Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mitől lehet, hogy mozgás közben viszket és kipirosodik a bőröm? fórum

Mitől lehet, hogy mozgás közben viszket és kipirosodik a bőröm? (tudásbázis kérdés)


6. Timó8 (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2013. aug. 21. 11:42

Kétlem, mert csak egy rövidnadrág és egy sportmelltartó van rajtam. Van, hogy bugyiban tornázom. :D


A szauna nem rossz ötlet, vizet viszont napi 3 litert iszok.

5. Timó8 (válaszként erre: 2. - Jajjj)
2013. aug. 21. 11:41
Nem volt még ekcémám. Lehet, hogy igazad van, és a saját izzadtsgáom marja. Az arcom nekem is nagyon hajlamos a kipirosodásra, de nem viszket. Én zsíros bőrű vagyok.
4. emagdi (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2013. aug. 21. 11:02
ha ilyen gondom lenne, szerintem én mennék heti 3-4x a szaunába.
2013. aug. 21. 11:00

nekem még sosem volt ilyen :O


nem lehet, hogy a ruhád dörzsöli ki?


próbálj meg szaunába járni rendszeresen (plusz sok vízivás), szerintem az sokat fog segíteni!

2013. aug. 21. 10:25
Szokott esetleg lenni ekcémád? Nekem is szokott viszketni a bőröm szimplán azért mert a saját izzadtságom marja. A térdhajlatom, a hasam, a melleim alatt, de leginkább az arcomat érzem mozgás közben. De én az eléggé száraz bőrű, ekcémára hajlamos kategória vagyok.
2013. aug. 21. 10:11

Szép napot, kedves fitnessező társak! :)


Veletek előfordult már, hogy mozgás közben durván kipirosodott és viszketett a bőrötök bizonyos területeken? Nálam a köldök körüli rész, a fenék, és vesetájon vannak ilyen gondok. Talán azért, mert ott van egy kicsi fölöslegem, és a testem így reagál a zsírégetésre? Leginkább futás közben szokott jelentkezni ez a furcsaság.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook