Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Chicco trio for me babakocsiról vélemény fórum

Chicco trio for me babakocsiról vélemény (beszélgetős fórum)


2013. aug. 29. 17:11

14 éve ilyen kocsit(akkor még csak sport része volt) vettem a fiamnak, amit utána 2 gyerek használt még, illetve én is ezt használom második kocsinak a most született babámnak. Ugyanakkor ilyet vettem most is szinte újonnan. nem vennék másik fajtát, mert nagyon bevált. igazolja a 14 éves, most is kitűnően guruló, könnyen záródó váz.

Ilyet vegyél, tutira nem bánod meg!

5. 0a339f525a (válaszként erre: 2. - Lepke99)
2013. aug. 23. 11:02
köszi! :)
4. 0a339f525a (válaszként erre: 3. - Vikucka)
2013. aug. 23. 11:02
köszönöm! :)
2013. aug. 23. 10:49
Nekünk egy régebbi kiadás van, használtan vettük, nem kaptunk hozzá gyerekülést és pelustáskát. Egy kicsit úgy tűnik, hogy nem massziv, mintha billegne, de ez azért van, mert ugye esernyőre lehet csukni a vázat. Én ezért szeretem, könnyű, simán felviszem a lépcsőn mózessel, meg az ötkilós gyerekemmel. Könnyű szétszedni, összerakni, nem foglal sok helyet. Én meg vagyok vele elégedve. Befér a liftbe, könnyen mozgok vele a buszon is. Én szeretem!
2013. aug. 23. 10:22
Nekünk trio enjoy van, az bevált, szerintem ez egy jó babakocsi márka!
2013. aug. 23. 10:17

Sziasztok!


A Chicco trio for me babakocsiról szeretnék véleményeket olyan tapasztalt Anyukáktól, akik már használták/használják!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook