Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen csomó lehet a hasfalon? fórum

Milyen csomó lehet a hasfalon? (tudásbázis kérdés)


13. Csinita (válaszként erre: 10. - Dina2)
2013. aug. 16. 09:01
Nincs mit! Nem lesz semmi baj!
12. Dina2
2013. aug. 16. 08:57
páromnak is volt 2 éve az alkarján, de az valahogy más tapintású volt. de lehet hogy csak a felette lévő zsírréteg miatt...
2013. aug. 16. 08:54
Engem ketszer is mutottek vele; anyukamnak a combjan volt, egy ismerosnek pedig a homlokan...
10. Dina2 (válaszként erre: 8. - Csinita)
2013. aug. 16. 08:46
igen, látszik rendesen...köszi a bíztatást :)
9. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 7. - Dina2)
2013. aug. 16. 08:42
Akkor inkabb lipoma; minel elobb sebesz;
8. Csinita (válaszként erre: 5. - Dina2)
2013. aug. 16. 08:41
Igen, ez igaz, a zsircsomo tenyleg nem faj. Neked lehet, hogy valami mas van. Probalj meg ne aggodni, meg ne a legrosszabbra gondolni, jovo heten meg mesz ugyis az orvoshoz. Tudom konnyu ezt mondani, hogy ne aggodj, en is agyon aggodtam magam, mert en meg azt hittem, hogy valami daganat. Egyebkent nekem latszik is picit, hogy kidudorodik. Amikor varados voltam a fiaimmal, akkor is ott dudorodott, latszott, mert eleg nagy. Neked is latszik? Amig meg nem mesz orvoshoz, addig probald meg kerulni az emelgetest, meg a rossz ulo poziciot, hogy elkeruld azt, hogy fajjon. Remelem jovo heten kiderul, hogy semmi komoly.
7. Dina2 (válaszként erre: 6. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 16. 08:39
külső, a bőrön is látszó nyoma nincs. ez a csomó a bőr és a zsírszövet alatt van.
2013. aug. 16. 08:32
Lehet meg faggyumirigy gyulladas is;
5. Dina2 (válaszként erre: 3. - Csinita)
2013. aug. 16. 08:27
én is zsírcsomóra gondoltam eleinte, de az tudtommal nem fáj. viszont utánaolvasva a hasfalsérvnek, ezek a tünetek sem jellemzőek.
2013. aug. 16. 08:25
szándékomban áll orvoshoz menni, de csak a jövő héten tudok, és addig nyugtalan vagyok...a csomó már vagy 2 éve megvan, közvetlenül a legalsó borda alatt, a gyomorszájtól jobbra, de eddig az esztétikain kívül nem zavart. néhány hónapja viszont azt vettem észre, mintha lassan növekedne, és pár napja elkezdett fájni is. kb 2*4 cm-es. a bordám nyomja, ha olyan helyzetben ülök pl. és ha nehezet emelek akkor is, meg néha különösebb ok nélkül is beleszúr.
3. Csinita (válaszként erre: 1. - Dina2)
2013. aug. 16. 08:24

Mindenkepp menj el vele orvoshoz. Sok minden lehet. Attol is fugg, hogy milyen a tapintasa es hol van. Nekem 10 eve van egy fel tojasnyi csomo a derekamnal, inkabb elore fele, a hasam fele. Ez nekem zsircsomo (lipoma), igazabol nem kell vele semmit csinalnom, ha nem zavar es nem no nagyobbra. Az orvos majd megnezi Neked is, hogy mennyire kotott, meg ultrahangozzak is. Nekem egesz jol megfoghato es laza, enyhen tudom mozgatni (ne nagy mozgast kepzelj el). Azt mondta az orvos (sebeszet), hogy ami ilyen, az nem daganat vagy ilyesmi (mert a daganatok nagyon kotottek altalaban), hanem az enyem zsirszovet.

Mindenkepp nezesd meg es ultrahangozzak is meg.

2013. aug. 16. 08:17

Talán zsírcsomó.

De mindenképpen menj orvoshoz,mert nem csak az lehet!Ő majd elküld a megfelelő vizsgálatra,és ott meg tudják mondani mi lehet az.

2013. aug. 16. 08:06
Csomó a hasfalon-mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook