Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mit süssek vasárnap egy jókora marhahátszínből? fórum

Mit süssek vasárnap egy jókora marhahátszínből? (tudásbázis kérdés)


10. otis (válaszként erre: 9. - Polli)
2008. ápr. 26. 15:02

köszi


debreceni nélkül fogom kipróbálni

2008. márc. 12. 14:00

Sziasztok.

Talán az alábbi recept megnyeri az ízlésteket.

finom.:))

2008. márc. 12. 13:59

Marhaszeletek debrecenivel


Hozzávalók:

4 nagyobb szelet marhahús

200 g debreceni

2 fej lilahagyma

2 evőkanál vaj

2 dl tejföl

koriander

bors



Elkészítés:


Karikázzuk fel a debrecenit és vágjuk fel cikkekre a hagymát.

A húst sózzuk és borsozzuk, a vaj felén süssük meg, majd vegyük ki a serpenyőből.

Most tegyük bele a hagymákat és a maradék vajat. Pirítsuk meg kissé a hagymát is és ezt is vegyük ki a serpenyőből.

Most jöhet a debreceni. Pirítsuk meg ezt is, majd öntsük rá a tejfölt és hagyjuk körülbelül 5 percig puhulni. Közben fűszerezzük korianderrel. Adjuk hozzá a húst és hagymát. Óvatosan keverjük át és főtt rizzsel tálaljuk.

2008. márc. 12. 12:54

Én fűszeres, fokhagymás tejbe szoktam áztatni a húsokat, de én nem szeretem a marhát, így ezzel még nem csináltam.

Ha ennél is puhábbat szeretnék, akkor egy késhegynyi szódabikarbónát is teszek bele. A tejet beleöntöm egy zacskóba, beleteszem a húst is, kipréselem a levegőt, lezárom, s másnap tepsibe sütöm meg. A tejjel együtt.

6. otis (válaszként erre: 4. - Gyöngyi)
2008. márc. 12. 12:50
köszi, és milyen fűszereket használjak hozzá?
2008. márc. 12. 12:47

Ahogy régi tanárom mondaná: nyersből föttet csináljál belőle DDD

remélem tudtam segíteni )))

2008. márc. 12. 12:40
Én szoktam csinálni, de még nem lett igazán puha...A húst egészben át kell pirítani olajon, hogy mindegyik fele egy kicsit megbarnuljon. Utána tepsiben betenni a sütőbe és vizet kell önteni alá, hogy párolódjon. Kb 1 órát kell sütni, de nekem még soha nem lett igazán puha-de mi így is szeretjük.
3. otis
2008. márc. 12. 12:35
na, hát ezért van ez a hús 1 hónapja már a mélyhűtőben :))))))))))))))))
2. otis
2008. márc. 12. 12:21
Rengeteg receptet találok mindenhol a neten, de mindegyik hússzeletekre vonatkozik, nem pedig egész húsra. Egészben szeretném valamilen módon elkészíteni, de persze, puha is legyen. Tudtok segíteni?
1. otis
2008. márc. 12. 12:20
Mit süssek vasárnap egy jókora marhahátszínből?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook