Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hallott már valaki "mélyen tapadó méhlepényről", ami szülés után nem tud leválni magától és akár életveszélyes is lehet a szülés miatta? fórum

Hallott már valaki "mélyen tapadó méhlepényről", ami szülés után nem tud leválni magától és akár életveszélyes is lehet a szülés miatta? (tudásbázis kérdés)


8. 41d3c0b96f (válaszként erre: 7. - Judystar)
2013. szept. 10. 16:02

A lányom majdnem meghalt a szülésnél, mivel a szülésznő úgy megrántotta a köldökzsinórt. hogy kifordult a méhe, ha nem is egészen, de mire az orvos visszért, már elveszített 3l vért, sokkos állapotba került, és életmentő műtétje volt.

Valami csoda folytán visszahelyezték a méhét/több nap volt az intenzíven/, de aztán hálistennek villámgyorsan gyógyult fel.

És azóta már kistesó is van,/császárral/ még gondolkodik a 3.kon is , de azért ebben nem értün k egyet még a férje sem.

7. Judystar (válaszként erre: 6. - 41d3c0b96f)
2013. szept. 5. 19:04

igen spontán szültem eredetileg programozott császár lett volna. És ez volt a szerencsém mert akkor a méhemet is ki vette volna.

Nekem is azt mondta hogy csak császárral lehet.

Bocsi elírtam 5 hetes a mini manóm:) Am köszi.

Lányodnak nem mondták hogy lehet kéne eü-i kaparás? az elsőnél?

Nekem sajna mondták hogy majd elválik :(

6. 41d3c0b96f (válaszként erre: 5. - Judystar)
2013. szept. 5. 12:49

Végül is akkor , ha jól értem, akkor spontán szültél, és utána kézzel szedték le a méhlepényt/ügyes volt az orvosod szerencsére.

A babához gratulálok.

És mit mondtak lehet még később szülnöd másik babát??

2013. szept. 5. 12:45
Nekem volt sajnos ilyen majdnem ki veték a méhemet annyira be edte magát a méh falába, de szerencsére a doki kézzel le tudta szedni. Sok vért vesztettem vérátömlesztést is kaptam.Most 5 hónapos a mini manóm :)
4. 41d3c0b96f (válaszként erre: 2. - Esther78)
2013. aug. 23. 18:19
Ez nem azonos a méhszájat eltakaró lepénnyel, ami valószínű nálad van, az valóban alakul aterhesség során.De ez más, a méh falába ágyazódik bele nagyon.
3. 41d3c0b96f (válaszként erre: 2. - Esther78)
2013. aug. 23. 18:16

Nem rólam van szó, alányomnak volt ilyen és sajnos valóban életveszélybe került az első szülése után.A gyerek még simán megszületett de lepény nem vált le, és majdnem elvérzett, szerencsére gyorsan életmentő műtéttel sikerült megmenteni és még a méhe is megmaradt, azóta csak császárral szülhet, Hállistennek van már azóta egy másik kislánya.

De még a 3.on gondolkodik, de én nagyon féltem tőle.

2. esther78 (válaszként erre: 1. - 41d3c0b96f)
2013. aug. 23. 17:18
Nekem is mélyen tapadó volt a méhlepényem. De az idővel ahogy nő a baba és nő a méh, úgy húzódik felfelé. Hány hetes terhes vagy?
2013. aug. 23. 13:28
Hallott már valaki "mélyen tapadó méhlepényről", ami aszülés után nem tud leválni magától és akár életveszélyes is lehet aszülés miatta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook