Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Okozhatja a fogamzásgátló a szexuális vágy csökkenését? fórum

Okozhatja a fogamzásgátló a szexuális vágy csökkenését? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. ápr. 26. 19:03

Igazán nincs mit! :)

Én már nagyon-nagyon régen elfogadtam, hogy nem "tudok" másként működni; igazából sosem akartam másképp. Elég volt, hogy megtapasztaltam, mi a jó, és hogy hogyan - ezt igyekeztem megosztani a partnereimmel, hogy maximális örömet tudjanak nyújtani (több-kevesebb sikerrel).

A férfiak vesszőparipája inkább ez a hüvelyi orgazmus-téma.

Neked örömteli életet kívánok! :* ;)

2015. ápr. 26. 12:55

Kedves Mothertiger!


Nagyon köszönöm a biztató szavaid. :) A gyógyszert nagy eséllyel abba fogom hagyni, amint elfogyott az utolsó levél (épp azt szedem). És most már egyre több okom is van rá.

Ami a másik kérdést illeti, én is úgy gondolom, hogy sokan túlmisztifikálják. Tény, hogy vágyik rá sok nő (köztük én is), de nem szeretném, hogy rányomja a bélyeget mikor együtt vagyok a párommal. Fontos nekem is, hogy felszabadultan tudjam élvezni. Megpróbálom jobban elengedni magam, és kevésbé görcsölni a dolgon. Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataid! :)

2015. ápr. 25. 16:06

Én Yadine-t szedtem, az teljesen kinyírta a libidómat. Egyáltalán nem kívántam a szexet. Abba is hagytam a tablettát. Azután minden helyreállt.


Adri 89 - szerintem ne kattogj a hüvelyi orgazmuson. Ez egy más téma, igaz, de szerintem nem kellene így görcsölni rajta. Most leszek 37 éves, de egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt hüvelyi orgazmusom. Nem is hiányzik, mert máshogy érem el... Ha megtanulod elfogadni ezt, és önmagad, akkor sokkal felszabadultabb leszel. A hüvelyi orgazmust teljesen túlmisztifikálták az emberek.

Mellesleg nekem egyetlenegy hüvelyi orgazmusom volt a pár "darab" közül, ami kimondottan jó érzés volt - de egyáltalán nem különb a csiklóorgazmusnál.

;)

2015. ápr. 25. 08:17

Sziasztok! Még új vagyok az oldalon, és pont ebben a témakörben voltak olyan válaszok, amik megközelítik az én problémámat is.

Fél éve szedek fogamzásgátlót. A párommal lassan egy éve vagyok együtt, és nagyon szeretjük egymást. Vele érzem azt, amit még senkinél, hogy megtaláltam azt akivel komolyan lehet tervezni. (babát is)

A lényeg, hogy az utóbbi időben kevésbé kívánom a szexet. A páromat viszont nagyon is, mert a zsánerem (imádom a testét, az illatát) Ahogy előttem is írtátok, én sem tudnám jobban megfogalmazni: én kívánom a szexet testem pedig kevésbé..

Nekem is megfordult a fejemben, hogy a gyógyszer miatt lehet (főként) de bizonyára lehetnek még más okai is. Pl a munka, a hétköznapi gondok a stressz (amúgy is kattogós vagyok) arról ne is beszéljünk, hogy még nem volt hüvelyi orgazmusom (ami külön nyomást okoz, mivel a párom is szeretné és én is, de tisztában vagyok vele hogy egyén és alkatfüggő) Szóval mikor olvasgattam a kommenteket nagyon megörültem, hogy nem csak én vagyok így evvel a dologgal. (mert annak kevésbé örülök, hogy eleve felmerülhet ilyen problem) :) Nagyon rossz érzés tud lenni, mikor ilyen gondokkal "küzdd" az ember (de főleg fejben) és nem mondhatja el a dolgot. Szerencsére a párommal bármit meglehet beszélni, nyitott az ilyen beszélgetésekre. Engem most mégis zavar ez a dolog, mert nem szeretném ha a kapcsolatunk rovására menne. Szerintetek min kéne változtatni? Pár éve szintén szedtem fogamzásgátlót, de abbahagytam. De komolyan fontolóra vettem, hogy most végleg abba hagyjam.

2015. jan. 30. 09:51
nagyon is.
52. NomNom
2015. jan. 25. 12:07

Nem tudom, én mikor azt gondoltam, hogy attól van a probléma, szerintem csak magamat próbáltam nyugtatni... igazság szerintem az akkor páromat nem kívántam már. Szakítottunk is, bár a gyógyszerrel is leálltam... egyéb problémák miatt úgy döntöttem, többé nem fogom szedni.

Egyébként biztosan okozhatja, a papírján is van ilyesmi. Nekem is Mercilon volt az első, amit szedtem.

2015. jan. 25. 06:59
persze ezt okozzza es meg mas problemakat is.
2013. nov. 9. 04:47
ige.
2011. ápr. 28. 17:47
-mercilont
2011. ápr. 28. 17:46

ma világosultam fel :D gondoltam megosztom en is a borzasztó tapasztalatomat...20 éves vagyok,de már 4 éve szedek tabletat,azert irta ki ilyen hamar az orvos,mert volt amikor egy hónapig volt menzeszem...3ééve vagyok eggyütt a pasimmal...az első év tökéletes volt a második felében kezdődött,hetente már csak 1x sexeltünk...mostanra,odáig fajult a dolog,hogy hónaponta 1x...eggyáltalán nem kivánom a sexet,se vele,de meg massal sem...magam hibáztattam...mesrcilont szedtem,most arteziat...azt hittem a dolog lelki eredetü,ma irtam egy sexologusnak,es azt mondt azonnal hagyjam abba a tabletát,és hogy a nök 70%at erinti ugyanet...majnem ráment a kapcsolatom,már ott tartottunk hogy vagy nem illünk össze vagy én nemtudom...ahogy olvasom,nem én vagyok az egyedüli...egy részben dühös vagypok,hogy a nőgyógyász ilyenfajta mellékhatásokról végképp nem is szólt...szerintem le is tagadta volna,mert ebbol van a bevetel nekik....sajnos még van 2 hétre tabletam azt be kell szedni,de utánna soha többet! remellem mar en is sexmanias leszek :DDD

am vannak taőasztalataitok a huvelygyuruvel v a kuppal kapcs.? kosziii

2010. ápr. 21. 21:02
Hajaj okozhaz ám amig szedtem voltam napok sőt hetek hogy abszolult nem akartam semmi vágy nem volt miota nem szedem semmi gond mindig vágyok rá párom őrőmére...
2010. ápr. 21. 20:18
szijo! okozhat sajnos igen, az enyémbe bele is van írva a tájékoztatójába h ez a tünet előfordulhat, elég bosszantó.. :S
2010. ápr. 20. 16:07
Szia! Nekem is adódtak ilyen problémáim. Abbahagytam a gyógyszert és most nem birok magammal,állandóan szexelnék.A férjemmel 8 éve vagyunk együtt és azt mondta szexmániás vagyok!
44. léna86 (válaszként erre: 2. - 8106)
2010. márc. 2. 19:07

Szia! Próbáld ki a hüvelygyűrűt!!! Nekem is hasonló problémám volt, bár én még nem szültem. Nem kívántam a páromat, hetekig is megvoltam szex nélkül! " hete abbahagytam, lassan, de máris jobb...csajok, váltsatok a gyógyszerről!

Nem kell naponta bevenni, nincs annyi mellékhatása, kényelmes, nem közömbösíti antibiotikum...hányás, hasmenés nem okoz fejtörést...

Egy próbát megér!

2009. dec. 1. 11:43
naná hogy okozhat...én is kidobtam a francba inkább...
2009. dec. 1. 11:41
nekem is okozott sajnos :-(
2009. dec. 1. 11:39
igen, a Lyndinette az halálos a libidónak! :S Ezért inkább babát várok! :D
2009. okt. 28. 09:35
Igen,az én libidóm zérón áll:(((
39. Mia 74
2009. okt. 28. 09:12
Igen, a mellékhatásoknál fel is tüntetik, sajnos...
2008. aug. 23. 01:09
Nekem is ez volt.Megkerdeztem a nogyogyaszt es o is azt mondta,hogy okozhatja a gyogyszer.8 ev utan valtottam,jobb lett.Lehet,hogy egy sima gyogyszervaltas is megteszi.Eloszor Triquilart szedtem,most cilestre tertem at.
2008. aug. 22. 17:04
igen, jobb nélküle
2008. aug. 22. 16:32

igen csökkentheti!!!

nem is akár hogy!

35. 8106
2008. márc. 12. 12:34
Mire elalszik a két gyerek addigra bő 10 óra van ,ő is fáradt,álmos...
34. RLindi (válaszként erre: 30. - Ac524f11f1)
2008. márc. 12. 12:23
Nálam is ez van ugyh.maximálisan átérzem a problémád. Szerencsénk van,h.ilyen megértők a pasijaink:-)
33. 8106 (válaszként erre: 27. - RLindi)
2008. márc. 12. 12:22
ÁLmos vagyok, fáj a hasam ,fáradt vagyok és egyébként nagyon megértő!
32. 8106
2008. márc. 12. 12:20
Bocsi, belenyúlt a gyerek!
31. 8106
2008. márc. 12. 12:19

Egyszer-kétszer már montam neki hogy már nem kívánom úgy a szexet mint régen,de úgy néz ki hogy őt pont ez IZGATJA hogy ˝legyszi most ne!˝



o

2008. márc. 12. 12:13
Én is remélem, mert az agyammal akarnám, akár minden nap is, de a testem nem engedelmeskedik....
29. RLindi
2008. márc. 12. 12:07
Igen én is elmondtam neki mi van de magától is észrevette, ,h.már nem igazán kezdeményezek sőt. Remélem a gyógyszer abbahagyásával megszűnik a probléma.
2008. márc. 12. 12:04
Beszéld meg vele! Finoman. Én elmondtam neki. És megértette, azóta nem is nyaggat, finoman próbálkozik, de ha látja a háritást, csak átölel, és tv-zünk tovább. Aztán mondtam persze, hogy ez nem jó így és tenni akarok ellene, azért is akarom abbahagyni a gyógyszert, meg hogy ne este próbálkozzon, hanem inkább délután, vagy reggel, és mivel látta, hogy nem vele van a baj, megnyugodott, és segít nekem áthidalni ezt a problémát. Leginkább azzal, hogy türelmes.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook