Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babázzunk, beszélgessünk fórum

Babázzunk, beszélgessünk (beszélgetős fórum)


7. pacas (válaszként erre: 5. - Ee1dc9ba06)
2013. aug. 20. 12:39
Köszi majd megkérdezem holnap a gyógyszertárban.
2013. aug. 18. 22:10

[link]


Nézd, ilyen.

5. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 4. - Pacas)
2013. aug. 18. 22:01
Hasfájásra nekünk a legjobban az a vékony szilikoncső vált be, ismered? Gyógyszertárban lehet kapni. Be kell krémezni a végét, bedugni a baba popójába, és így nagyon könnyen tud pukizni, kakilni. De a lázmérő vége is éppen olyan jó.
4. pacas (válaszként erre: 2. - Ee1dc9ba06)
2013. aug. 18. 21:56
Hát az első pár napban szinte még megfogni sem mertük!:)Aztán a szoptatással is voltak nehézségek mert nagyon kisebesedett a mellbimbóm.De ezek legalább már elmúltak,sajnos most a hasfájással küszködünk!nagyon rossz mikor úgy érzem semmit nem tudok tenni ellene,pedig legszívesebben az összes fájdalmát átvállalnám!
2013. aug. 18. 02:13
Nekem is nagyobbacska fiaim vannak már,de egy ismerősöm nemrég szült,és mindent tőlem kérdezett,úgyhogy visszahozta az emlékeket,tapasztalatokat. Ha van konkrét problémád,írj,talán tudok segíteni!
2. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 1. - Pacas)
2013. aug. 18. 00:25

Én szívesen beszélgetek veled, bár az én gyerekem már 2 éves, de az első hetei elég élénken megmaradtak az emlékemben :-)) Mi is egyedül voltunk, férjemnek pont akkor kellett külföldre utazni hosszabb időre. Hát nem volt egy leányálom. Nem tudtam aludni, pedig a gyerek szabályosan 3 óránként volt fenn, csak egyszerűen pörögtem állandóan, mindent meg akartam csinálni időre, amig ő alszik, aztán szépen ki is buktam. Itt a hoxán tanácsolták, hogy nyugodtan aludjak én is, amig a baba alszik, utána kicsit jobb volt.

Milyen nehézségeid voltak?

2013. aug. 17. 17:38
Két hetes múlt a kisfiam,az első napokban itthon bizony voltak nehézségek,nem sok segítségem volt.Sajnos a környezetemben nincs olyan anyuka akitől tanácsot tudnék kérni,ezért szeretnék beszélgetni itteni anyukákkal,az első hetekről-hónapokról.De jó lenne akár néha csak úgy beszélgetni kicsit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook