Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen programra menjünk a Szerelmemmel? fórum

Milyen programra menjünk a Szerelmemmel? (beszélgetős fórum)


19. Petra95 (válaszként erre: 18. - Rinike)
2013. aug. 22. 15:55
Ennek örülök! Hajrá! :)
18. rinike (válaszként erre: 17. - Petra95)
2013. aug. 21. 01:52
Jó hogy leírtad, hogy voltatok! Egy-két ötletet merítek belőle magam és a férjem számára.
17. Petra95 (válaszként erre: 16. - Pilula)
2013. aug. 20. 13:18

Te valamit nagyon súlyosan félreértettél.

Azt gondoltam,kaphatok pár ötletet,hiszen minden hétre valami újat,mindig máshol,és változatos programokkal kitalálni nem a legegyszerűbb dolog,viszont a most fennálló helyzethez alkalmazkodni kell:nem az van,hogy minden napunkat együtt töltöm Vele,hanem egy héten talán egy napot,de akkor sem az autóban szeretnék csak ülni,itt nem az a helyzet,hogy unjuk egymást,menjünk el és kész..sok helyen voltunk már,valami újdonságot szeretnék. A programajánló újságok és weboldalak pedig semmit sem érnek,hiszen egy olyan helyre szeretnénk menni,ahol nincsenek túl sokan. Akkor felsorolom,hogy hol voltunk már,és hogy mennyi dolgot találtam ki,rendben,csak hogy megnyugodj,hogy pont a Te hozzászólásodra nincsen szükség itt: Vácrátóton az Arborétumban,a veresegyházi Medveparkban,a pesti cirkuszban,Állatkertben,Vajdahunyadvárban,mindenféle kiállításon a Szépművészeti Múzeumban,korcsolyáztunk Pest megyén belül több helyen,paintball-oztunk Budafokon,kalandparkokban voltunk,boboztunk Visegrádon és Miskolctapolcán,csónakáztunk,mozizni is voltunk,gokartozni is nem egyszer,komppal átkeltünk Szobról Vácra,biciklit béreltünk és végigbringáztunk a Duna-parton..és még sorolhatnám. Most egy kicsit ha nem is teljesen,de kettesben szeretnénk lenni,ahol nem tolonganak úgy,mint a heringek. Nemigen engedtek el engem idáig sosem itthonról,ezért nem vagyok annyira tájékozott mint egy olyan ember,aki folyamatosan pezseg,és emberek között van. Nekem ez egészen tavalyig ismeretlen volt,de most azért,mert kértem egy kis segítséget,nem gondolom,hogy rögtön ilyen "hangvétellel" kellene közölnöd irányomba a véleményed. Egy csendes,nyugodt helyet szerettem volna,ha ajánlotok,csupán ennyi lett volna.

16. pilula
2013. aug. 20. 12:35

Még ezt is más döntse el helyetted? Kiráy!!!!!

Ezért érdemes fórumot nyitni!

2013. aug. 20. 11:57
Nem érzem siránkozásnak,ha gondolod,beszélgethetnénk..:)
14. platform (válaszként erre: 13. - Petra95)
2013. aug. 20. 11:55
Nem volt bántó amit írtál csak a felismerés ilyenkor rossz... aztán van amikor el tudok róla feledkezni... mert az nehezen tudom elképzelni, hogy annyira szeret, mint ahogy Ő azt állítja.. na nem siránkozom tovább
13. Petra95 (válaszként erre: 12. - Platform)
2013. aug. 20. 11:52
Ne haragudj,nem tudtam,nem akartalak megbántani..
12. platform (válaszként erre: 10. - Petra95)
2013. aug. 20. 11:48
Talán az én helyzetemre az a magyarázat, hogy Ő nős... így hát "használva" vagyok...
2013. aug. 20. 11:41
Igen,a Skanzen lesz majd most az 1 éves 2 hónapos ajándék Számára,úgy,hogy Pestről egy hajóval átmegyünk,ott pedig még kap egy kis apróságot,és sütök is Neki valamit. Visegrádon múltkor voltunk,kifeküdtünk ott egy réten,ahol tovább lehet menni felfelé a Fellegvárhoz,ott mi elfordultunk jobbra,és ott feküdtünk..nagyon jó volt :)
10. Petra95 (válaszként erre: 7. - Platform)
2013. aug. 20. 11:39

Szia!


Neki ugyanannyira fontos,hogy mit csináljunk,de mostanában nagyon nehéz a helyzet,ezért általában én találom ki,mit csináljunk. Amikor elmentünk Dobogókőre sétálni,és láttam Rajta,hogy imádja,hogy csak kettesben vagyunk,az nagyon jól esett,és ezért próbálok mindig olyasvalamivel előrukkolni,ahol elvétve van csak ember,mert az most nem megoldható,hogy kettesben legyünk egy házban/szobában,ezért örültem,hogy ez is ennyire tetszett Neki.

9. 121ed3f48d (válaszként erre: 8. - Petra95)
2013. aug. 20. 11:38
Szentendre macskaköves utcáinál nem kell romantikusabb hely:) Visegrád? Ott van minden közel...
2013. aug. 20. 11:35
Ő Egerben él,én pedig Budapest agglomerációjában.(5 km-re Bp-től). Ő szokott jönni hozzám,és általában nem maradunk Pesten,mert egyikünk sem szereti a főváros forgatagát.Általában Vácra,Vácrátótra,Veresegyházra megyünk,és Vácon sétálunk, leülünk és nézzük a Dunát.Múlthéten elmentünk Sarlóspusztára,kalandparkba szerettünk volna menni,de nem jött össze.
2013. aug. 20. 11:35
szép napot! Most őszintén, a fárfiaknak sohasem jut eszébe közös programot szervezni a kedvesével, miért mindig a nő az akinek ez eszébe jut? Egyáltalán neki nem fontos, hogy minnél többet legyünk együtt, mármint nem nálam az ágyban, hanem közös kikapcsolódás terén... ?
2013. aug. 20. 11:29
Irány a dívány.
2013. aug. 20. 11:27

Hát ez attól is függ hol éltek???

Mert hiába javasolonám mondjuk, hogy sétáljatok a Margit szigeten vagy menjeke fel a Normafához, ha pl. Nyíregyházán laktok.

Mégis merrefelé ajánljunk programokat?

2013. aug. 20. 11:27
előszöris nem ártana tudni hol tudtok találkozni? nem mindegy hogy mondjuk Debrecen vagy Nyiregyháza vagy Budapest
2013. aug. 20. 11:20
*hasonlóval
2013. aug. 20. 11:19
A helyzet az,hogy tavaly nyáron rengeteget voltunk együtt,ám most több helyzetből kifolyólag egy héten egyszer tudunk csak Együtt lenni,akkor is alig 8 órát töltünk Egymással.Távkapcsolatban élünk,és most az anyagi helyzet sem olyan,amilyen kell ahhoz,hogy tudjunk egyáltalán találkozni. Szeretném valamivel meglepni Őt,mondjuk egy romantikus helyen sétálni,vagy valami hasonlót. Köszönöm a segítséget előre is!
2013. aug. 20. 11:16
Milyen programra menjünk a Szerelmemmel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook