Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a tapasztalatotok az északi fekvésű lakásokkal kapcsolatban? fórum

Mi a tapasztalatotok az északi fekvésű lakásokkal kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 14. 19:55
Ha majd ott tartasz , h valami virágot bele , akkor Syngóniumot szerezzél be , mert direkt szereti , a nem sok napot . Sajátmagából nagyon jól szaporítható , én már évek óta direkt ilyeneket tartok .
5. 55416fb8e2 (válaszként erre: 1. - Mérigirl)
2013. aug. 14. 19:35
vidam, meleg szinekkel rendezd be, legyen sok tukor is, az tagitja a teret, es vilagosabbnak is tunhet a lakas
4. Lara1984 (válaszként erre: 1. - Mérigirl)
2013. aug. 14. 19:30

Ahogy írtad: hideg és sötét... :-(


Én 20 hónapig gyötrödtem másodmagammal egy északi fekvésü, 32 négyzetméteres "sötétkamrában". Borzalmas volt! :-(

Csak nyáron, de akkor is csak kb. 10-15 percig sütött be a felkelö nap - aztán jött a derengö félhomály... Nappal is állandóan égett a villany, mert különben olyan sötét volt ott, mint egy kriptában.


Az északi fekvésü lakások és házak fütési költsége lényegesen magasabb, mint egy déli vagy nyugati fekvésü esetében.


Egy barátnöm ilyen lakást vett; ö is a fényhiányra panaszkodik...

2013. aug. 14. 18:45
Nyaron nem lesz annyira meleged;
2. temmp (válaszként erre: 1. - Mérigirl)
2013. aug. 14. 18:44

Szigetelve van a ház homlokzata? Az ablak mikor készülhetett, fa, műanyag, mennyire szigetelt?

Ház fala tégla, panel egyéb? Hányadik emelet, uralkodó székirány észak, észak-nyugati?

2013. aug. 14. 18:40
Vettem egy budapesti 35 nm-eres északi fekvésű lakást. Nektek mi a tapasztalatotok az északi fekvésű lakásokkal kapcsolatban? Mennyire hideg vagy sötét? Kettő dupla ablak is van rajta, mellette, alatta, fölötte van lakás, tehát körbe van fűtve.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook