Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ismertek valamilyen praktikát a menstruáció előrébb hozására? fórum

Ismertek valamilyen praktikát a menstruáció előrébb hozására? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
147. hopee
2010. febr. 17. 19:16

Sziasztok!

Nekem kedden jött meg...de péntekre muszáj lenne hogy elmúljon..iszok citromlevet..azt hallottam az segít..tud még valaki valamien praktikát ami beválna?!nagyon fontos lenne!!

előre is köszii:)

2010. jan. 17. 13:02
Van ilyen gyógyszer,amit a nőgyógyász felír neked.Addig kell szedned,amíg nem akarod,hogy megjöjjön.én is használtam utazáskor.
2010. jan. 17. 11:49

Húzd be,a hasad alsó részét egy erős behúzással, úgy, hogy az legyen az érzésed, hogy a hasad alsó része hozzá akar tapadni a farkcsigolyádhoz.

10 másodpercig tartsd meg, normál légzés közben.

Engedd ki....amíg 4-ig számolsz

Ismételd az alhas behúzását


Ez már ide le volt írva, de nem találom!

Szóval ez segíthet!

2010. jan. 16. 20:36
Itt folytatódika fórum,amit elindítottam,mert már volt ilyen téma!de tudtok valamit ajánlani még?
2010. jan. 16. 20:31
Sűrgős lenne,mert 1 hete késik,és nem szedek gyógyszert,a megszakított közösülés sem 100%-os szerintem,most parázok,mert nem akarunk több babát.Azon gondolkodom,hogy elköttetem magam.
2010. jan. 16. 20:28
sehogy, mindennemű beavatkozás a természet rendjébe káros!
2010. jan. 16. 20:28
Miért ilyen fontos?
2010. jan. 16. 20:28
Sehogy. majd jön, amikor itt lesz az ideje. :-)
2010. jan. 16. 20:28
Szex, de sok :)
2010. jan. 16. 20:27

Eddig amiket kipróbálta:bort ittam,forró vízben fürödtem,emelgettem.

Jó tanácsokat kérek!

2009. okt. 21. 14:44

Sziasztok,segítséget szeretnék kérni:

Megjött,és 3 nap múlva elutazom,régóta tervezzük a párommal ezt a hétvégét,és eléggé tönkretenné ,ha végig kéne szenvednem az egészet...

Van esetleg valami mód arra,hogyan lehetne pl 5 helyett 4,vagy kevesebb napra csökkenteni a menstruációt,illetve csökkenteni annak erősségét,lefolyását?Létezik ilyen?

Kérlek írjatok,ha tudtok rá valamilyen módot!

(fogamzásgátlót nem szedek)

2009. okt. 18. 23:23
Lehet,hogy a szaunázás (vérbőség?)és a hasizomgyakorlatok segítenek?
135. brájgátta (válaszként erre: 134. - Jucus1981)
2009. okt. 18. 21:23

Szia!

A C-vitamin? Huhu, akkor óvatosan szedem :D

2009. okt. 18. 20:40

Sziasztok!


Tényleg működik, amit bóbita javasolt! Én a gyakorlatot forró fürdővel kombináltam...és bejött! A késést nálam C-vitamin szedése okozhatta, a ciklusom 4 napot tolódott miatta.

133. brájgátta (válaszként erre: 120. - Bóóóbita)
2009. okt. 12. 07:45

Sziasztok!


Hát ez nem semmi, megcsináltam tegnapelőtt, meg tegnap is egy kicsit, amit bóbta írt....és ma meg is jött :O kedden lett vna 28.napra, de gyakorlatilag 29.re szokott megjönni általában, vagyis mostanság. :) Hát nem semmi!

132. eanett
2009. aug. 8. 13:33
Sziasztok! Segítsetek légyszi! Hétfőn megyek nyaralni barátommal meg a haverokkal és tegnap este jött meg:S (azt hittem h majd csak jövőhéten jön meg).Nagyon szeretném valahogy hamarabb elmulasztani.Mit csináljak?
131. klenca
2009. júl. 3. 23:54
Idegeskedj extrém méretben, hamarabb megjön. Tuti módszer.
2009. júl. 1. 22:20

Sziasztok! nekem 2 hete késik! És még szűz vagyok!

Nem tudom mi lehet! Segitsetek!

2009. jún. 10. 19:41
nekem bejött amit bóóóbita irt :):):) próbáljátok kiii:D
2009. máj. 15. 01:06

sziasztok!

Remélem csak túlparázom a dolgot, de meg kell kérdeznem. Mi pharmatex-el és óvszerrel egyszerre védekezünk. Volt hogy a kup csak 2perce volt fent az 5-10 helyett és a páros eszköze a nyagyajkamhoz ért. Ma kellett volna megjönnie, de most a szokásos pecsételő vérzés se volt. A hét elején kellett mennem vérvételre, ma pedig reggel elég nagy hasmarsom volt. Ezek befolyásolják? Menzesz jelei pedig voltak, vannak is..Aggódom!!

2009. márc. 26. 19:03

szijasztok...

szerintetek a menstruacio a megfaastol is keshet?

mert erzem h meg vagyok fazva alulrol.. es a menstruaciom is kesik:( de azert probalgatom a modszereiteket....

2009. febr. 19. 17:33
izgalmas néptánc
2009. febr. 19. 16:01
sok tornicot kell inni, az előrébb hozza
2009. febr. 16. 17:22
A citromlé-módszer tuti bejön, legalábbis a késleltetésre. Én Neera-kúrát csináltam, ami napi másfél dl. citromlé fogyasztását is jelenti, emiatt sajnos már több mint két hete késik.. Sajnos utána olvastam csak, hogy a citromlé késleltet a menzeszt. Emiatt el kell halasztanom a jövő hétre bejegyzett műtétem, amire lassan egy éve készülök. Szóval, aki késlelteni akarja, annak ajánlom a citromlé-kúrát!
2009. febr. 12. 20:31
A sós vízben fürdés megtette hatását! Vagy talán csak az orvosi vizsgálat...
2009. febr. 7. 20:29
Na... Én ma ittam 2 dl vörös bort, hozzá melegvizes fürdőztem + melegítőpárnáztam, megmozgattam az alhasam stb... 3 napja késik, kezdek nagyon ideges lenni... :S:(
2009. jan. 21. 23:13
a meleg vizes zuhany is jót tesz, meg a meleg vizes palack a hasra. a masszázs pedig vérbőséget okoz, de ez inkább kerülendő
120. bóóóbita (válaszként erre: 116. - Fruzsyka12)
2009. jan. 21. 22:46

sziasztok,

na, sikerült találnom nagy nehezen egy gyakorlatot, gondoltam, megosztom:

"1. Húzd be, nyomd be a hasad alsó részét egy erős behúzással, úgy, hogy az legyen az érzésed, hogy a hasad alsó része hozzá akar tapadni a farkcsigolyádhoz.


2. Tarts ezt a helyzetet, amíg 10-ig számolsz (10 másodperc) normál légzés közben.


3. Engedd ki az alhasat, amíg 4-ig számolsz (4 másogpercnél NEM hosszabban).


4. Ismételd az alhas behúzását , amíg ellazulsz, negyed- vagy félórán keresztül alkalmanként.


Végezheted nyolcszor-tízszer (a napi munkád, járás során, utazáskor, állás közben.) A leghatékonyabb a gyakorlat gyors járás, sietés közben.


Figyelem, nem elég csak megmozdítani a has alsó részét, hanem húzni kell a farkcsigolyához, szinte odatapasztani.


Ha megjött a mensid, nem kell tovább végezni a gyakorlatot. Ezen a napon igyál több folyadékot a megszokottnál. A legjobbak a meleg, cukormentes italok. A tej nem jó!


A táplálékod legyen fehérjében gazdag. "


én megcsinálom, remélem bejön...

119. bóóóbita (válaszként erre: 113. - Cirmanella)
2009. jan. 21. 22:18

Sziasztok,

én is rákattantam erre a témára, mert ma kellett volna megjönnie. szinte mindig késik, de most nagyon-nagyon nem lenne jó! már "érzem" a hasam, ez jó jel... kérem, legalább csak egy gyakorlatot írjon, aki tud, az tuti rásegítene! a neten nagyon sok cikk van az aviváról, biztos megveszem a könyvet, de most sörgős lenne egy jó gyakorlat. előre is köszönöm!

118. lehoagi
2009. jan. 20. 22:47
A citromlé eltolja pár napot, de a borról nem hallottam. Ki fogom próbálni ! A citromlé tuti, azt már próbáltam!!!!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook