Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Térdműtét után meddig tart a fájdalom? fórum

Térdműtét után meddig tart a fájdalom? (tudásbázis kérdés)


13. Olgimama (válaszként erre: 12. - Viaszvirág)
2013. nov. 13. 16:11
Köszönöm megnézem !
2013. nov. 12. 18:59

Menj át ebbe a fórumba, ott írtam részletesen:


"Mennyi ideig tart a térdprotézis műtét utáni felépülés?"


Ma vagyok 7 hetes és bizony nekem is van túlsúlyom éppen a mozgáshiány miatt.

2013. nov. 12. 17:44

Üdv. mindenkinek ! Januárba térdprotézist kapok, örülök is mert nagyon szenvedek már, szinte menni alig birok, de félek is nagyon. A legnagyobb bajom hogy nagy a túlsúlyom amit sajna leadni nem tudtam mivel a mozgás egyre nehézkesebb, Van valaki aki "jó kis" túlsúlyosan túl van már a műtéten?

Na meg köszönném ha mesélnétek mennyi idő után lehet...tud az ember ráállni csak ha csak percekre is...

10. 121ed3f48d (válaszként erre: 9. - Viaszvirág)
2013. aug. 24. 20:58
De jó neki...:(
9. viaszvirág (válaszként erre: 6. - 121ed3f48d)
2013. aug. 21. 22:45
Nekem meg egy ismerősöm azt mondta, hogyha tudta volna, hogy ilyen jól sikerül, nem várt volna évekig. Még focizik is a haverjaival.
8. ancsika688 (válaszként erre: 7. - Csillaguniverzum)
2013. aug. 19. 17:15
Felépülsz,csak idő kell hozzá.A térdben sok ízület,ideg, van ,azért gyógyul lassan.Jó egészséget kívánok:)
2013. aug. 19. 16:32
Köszönöm a válaszokat, reménykedem, hogy mielőbb felépülök.
2013. aug. 19. 15:20

Édesapámat egy éve műtütték.Nem sikerült jól a műtét.Csavarozták, porckopása is volt/van.

Mai napig fáj neki és sántít.Sokat nem is tud menni:( Már megbánta a műtétet.

2013. aug. 19. 11:21

A páromnak mindkét térdét műtötték sportsérülések miatt. Neki is ugyanazok voltak az okok, mint neked és neki is endoszkópos műtéttel csinálták. Összesen háromszor. Az utolsó műtéte 6 éve történt.

Neki kb. 5-6 hétig fájt erősebben, aztán egyre kevésbé. De még mostanában is van olyan, hogy előjön pár napra a fájdalom, és akkor kényelmetlen számára a járás. Összességében persze rendbe jött és hosszú túrákat is megtehetünk anélkül, hogy problémákat okozna.

Mindenki másképpen reagál egy ilyen beavatkozásra. Nincs aggódásra okod, lehet, hogy pár héttel több lesz a gyógyulási időszak, de utána tünet és fájdalommnetes leszel. :)

4. ancsika688 (válaszként erre: 3. - Viaszvirág)
2013. aug. 19. 11:10
Nem,de a Dokim azt mondta,hogy hónapokig fog még fájni,türelem. Mást nem is tudok csinálni,várok,hátha javul:)
3. viaszvirág (válaszként erre: 2. - Ancsika688)
2013. aug. 19. 11:03
Ajjjaj, én szeptemberben fogok térdprotézist kapni. Azt mondod, hogy nem múltak a panaszaid?
2. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Csillaguniverzum)
2013. aug. 19. 10:58
Nekem márciusban csinálták,de azután is fájt,júniusban már a protézist is berakták,de még nem javult,sőt!
2013. aug. 19. 10:51

Augusztus 7-én volt egy artroskópos leszakadtporcműtétem a térdemben, és még mindig fáj. Kinek mi a tapasztalata, meddig lesz rossz? Voltam átkötözésen, azt monták lesz ez még jobb is.A hónap végén megyek vissza a dokihoz varratszedésre.

Azért vagyok ideges, mert egyik ismerősőmet megműtötték, és utána mindjárt fájdalommentes lett. Igaz, napi pár órát tudtam pihenni, mert nincs segítségem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook