Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen a jó főnök? fórum

Milyen a jó főnök? (beszélgetős fórum)

2014. máj. 15. 21:30
Sok-sok fizut nyom a kézbe, rengeteg szabadságot add főleg nyáron :)
23. Pipi57 (válaszként erre: 22. - D41005143d)
2014. máj. 14. 13:38
Igazad van.Csak még annyit fűznék hozzá ,hogy egyszer ő is volt beosztott és ezt nem kell elfelejteni.
2014. máj. 14. 05:36
aki probalja megerteni a dolgozoit es nem aki jatsza a fejet cask,mintha o lenne az Isten.
2014. ápr. 21. 23:16

nem beszél feleslegesen, mindig csak annyít mond amennyí szükséges.

és legtöbbször távol tartozkodik a munkahelytől :D

20. kalasanszi (válaszként erre: 19. - Moonlight13)
2013. aug. 24. 14:39
Ennek nagyon örülök :-)
19. moonlight13 (válaszként erre: 16. - Kalasanszi)
2013. aug. 24. 12:01
Gratulálok, jól összefoglaltad!
18. albérletetkeresek (válaszként erre: 16. - Kalasanszi)
2013. aug. 24. 11:50
egyetértek
17. kalasanszi (válaszként erre: 16. - Kalasanszi)
2013. aug. 20. 08:39

javítva:

kérdére=kérdésére

2013. aug. 20. 08:37

A jó főnök kritériumai:


Ismerje jól a munkafolyamat több részeit szakmailag, legyen határozott, igazságos és empatikus a beosztottjaival, jó problémamegoldó képesség. Tudjon válaszolni beosztottjai kérdére és legyen türelmes.

A jó főnök pozitív személyisége sokat lendít a munkaközösségen, bármilyen munkáról legyen is szó.

15. kalasanszi (válaszként erre: 14. - 52e9416b15)
2013. aug. 19. 07:45
Milyen a jó főnököd? :)
2013. aug. 18. 13:55
Olyan mint az enyém.
13. 4309a1e94d (válaszként erre: 1. - Albérletetkeresek)
2013. aug. 18. 10:02
Jó főnök igazán nincs,mert mindenkinek megfelelni nem lehet.De szerintem ,egy "jó" főnök tartson távolságot a beosztottjaitól.Barátkozás kizárva.Viszont legyen motiváló és bizonyos szintig empatikus.
2013. aug. 18. 09:32
Nem feltétlenül! Én dolgoztam több mint 10 évig nagyon rendes, jó főnökökkel!
2013. aug. 18. 08:34
talán ilyen nincs is...amire ez teljességében mondható lenne valami mindig necces mint az embereknél általában...
2013. aug. 18. 08:32

Egy főnök jó esetben nem jó munkavállaló. Neki nem kell tudni a beosztottjai által végzendő munkáról sokat, neki azt kell tudni, hogy kihez lehet fordulni, ha olyan probléma merül fel, amit az ő beosztottjai nem tudnak megoldani. Egy jó főnök nem áll a hátunk mögött és nem csapkodja ostorral a hátunkat. Egy jó főnök tisztában van a beosztottjai képességével, megbízik a döntéseikbe és persze némi ellenőrzés, megbeszélés mellett, nagyobb felelősséget vállal. A beosztottjairól nem mond rosszat, főleg úgy nem, ha nem igaz. Ha problémája van, akkor négyszemközt beszéli meg. Fontos a motiváció és az is, hogy a főnök tudja, hogy kit mivel lehet motiválni, mert ugye azt is tudjuk, hogy nem mindenkit egyformán kell.

Igen, nehéz jó főnöknek lenni és közben barátnak maradni, de nem lehetetlen. Ez csak akkor kivitelezhető, ha a főnök őszinte. Pl. megmondja a beosztottaknak, hogy tudja okosak, ügyesek, mindent megcsinálnak és többet érdemelnének, de sajnos nem rajta múlik, hogy kit, hogyan jutalmaznak.

A jó főnök nem hoz olyan döntést, amely a beosztottjaival szemben igazságtalan, hátráltatja őket, illetve megakadályozza őket bizonyos akár magánügyek elvégzésében. Pl. a mi új főnökünk kikapcsoltatta az internetet, mert egy kollégánk nem dolgozik, hanem netezik, és azt gondolta, hogy ennek hatására mindenki többet és jobban dolgozik. Ez nem jött be neki, mert a kolléga így mobilon netezik, mi pedig amúgy is eleget dolgozunk és jól is. Net nélkül egyébként igyekszünk kevesebbet dolgozni:)

Nekem volt főnököm, aki a barátom is. Helyhez képest tudtuk, hogy hol a helyünk. Munkahelyen 3 lépés távolság és a munkával foglalkoztunk, de munkahelyen kívül:) Ezt mint főnök ő is nagyon szerette bennünk.

Volt főnököm, aki nagyon jó "munkás" volt. Jobb, mint többen együtt. Nem volt olyan, amit nem tudott, de főnöknek csapni való volt. Igazságtalanul bántotta a beosztottjait, mindenki előtt, a felsőbb vezetés előtt pedig csak magát fényezte és azt mondta a beosztottjairól, hogy nem megfelelő tudásukat. Zavart, mert százszor, sőt ezerszer okosabb, műveltebb vagyok nála és persze a legtöbb kollégám is. És azért is, mert csak rajta múlt, ha valamit nem tudtunk, ami azért volt, mert a saját tudását nem adta át, így nekünk mindenért nagyon sokat kellett dolgoznunk, hiszen 0 információ felhasználásával kellett eljutnunk a megoldásig. Ha meg nagyon jól ment valami, akkor persze ő volt a menőmanó az épp aktuális kedvencével, aki alánk tett.

2013. aug. 17. 23:16
Legfőképpen RITKA!
2013. aug. 17. 15:18
Következetes
2013. aug. 17. 15:16

A mi főnökünk sokszor annyira abszurd dolgokat kér,amiket lehetetlen teljesíteni, az összes alkalmazottja (vagyunk kb. harmincan) azon a véleményen van, hogy nem való erre a pozícióra.


Egyik pillanatban baráti jópofizást kezdeményez, aztán pedig átvált főnökösködő stílusba, nem lehet rajta kiigazodni. Látszik, hogy sokszor fogalma sincs, hogy mit is kér, hiszen ha lenne, akkor nem kérné, vagy nem ebben a formában.

2013. aug. 17. 15:08

Ez olyan mint a jó anyós :)


:D

2013. aug. 17. 13:46

Még1: én már többször ráfáztam arra, hogy szabadkezet hagytam valakinek, akiben megbíztam. Aztán hibát hibára halmozott és a végén én magyarázkodtam.

Muszáj ellenőrizni, mégpedig a munkafolyamat közben, mert különben gáz lehet. Legalábbis én úgy gondolom, hogy az ellenőrzés, koordinálás az elsődleges feladata a vezetőnek.

2013. aug. 17. 13:45

"Csak" osztályvezető vagyok, 8-an dolgozunk az osztályon. De sokkal könnyebb beosztottnak lenni, mint főnöknek. Ha nem lenne lakáshitelünk, már rég átmentem volna beosztottnak.

Nagyon nehéz megtalálni a középutat, talán nem is lehet.

Azt szoktam mondani, hogy ha vki elvégezte a munkáját, akkor azt csinál, amit akar, de ezzel is sokszor visszaéltek már.

Viszont, vannak dolgok, amiket elvárok - pl. pontos munkakezdés (ha esetleg késés van, akkor egy sms, vagy telefonhívás) és ne kelljen többször kérnem egy dolgot.

Cserébe rugalmas vagyok - ha dolga van, menjen és én is képes vagyok ellátni a dolgokat.

2013. aug. 17. 13:40

Két oldala van a dolognak, mint minden emberi kapcsolatnak. A főnök jó beosztottra vágyik, a beosztott jó főnökre.

Én annyit tudok, ha a cégemnek jó, nekem is jó.

2013. aug. 17. 13:25

10 embert foglalkoztatunk. Próbáltunk jófej főnökök lenni. Próbáltunk odafigyelni az érzéseikre, a problémáikra, baráti viszonyt ápolni. Stresszes a munkánk, így nem akartuk, hogy gyomorgörccsel jöjjenek be dolgozni.

Nem működik a dolog és nem miattunk. Külön kell választani a munkát a magánélettől, a barátságot a főnök-munkavállaló viszonytól.

A jó vezető azonban nem "üti-vágja" a munkavállalóit, nem rabszolgahajcsárként áll felettük, hanem elől megy és megpróbál "jó példát" mutatni.

Azt várd el a munkavállalóidtól, amire te magad is képes vagy.

Voltam én is beosztott jó és rossz főnökökkel egyaránt. Azt tapasztalom, hogy főnökként nehezebb, mint munkavállalóként. :)

2013. aug. 17. 13:18
Nem vagyok senkinek sem a felettese. Sőt, egy csicska vagyok a munkahelyen, de mégis foglalkoztat ez a téma, hogy milyen egy jó főnök. Milyennek kell lennie az alkalmazottakkal? A cég érdekeit kell elsősorban nézni, a nyereséget mindenek felett? Vagy a dolgozók érzéseire is oda kell figyelni? Mi a jó, ha folyton ellenőriz, vagy ha inkább engedi, hogy a dolgozók kibontakozzanak? Ha barátkozni próbál az alkalmazottakkal vagy ha hűvös távolságot tart? Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook