Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Klimax, a változó kor-avagy... fórum

Klimax, a változó kor-avagy... (beszélgetős fórum)


2013. aug. 19. 21:34

Figyelj, ha volt már 5 korai vetélésed, akkor a sima próbálkozásnál valamivel több kellene és csodálkozom, hogy az előéletedet látva erre egyik orvosod sem figyelt fel. 3 vetélés után már nagy kivizsgálás dukál, nem hogy 5 ilyen eset után.

Sajnos 40 felett sokkal nagyobb a vetélés esélye, mert sokkal gyakoribb a hibás pete vagy ondó sejt és emiatt a teherbeesés is nehezebb. Szerintem, ahelyet, hogy várjátok a csodát, keress egy jobb orvost, aki rendesen kivizsgál (uh, hormonok és ami még szóba jöhet) vagy menj el a helyi kórház meddőségi tanácsadójába. Ott inkább meg tudják mondani, hogy milyen eséjetek van babára.

5. madzso (válaszként erre: 2. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 18. 21:39
A párom is mondta hogy valószínűleg valami-valakinél- nem ok. Nem tudom miért,de nem beszéltem orvossal erről-az éppen aktuális vizsgálatot végző nőgyógyásznak említettem.
4. madzso (válaszként erre: 3. - Krisz42)
2013. aug. 18. 21:34
Nőgyógyásznál voltam,mondván lehet terhes vagyok. És ő erre minden alkalommal a vizsgálat elvégzése után rábólintott-igen terhes.Szinte minden alkalommal más doki vizsgált-és utána jött az ultrahang.Az utsó alkalommal már 4 hónapot vártam a vizsgálattal,de hiába.
3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Madzso)
2013. aug. 18. 19:48
Úgy tudtad meg,h terhes vagy,h csinâltâl tesztet,mert késett?Egyébként ha beszélsz erről a dokival,biztos van vmi módszer.Esetleg egy palástfűtea vagy mâlnalevél,de gondolom doki tud komolyabb megoldást is.
2013. aug. 18. 19:47
orvos?
2013. aug. 18. 19:43
Öt évvel ezelőtt,41 évesen megismerkedtem jelenlegi párommal,aki azóta férjem.Nagyon sajnálom hogy csak ilyen későn ismertem meg,régóta rá vártam.Még az ismerkedés fázisában-a neten ismertem meg-beszéltünk az esetleges gyermek vállalásáról-nekem van 3,de a páromnak nincs sajátja-,és abban maradtunk ha jön, akkor Isten áldása,ha nem,akkor sincs világvége.Pár hónappal az első együttlétünk után szóltam neki hogy terhes vagyok,az orvos is azt mondta.Aztán az ultrahang nem mutatott semmit,és másnap elkezdtem vérezni.Ez a szitu azóta vagy ötször megismétlődött.Látom őt is bántja kicsit a dolog,és nagyon sajnálom,mert megérdemelne egy saját gyerkőcöt és én szeretném ezt megadni .Tartok tőle már nincs sok idóm erre.Tudtok valami magyarázatot az esetemre,vagy egyszerűen már 41 évesen a változó korba léptem és adjam fel a reményt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook