Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ítéljetek el Ti is!!! fórum

Ítéljetek el Ti is!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. aug. 16. 19:44
Nincs jogom elítélni, de tiszta szerencse, hogy nem az én kölykömmel kamatyolsz.
3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Reni802)
2013. aug. 16. 19:44
Kèrdés,h miét van szükséged a másikra.Úgy írsz róla,h komoly adolog,de ez a van pár évünk nem tudom hogy értendő?Viszont szerintem inkább kezdj új életet,mert magadat is nézned kell.A lányoknak is meg lehet magyarázni,ami pedig az ideâlist illeti,nagyon meg tudják érezni,h nem vagy boldog.A féjed pedig ha igazân szeret,elenged.Nem kell sajnálni,így neki is esélyt adhatsz arra,h megtalâlja azt,aki számára is ideális,aki mellett boldog lehet és kiteljesedhet.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Reni802)
2013. aug. 16. 19:43

Ugyanitt tartottál januárban is.

Betöltötte már a srác a 18-at?

2013. aug. 16. 19:37
A történetem elég szomorú...férjnél vagyok,2 gyerekem van....33vagyok,van egy pasim akivel nem komolynak indult,most mégis a válás határán vagyok..sokkal fiatalabb a pasi,tisztában vagyok vele hogy pár évünk van....válnék is meg nem is :( amiért nem az az hogy a 2 lányom sokkal inkább apás, és ez a környezet ahol élnek az ideális nekik...nem birom megtenni hogy elmegyek...viszont ott a másik oldal is :( ha nem lépek el kell búcsúznunk,amitől ugy érzem én nem birnám.azonkivül nem hiszem hogy itthon bárhova is javulna a helyzet a férjemmel....ő még mindig szeret engem és kész megbocsájtani,iszonyúan sajnálom őt....valaki???mindent véleményt szivesen fogadok!!!!
1 2 3 4 5 6

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook