Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúra nyomonkövetéséhez digitális vagy sima szobai mérleg a jobb? fórum

Fogyókúra nyomonkövetéséhez digitális vagy sima szobai mérleg a jobb? (tudásbázis kérdés)


2014. okt. 21. 17:18

Tökmindegy.

Attól, hogy 1 naponta nezegeted a merleget nem fogsz gyorsabban fogyni. Szoval eleg havonta.

Ha sportolsz, akkor fogysz ALAKRA jobban, viszont lehet, hogy a sulyod sokaig nem valtozik.

De ha nagyon sok zsirt kell leadni, akkor megint mindegy, mert nem dekazni kell, hanem sok sok kilozni.

2014. okt. 21. 15:16
A digitális jobb.
2014. okt. 21. 13:14

A 60 dekát a hagyományoson is látni lehet...


Szerintem kinek mire telik. Nekem hagyományos van, és azon is látom, ha fogytam, még ha csak saccra tudom is, hogy kb. 20-30 deka mehetett le. Naponta mérem magam. Azt látom, hogy megy lefelé, és azt is, kb. mennyi. Ha valakinek fontos, vegyen digitálist, hogy jobban tudja követni, de már sok panaszt olvastam digitális mérlegekre is, hogy nem megbízhatóak.

2013. aug. 16. 07:36

Nekem régi fajta van, de jobb a digitális.

Azon látod a dkg változást, míg a másik az egész kilókat méri. Sokszor lehet olyan, hogy lemegy egy hét alatt mondjuk 60dkg, de a régin azt látod, hogy két szám között áll.

2013. aug. 16. 07:33
Én is a digitálisra szavazok.
3. babszibobó (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2013. aug. 16. 07:29

A digitális főleg ha több mindent mér sokkal jobb.

De függ attól is, hogy naponta akarod mérni magadat, vagy csak hetente:-D

A napi méréshez mindenképp a digitálist választanám

2013. aug. 16. 07:26
En digitalisra szavazok, az sokkal pontosabb.
2013. aug. 16. 07:23
Fogyókúra nyomonkövetéséhez digitális vagy sima szobai mérleg a jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook