N19
2008. jún. 4. 13:33

Sziasztok!Nekem is segítség kellene,légyszi segítsetek!Olvastam ezt a citromost dolgot,mikor kell elkezdeni,h mondjuk ne június 19.-én jöjjön velem nyaralni?:)és a nyaralás alatt is toljam magamba a citromot?:S

Köszike előre is a választ,sziasztok...

70. mesiti
2008. máj. 27. 14:09

Szia Nikol81!


Én munkanapokon ittam meleg teát (kb. 2 bögre/nap), csak ízesítettem valódi citrommal és így késett napokat. Most biztosra akarok menni, hogy az evezős hétvégén még csak véletlenül se toppanjon be, így limonádézok, teázok... magában nem iszom meg a citromot az tuti! :)

Sajnos hivatalos információm nincs a használatáról ill. hatékonyságáról...

2008. máj. 27. 13:20

Sziasztok!

Engem is nagyon érdekelne, hogy hogyan tudnám eltolni a menstruációt pár nappal!!

Jó lehet ez a citromos dolog, de mennyi citromot igyak naponta???

68. lill
2008. máj. 24. 10:21

Sziasztok!


akkor valószínű nekem is lehet a bajom! ilyenkor vizsgaidőszak közben felvásároltam kilószámra gyümölcsöt, napi 3-4deci frissencsavart narancsot iszom hol grépfruttal, hol 1 citromot is belecsavarok. Rengeteg vitamin van benne és persze nagyon finom is, de valószínűleg nekem is ettől késik már egy hete, holott amúgy mindig picit korábban szokott jönni..

2008. máj. 23. 15:56

Sziasztok!

Nekem még nem jött meg, de már egy hete várom. Vagyis késik. És én is csak tegnap jöttem rá, hogy a citrom miatt. Ugyanis itt egy másik topicban azt olvastam, hogy ha nem tudsz minden nap menni WC-re, reggel meg kell inni egy nagy pohár langyos citromos vizet. És ezt iszom egy hónapja. A WC-s dolgot megoldotta, de most meg el tolódott a mensim. Aki igy akarja elhalaszani, szerintem nyugodtam egyen-igyon citromot, mert hatásos és működik.

2008. máj. 23. 13:54
A citrom nekem is mindig bevalt a kesleltetesre.
65. mesiti
2008. máj. 23. 13:52

Sziasztok!


Nekem most esik le!

Egész télen, szinte minden hónapban késett a mensim. Nem értettem a dolgot, hiszen évek óta szinte mindig 28 napra jött meg. Mivel nagyobb változás sem történt velem (lelki, fizikai..), nem tudtam hova tenni a dolgot. De már értem: naponta 1,2 vagy 3 valódi citromos teát ittam!

Szerintem hatásos!!! :)

Így megpróbálom eltolni a köv. mensim, mivel pont az evezős hétvégére akar jönni velem! :)

64. dorry (válaszként erre: 61. - Sztimo)
2008. márc. 21. 09:27

Én még csak úgy próbáltam, hogy mikor megjött akkor ittam, és így 3 nap alatt túl voltam rajta! Lehet, hogy működik úgy is ha előtte iszod és nyersz pár napot!

Én, ha rossz időpontban jött volna meg( pl nyaralás), akkor a gyógyszerrel variáltam! Egyszerűen nem hagytam szünetet, így kimaradtak a piros napok!

63. lufi
2008. márc. 21. 07:51
Igyál egy kis alkoholt. Sokaknál az megindítja. Meleg vízben fürdés is, de ha késleltetni akarod akkor hideg vízben kell fürödni. Vannak akiknél ez bejön.
2008. márc. 21. 06:39
Nem hallottam ilyenről!
61. sztimo
2008. márc. 20. 23:18

Dorry vagy bárki más aki kipróbálta már!

A menstruáció kezdete előtt hány nappal kell citromlevet inni,ha késleltetni akarjuk?(az előbbre hozásra is vonatkozik a kérdésem)

köszönöm előre is.

2008. márc. 14. 18:08
ha fogamzásgátlót szedsz, azzal is lehet variálni. előrrébb hozni és hátrébb tolni. én még sosem mertem kipróbálni mert ezzel felborul a rendesz. de ha nagyo muszály igy is lehet,de a dokit meg kell kérdezni pontosan hogyan. vagy ha előrrébb szeretnéd hozni vegyél be 1 postinort,attól is megjön.
2008. márc. 14. 12:15
kössz szépen a segitséget:)
58. dorry (válaszként erre: 57. - Clauka-B)
2008. márc. 13. 15:41
Igyál citromlevet! Nekem szokott segíteni!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook