Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Manduca Ergo Baby vagy Liliputi hordozókról mik a tapasztalatok? fórum

Manduca Ergo Baby vagy Liliputi hordozókról mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 16. 15:28
Köszônöm mindenkinek, rendelem a Manducám :D
2013. aug. 15. 11:40

Nekem azért tetszik jobban, mert le lehet hajtani a tetejét teljesen. Viszont azt olvastam, hogy volt akinek a babája már 10 hósan kinőtte a terpeszét.

Most annak próbálok még utána nézni, hogy nem lehetek-e allergiás a biopamutra. (sok növényre az vagyok)

Csípőn egyébként kényelmes?

2013. aug. 15. 10:45
Egyébként most jobban megnéztem ezt az ergobabyt. Gyakorlatilag ugyanolyannak látom, mint a Manducánkat. Mi a különbség? a széles terpesz tuti megvan ennél is, ami nagyon fontos.
2013. aug. 15. 10:43
Ha úgy alakul, a Manducát is imádni fogd :) Egyszerű kezelni, kényelmes, és a lányom imádott benne lenni :)
15. Bahar0527 (válaszként erre: 14. - Nbandus)
2013. aug. 15. 10:20

Tényleg? :O Gondolom, hgy megszokja. Nálunk a pici most lesz 4hós, azért szeretném már most elkezdeni bele-bele rakni, hogy megszeresse.

Sajna babakocsi nélkül, nem tudok vele sehova eljutni, maximum este férjemmel kocsival munka után.

De ugye akkor meg már semmi sincs nyitva...

Viszont megoldjuk, hogy személyesen vegyük meg, akkor majd felpróbálom, csakhát legalább leszűkítem a kört. :)

Eddig úgy fest, hogy Manduca nyer. :D Pedig nagyon beleszerettem ránézésre az Ergo Babybe.

2013. aug. 14. 23:14
En par honaposan mar hordtam manducaval,kifejezetten ezt ajanlottak a deveny alapitvanynal... Amugy lehet az lenne a legjobb,ha kiberelnel 1-1 hordozot,es ugy valasztanal.:-)
13. Bahar0527 (válaszként erre: 11. - Trinitas)
2013. aug. 14. 17:55

Köszi a választ Neked is! :) Nem nőtte ki hamar a babó a terpeszét?

Sok helyről hallottam már ilyet :/

Illetve milyen vele csípőn hordozni?

12. Bahar0527 (válaszként erre: 10. - Veroniks22)
2013. aug. 14. 17:52

Köszi a választ! Én is főleg babakocsi helyett használnám, mert bukós, illetve hasfájós, így már konkrétan utálja...

Ha nem hulla fáradt êppen, 2 sarokig jutunk el max :/

Hmm.. Liliputi akkor nem biztos, hogy a legstrapabíróbb megoldás.

2013. aug. 14. 17:43
Nekem Ergo baby van, imádjuk!
10. veroniks22 (válaszként erre: 9. - Veroniks22)
2013. aug. 14. 17:28
Ja: babakocsink nem volt, csak a hordozó.
2013. aug. 14. 17:27
Mi Liliputit használtunk 4,5 hónapos korától kb. mostanáig (14,5 hónapos). Végig háton hordtam és nagyon kényelmes volt, viszont a hordozó anyaga ennyi idő alatt nagyon-nagyon csúnyán tönkre ment, továbbadni nem hiszem hogy tudom (kibolyhosodott, kifakult). Grafit hordozónk van.
8. Bahar0527 (válaszként erre: 7. - Patyoma)
2013. aug. 14. 17:16

Köszi a választ, ugyanígy gondolom a hátratevést, ezért vagyok csípő párti.

Maximum, ha valaki még jön velem, de egyébként tuti nem fog addig hátra kerülni nekem sem, amíg nem beszél :)

Én magas vagyok, de ez új, hogy húzhatja a nyakat.

Voltam az üzletben, de sikerült pont akkor mennem, amikor sokan voltak, a gyerek meg rosszul lett a mei taiban amit próbáltunk, szóval rohanás volt utána inkább haza. (Akkor már venni mentem, de így nem jött össze.)

Le lehet hajtani amúgy a tetejét?

2013. aug. 14. 17:03

Csak a liliputiról tudok véleményt mondani,a többiről én is csak neten olvastam. Én a liliputimat imádom. A nagy lányom 3,5 éves, 14 kiló és még lazán tudom benne vinni, ha kirándulásnál kidől. A fiam most 1,5 éves, és éppen vele nem használjuk, mert elöl már nem kényelmes, hátulról meg nem látom és még nem tud szólni ha gond van, ez engem zavar, de ez csak az én agymenésem.:)Kb. 8-9 kilós koruktól használtuk a csatos, akkor nőtték ki a rugalmast, ami nekünk szintén liliputi.

Viszont szerintem csípős hordozáshoz baromi kényelmetlenen, nekem húzza a nyakamat, de ahogy elnéztem a videókat, ez szinte mindegyiknél így van. Bár az is lehet, hoyg ez alkat függő, én alacsony vagyok.


A liliputi boltban különben segítenek az eladók felpróbálni, beállítani és nem sértődnek meg ha nem veszed meg végül.

6. Bahar0527 (válaszként erre: 3. - Nbandus)
2013. aug. 14. 16:56
6hós gyereknek amúgy nem nagy a terpesze? Vagy állítható?Picit nagyobbacska baba egyébként :)
5. Bahar0527 (válaszként erre: 3. - Nbandus)
2013. aug. 14. 16:53
Köszi, 1-0-0 a Manduca javára :D
2013. aug. 14. 16:43
Ja, és a lányom kb 3-4 éves méretekkel rendelkezik :)
2013. aug. 14. 16:43
Nekünk manducánk van, most 2,5 éves a lányom, simán belefér, de már nem bírom el :) Szóval nem növi ki hamar.
2013. aug. 14. 16:32

Manduca Ergo Baby vagy Liliputi? Csatos hordozó vásárlása előtt állok, és ezek a szinpatikusak. Csípőre is szeretném kötni. Tapasztalatok? Melyik a legjobb és miért?

Megakadtam, mert az Ergora azt olvastam, hogy hamar kinövi. Igaz ez? 6hósan kerül majd bele :)

2013. aug. 14. 16:30
Manduca Ergo Baby vagy Liliputi? Tapasztalatok? Csak csatos hordozók terén.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook