Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Az UH tüszőrepedést mutatott, de a hőm nem emelkedik, mi az oka? fórum

Az UH tüszőrepedést mutatott, de a hőm nem emelkedik, mi az oka? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 23. 20:04
Ha volt tüszőrepedés az már jó jel, bár ez mégnem jelenti azt, hogy érett pete is volt benne, ami kiszabadulna. Az ovu előtti magas és ovu utáni testhő leesés nem szentírás! Kutatások szerint a nagykönyben megírt hőgörbék csak a nő 25-30%-nál jelenik meg! Nekem sem volt hőemelkedés, sőt a napi két ovu teszt sem volt erős pozitív, most a 11. hétben járunk és minden rendben van! Kitartás!
2013. aug. 17. 08:13

Szia

nekem sem szokott emelkedni

36.2-36.3

ovu után,előtt,közben

és terhességkor is

2013. aug. 17. 08:10

nekem a dokim azt mondta, ha napokkal később nem látszik, h volt-e ovu...

utána is olvastam, de ott is csak 24 órát írnak. én is épp ilyen hülye helyzetben vagyok, én azt sem tudom, h volt-e ovum, csak lekéstük, vagy egyáltalán nem volt...

2013. aug. 17. 07:47
Sziasztok! Kiváncsi lennék volt-e már valakinek ilyen, hogy UH-val néztük, hogy volt ovu kb. 2 napja, de 36,2 a hőm és nem emelkedik, mikor lement, akkor 35,7 volt, de előtt ugyanugy csak 36, 1-36,2 volta testhőm!
2013. aug. 17. 07:45
Az UH tüszőrepedést mutatott, de a hőm nem emlkedik, mi az oka?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook