Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » LH tesztet ha csináltam 1 hónapig minden nap, és egyszer sem volt pozitív, akkor mi van? fórum

LH tesztet ha csináltam 1 hónapig minden nap, és egyszer sem volt pozitív, akkor mi van? (tudásbázis kérdés)


13. memimemi (válaszként erre: 11. - Böbikebabika)
2013. aug. 24. 15:13
Ha se páfrány, se pozitív Lh teszt, akkor mindenképpen menj el orvoshoz!
2013. aug. 23. 20:19
Lehet öregszem?? Idén leszek 34
2013. aug. 23. 20:18
Fura, mert van több gyerkőcöm és mindig simán, ill. Volt hogy gyógyszer mellett is estem már teherbe...A pg53-at használom, de mostanában páfrányt nem láttam...
10. c9f9b53798 (válaszként erre: 9. - Eruska83)
2013. aug. 23. 19:23
annyiban vitatkoznték, hogy olyan hónapban teszteltem, mikor a dokim sárgatestet láttot uh-on, tehát volt peteérésem... de teljesen mindegy, van akinek bejön, van akinek nem... ha megjön a kérdezőnek rendszeresen a vérzése, akkor valamilyen peteérése (nem feltétlen minőségi) van
2013. aug. 23. 14:06

Az Lh teszt, akármit is írnak többen, bizony megbízhatóak! Sajnos, ha nem volt pozitív, akkor nem volt abban a hónapban pé-d.

Még ne ess kétségbe, ez néha-néha előfordul egészséges, termékeny nőknél is, de ha a kövi hónapban is végig negatív, keress fel egy dokit.

2013. aug. 23. 13:23

Amikor nagyon halványan érzékelted, vélhetően azokban a napokban volt peteérésed, főleg, ha kb. két hét múlva jött meg a vérzésed - gondolom feljegyezted.


Ha rákeresel a női ciklus hormonális szemléltető diagrammjára, akkor ott is látható, hogy az lh- hormon, ami a tüsző megrepedéséért felel (elsősorban), hirtelen ugrik ki, TR előtt, előfordul, hogy egészen addig egy nagyon alacsony szinten van, plusz, ha nem elég érzékeny az lh-teszt (20-as mondjuk), akkor ezért mutathat csak halvány csíkot - ettől függetlenül lehet TR az adott hónapban.


25 teszt már nem kevés pénz, plusz még idegesíted is magad rajta, irány tényleg egy nőgyógyász, érdemes előtte egy-két hónapig hőmérőzni, egy normális orvos abból is sok mindent le fog szűrni, és érdemes egyéb felvetéseket is elmondani neki: van-e pms tüneted, szőrösödés, hízás, túlzott soványság... stb.

2013. aug. 23. 13:17
ne vonj le az lh-tesztekből semmi következtetést, nekem sem mutattak soha semmit, pedig két napszakban is csináltam, holott minden hónapban van peteérésem (testi tünetek, uh, hormonvizsgálat...) - nagyon drága, ha kétségeid vannak, akkor keress fel egy nőgyógyászt és vizsgáltasd ki magad
2013. aug. 23. 13:09

Kombináld az Lh tesztet a pg/53-al...Tudom, ez kicsit drágább, de egyszeri költség.

Ha az Lh teszt reggel mondjuk nagyon halvány, akkor érdemes még este is csinálni egyet...

E kettős módszerrel (teszt+törpemikroszkóp), plusz egy kis magamra figyeléssel, pár hónap alatt sikerült elérni azt, hogy most már tutira megmondom mikor van peteérés (vagy nincs).

2013. aug. 23. 12:41
Bocsika :-) kicsit félre olvastam a fórum címét :-)
2013. aug. 23. 12:39
Akkor nem vagy terhes? Nem is értem...
2013. aug. 23. 12:32

Szia!


Bár én még nem próbáltam, de elős körben ne ijjedj meg. Ahogy én olvastam ezek sem megbízhatóak...

De azért menj el egy dokihoz, nézzék meg, hogy van-e peteérésed!

2013. aug. 23. 12:30
iszonyat halvány 2. vonal volt 1x, 2x, de szinte csak én láttam, nagyon a fény fele, nagyon nehezen
2013. aug. 23. 12:29
LH tesztet ha csináltam 1 hónapig minden nap, és EGYSZER SEM volt pozitív, akkor mi van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook