Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lipovon tapasztalatok fórum

Lipovon tapasztalatok (beszélgetős fórum)


8. Valorci (válaszként erre: 1. - Galotona)
2013. aug. 21. 02:02

Ezt másold be és mindent el tudsz olvasni a Lipovonról.

De csatlakozom az előttem szólókhoz, naponta 5-ször kevés étkezés, legalább 2 l víz és mozgás. Tuti az eredmény.


[link]

2013. aug. 20. 09:41

Tudod azért kérdeztem, mert ha szervi baj nincs (pld pajzsmirigy), akkor nem értem, hogy mi lehetett s gond, hogy nem ment a fogyás.

Ezt persze csak úgy lehetne "belőni", ha írnál róla.

Az tény, hogy a fogyás lassabb folyamat mint a hízás, így kitartás kell hozzás és szükség van vmilyen plusz mozgásra.

Kényelmesen nem lehet fogyni, meg kell dolgozni érte.


Ha érdekel, a kalorabazisponthun vezetni lehet, hogy mit, mennyit ettél és ha beírod, lehet, hogy rögtön kiderül, hogy hol a hiba. Egyébként meg napi min 2 liter víz kell a fogyáshoz.

2013. aug. 19. 15:16

Ezekben tényleg nem lehet hinni:((

A férjem meglepett zöld kávé tablettákkal.Semmi!!!!És még vissza se tudjuk kérni az árát(amit megigértek)mert se cím,se telefonszám.A hírdetési oldalukon a hozzászólások nem véltoznak,csak átdátumozzák őket.Én már írtam oda 20-szor,de rövid időn belül eltűnik.Szóval ez egy nagy csalás:((((Én magamtól biztos nem mentem volna bele,mert eleget olvasom itt a fórumokat,h tudjam,mit érdemes és mit nem.

2013. aug. 19. 09:53
Ha a taplalkozas modok nem jottek be, akkor jon be a kepbe a rendszeres mozgas.
2013. aug. 19. 09:37
Van honlapjuk, .com a vége.
2013. aug. 19. 09:33

Hogyan kipróbáltál lefogyni?

Egyébként én sem hallottam róla, de hinni sem hinnék benne.

Táplálkozás változtatás és mozgás - ebben igen.

2013. aug. 19. 09:20
Még a guglinak sincs. :D
2013. aug. 19. 09:12
Hello. Több éve van problémám a súlyommal. Próbáltam több táplálkozási módot, de mindhiába. Most találtam egy terméket: Lipovon a neve. Van információtok róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook