Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen gőzállomást vegyek? fórum

Milyen gőzállomást vegyek? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 21. 21:45

Sziasztok.Szép estét! :)

Köszönöm szépen a válaszokat :)Igen ez a Vapori, és az ehhez hasonló vasalók hátránya, hogy menet közben nem tölthető újra, meg kell várni míg kihűl. Fogalmam nincs ezt kinek találták ki, bizti nem sokat vasalt a kitalálója :)A Tefal gőzállomás vasalókkal szemezgetek, nagyon tetszik a formája, a tudása, de iszonyat árakon árulják.Így kénytelen, vettem egyet használtan egy aukciós oldalon, és 2 perc után kiköpte végleg az összes kis cseppet magából, és miután kiköhögte magát, sehova tovább. Pesten bevizsgáltattam, és seg...re ültem, 31 ft.-ért megjavítják. Ez nem gáz, de hát...Én most ezt nem engedhetem meg magamnak.A gőzállomások sok vizet fogadnak be magukba, de nem vagyok rest, töltögetem Én szorgalmasan, nekem az a lényeg, hanem hogy legalább 150-180 g/min.-mal dolgozzon. Varrónő vagyok :) nekem végleges levasalásokhoz kell a teljesítmény. De mivel egyszemélyes a kis varrodám, így nem szükségesek azok a nagy gőzfejlesztő gépek. :)

2013. aug. 21. 11:20
Szia! Nekem Vapori Stella gőzállomásom van. Na ilyet NE vegyél! (nekem is anyóstól van,vmi bemutatón sózták rá)Elméletileg magasnyomású...hát láttam már jobbat. A 2 kilós tartályába fér vagy 0,7l víz, amit 10-12 ingre el is használ, így várhatom meg, míg újra kihül, feltöltöm, megint vasalok kicsit. Ha sokat kell vasalnom,már inkább előveszem a régi kis "szinglilány" vasalómat, és jobban haladok :)
2013. aug. 21. 10:56

Szia!

Nekem Dirt Devil M 388 Vapormate van. Ez gőzös felmosó, és van hozzá vasaló is.

Meg vagyok vele elégedve, egy hátránya van, nem jelzi ki, mennyi víz van benne. Elvileg minden használat után le kell engedni, és gondolom emiatt nem kell kijelző, de használat közben is praktikus lenne a kijelző.

2013. aug. 21. 10:42

Szép napot mindenkinek!

Szeretnék egy nagy teljesítményű vasalót, más néven gőzállomást vásárolni, ebben kéném a tapasztalataitokat,segítségeteket.

Előre is köszönöm.

Ariele

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook