Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Újra fogyni (legalább is elkezdeni) fórum

Újra fogyni (legalább is elkezdeni) (beszélgetős fórum)


2013. aug. 23. 12:55

Úgy látom, már lekéstem erről a fórumról.

Az indító töröltette magát.

7. Álmodj királylány (válaszként erre: 6. - AlBundy)
2013. aug. 22. 16:23
De igen van hatása, régebben is csináltam. Egy hónap után heti 3-4 alkalommal kockás volt a hasam. Csak nézz utána mi is az a pilates. A légzéstechnika segítségével a mélyizmokat is megmozgatja, amiket más tornával nem lehet. És én ezt most nem úgy írom, hogy olvastam valahol, hanem tapasztaltam is. Mivel korábban már tornáztam erre,csak abba hagytam. Most térek vissza rá. Nem kell mindig azt hinni, hogy csak a megterhelő, ugri bugri torna a hatásos. Igazából a rendszeresség a lényeg. Mindegy kinek melyik mozgásforma válik be, a lényeg, hogy rendszeresen, és örömmel végezzük.
2013. aug. 22. 08:33

"nem túl megterhelő"

Innentől nincs igazi hatása a dolognak.:)

2013. aug. 21. 19:32
Én is most szeretnék elkezdeni mozogni valamit, újra, mivel nem sok időm, és energiám van, ezért a pilates mellett döntöttem, mert azt szeretem is, és nem túl megterhelő. Egy hónapja még insanityt nyomtam a nagy melegben, de rosszul vettem a levegőt, és befulladtam. Annyira megijedtem, (mert ilyen még sosem fordult elő velem), hogy azóta nem mertem csinálni. A pilatesszel ez a veszély biztosan nem fenyeget, mert ez pont az ellenkezője az insanitynek. Lassú mozdulatok, és a légzésre különösen figyelni kell. Egy fajta meditációnak is elmegy. Pár hete érik bennem, hogy neki állok. Múlt héten egyszer össze is jött. Ma is meg volt a motivációm, de már egy órája a sz.gépre várok, de a párom valami filmet néz. Rákérdeztem mikor végez, de láthatóan nem mostanában enged oda. És ez most dühít. Mert egyszer lenne időm, kedvem és energiám egyszerre a mozgáshoz, akkor meg nem engednek a géphez. De azt észre veszik, hogy meghízik a seggünk! Grrrr! :)
2013. aug. 21. 17:41
A "jutubon" biztosan van hozzá segítség!:)
2013. aug. 21. 17:31
Kezd azzal, amelyikhez legjobban kedved van! Ha ilyen jól fel vagy szerelkezve, már biztos van gyakorlatod :o)
2. gkreka (válaszként erre: 1. - 7b0e06cb68)
2013. aug. 21. 17:21
Kezdd el! Bármilyen sorrendben. Mindenképpen jobban fogyaszt, mintha fórumozol róla!
2013. aug. 21. 17:18

Sziasztok!


Több hónapnyi kihagyás után és több kilónyi felesleggel, ismét formába szeretnék lendülni! :D Sajnos olyan 8-9 kg felszaladt ezalatt a pár hónap alatt.


Mit tanácsoltok? Hogyan tudnám a leggyorsabban leadni?

Réka DVD-k tucatja, steppad, szobabicikli, taposó, egy kilós lábsúly, valamint kézi súlyzók, és gumiszalag áll a rendelkezésemre.


Tud valaki valami jó kombinációt erre? Miből mennyit???


:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook