Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nézitek A bosszú angyala ( La otra cara del Alma) c. sorozatot? fórum

Nézitek A bosszú angyala ( La otra cara del Alma) c. sorozatot? (beszélgetős fórum)


27. ina87
2013. szept. 7. 15:50
Fuu nem nézek ilyeneket
2013. szept. 7. 13:19

sziasztok,ha tudtok,írjatok már a sorozatrol,az utóbbi egy két hétben mi történt benne?lemaradtam kicsikét mert nem vok itthon du-onként,aztán már nem értek egyet s mást...pl hogyan halt meg Alejandra,mi történt,???

amugy az uccsó két részt láttam,és vágom hogy Alma-ra kezdenek gyanakodni egyesek,pl Daniela,de itt megrekedt,mert azóta szinte semmi nem történt,az az előttiről meg lemaradtam kicsit...

köszi előre is:)

25. Miss Angel (válaszként erre: 24. - Miss Angel)
2013. aug. 14. 08:44

*nagyon későn lett netem


bocsi

24. Miss Angel (válaszként erre: 18. - Bnedora)
2013. aug. 14. 08:44

Én speciel,sokáig inkább tvztem unalmas perceimben,azon kevesek közé tartozom,akiknek nagyon később lett net.jóval elmúltam már 25,vagy talán 27 is....a mai generáció meg már tíz éves kora alatt a neten függ....és igazad van,azok a sorozatok amiket emlitettél,teljesen mások,mint a maiak,más a "minőség".Vannak rendkívül unalmasak,amit húznak több száz részen át,mint a rétes tésztát,de vannak olyanok amik lekötik az emberek figyelmét,már akit vmennyire is vonz ez a műfaj.

a magyar sorozatokat meg hagyjuk végképp,azok tényleg mivel különbek.Ha csak az RTL-EN futó híres magyar sorozatot emlitem,elég sztem....hány százezer rész ment már le?:)))))

és hiszik hogy tudnak benne újat mutatni,fenét tudnak,csűrik-csavarják,de már jól jönne kis szünet,mert nem hiszem hogy olykor a többség nem unja,én pl van mikor nincs más és megnézem,de ha van más,elkerülöm,annyira ósdi már:/

23. Miss Angel (válaszként erre: 16. - Ficánka5)
2013. aug. 14. 08:38

ne légy felháborodva sztem,mert nincs mire.igenis sok idős ember nézi ezeket,mert látom a saját szememmel,attól még h te nem nézed.Mindezt úgy írtad mintha az ÖSSZES idősre meg nyugdíjasra írtam volna ezt,én csak azt írtam,hogy sokan!és ezt továbbra is tartom.

a 70-80 felettiek zöme már nem a "neten él"mint ahogy írtam,tehát nincs min csodálkozni,ha tévét néznek.meg egyáltalán,mi rossz van abban,ha esetleg nézi?semmi-.mindenki csinálja ami jól esik,mint ahogy te is csináld ami neked jól esik,senki nem akarta ráderőltetni ezeket a "selejtes szemeteket":)))))))))

én meg úgy vagyok mindennel,attól még hogy én rühellek vmit,más szeretheti,aztán ő dolga.

és mint ahogy írtam,én is belenézegettem már olyanba ami nem tetszett,félbehagytam,kész,aztán aki meg nézi,egészéségére:)

szóval felháborodásodat nem értem, a hsz még csak nem is neked szólt..na de mind1.

2013. aug. 13. 23:05
Már én is megnéztem a végét:-)
21. agika912 (válaszként erre: 15. - Miss Angel)
2013. aug. 13. 22:19
Ha érdekel, elmondom mi lesz, ha kiderül!! :)
20. agika912 (válaszként erre: 19. - Bnedora)
2013. aug. 13. 22:19
Jajj, engem is. Úgy irritál. Olyan negatív személy szerintem. Mindenben a rosszat látja.
2013. aug. 13. 20:44
Amúgy engem a dadustól kiráz a hideg.
2013. aug. 13. 20:39
Valamit azért le kell szögezni, Mexikó nem Dél-Amerika. Több brazil sorozatot adtak mostanában, ami a hétköznapokról szólt, és szerintem nem gagyi volt. Nem értem, miért kell mindig visszamenni Eszmereldához és Isaurához. Azóta már jó pár év eltelt, rengeteg sorozatot csináltak, változtak a minőségek. Ezek a sorozatok a szegény embereknek szólnak, akikben reményt keltenek, hogy van felemelkedés, a rossz elnyeri méltó büntetését. Valóban úgy kell elfogadni őket, mint egy mesefilmet felnőtt embereknek. Akinek nem tetszenek, azok gondolom nem is nézik őket. Azért a magyar sorozatok sem különbek ezeknél.
2013. aug. 13. 20:20
Éppen most nézem az rtl moston.
16. Ficánka5 (válaszként erre: 13. - Miss Angel)
2013. aug. 13. 17:16

A 3. bekezdésben leírtakat sok-sok idős ember nevében mélységes felháborodással megcáfolom!!


Attól, hogy idős emberek vagyunk, nem tudunk mit csinálni, attól az értelmi képességeink nem a béke fenekénél vannak. Herótom van a rengeteg erőszaktól és a primitív, bugyuta sorozatoktól. Szerintem a világon nincs még egy olyan ország, ahol ennyi gagyi vackot megvesznek. Szerintem már mi akciósan kapjuk(2-őt fizet 3 kap akcióban) ezért vagyunk elárasztva vele.


Én annyira itthon vagyok állandóan, hogy betegségem miatt a lakásomat szinte nem tudom elhagyni, de az elmén kötnék ki, ha ezekből akár egyet is meg kellene nézni. A mi országunk miatt

virágzik a dél-amerikai telenovella gyártás.


Mostanában elkezdtek váltani a törökre, de már abból is a selejtest veszik. Ergo az illetékeseknek nem az a lényeg, hogy jó legyen, esetleg komoly mondanivalója legyen, hanem az, hogy minél olcsóbb legyen.


Bocs, de már nagyon ki vagyok akadva attól, hogy mennyi kulturális szeméttel árasztották el az országot

15. Miss Angel (válaszként erre: 14. - Agika912)
2013. aug. 13. 16:22

hát Gallo-n meglepődtem annyi szent...

atyaég,mi lesz,ha kiderül,hogy ő is benne volt:o

egyébként,mint pasi,a színész irtó szexi:$ :)

14. agika912 (válaszként erre: 10. - Miss Angel)
2013. aug. 13. 14:26

Teljesen egyet értek veled! De "még van értelme a bosszújának", hisz kiderült, hogy Armando apja keze is benne volt a csalásnál. És azt sem tudja Alma, hogy Gallo is tehet erről az egészről.

Amúgy én is Gabriela Spanic miatt kezdtem el nézni, mert nekem ő a kedvenc színsznőm. :) Nem vagyok függő, mert ha kihagyok 2-3 részt nem tépem a hajam :) Hisz részenként nincsenek olyan nagy ugrások. De kíváncsi egyén vagyok, ezért nézem youtube-on, hogy vajon mik fognak még történni.:)

13. Miss Angel (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2013. aug. 13. 13:51

A legutolsó mondatoddal teljesen egyet értek.....DDDDD

TÉNYLEG ÍGY VAN,mint a mesékben:D

de sztem jó időtöltésnek,pláne idősebb emberek akik otthon vannak,rengetegen nézik ezeket a telenovellákat,és vhol jo hogy vannak,,mert ők nem tudnak mit csinálni,csak tvzni,ők nem neten nőttek fel mint mi:)

tényleg eltúlzott dolgok vannak ezekben.és erőltetettek,nem kevés.De sztem köztük is van színvonalas...és pl ezt a sorozatot kifejezetten kedvelem.

volt olyan amibe csak belenéztem/pl a nemrég véget ért Riválisok/,hát ha azt pl végig kellett volna nézzem,inkább főbe lövöm magam:D

kesze-kusza,se füle se farka,értelme nem volt az egésznek.

Az Esmeralda se volt nagy was ist das,de az nekem azért kedves emlék,mert megboldogult anyum szerette,és ha elmentem hozzá meglátogatni,sokszor együtt néztük,erről a sorozatrol mindig ő jut eszembe:(

egyébként kevés olyan színész van ezekben,akik hitelesek és jó színészek,na ez biztos./

de Gabriella Spanic kitűnik a többi közül,nem véletlen az a sok szerep,ha végignézel ezeken a színészeken,szinésznőkön,egy két szerep és eltűnnek a süllyesztöben,kevés az aki megmarad a a szakmában...

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Miss Angel)
2013. aug. 13. 13:36

Én az általad említett Paulát és az Esmeraldát szenvedtem végig.

Büntetés lenne számomra, ha végig kellene nézni még egyet. annyi könny a világon nincs, amennyit ezek elsírnak, azt figyeltem meg, nők ezekbe a filmekben, vagy sírnak, vagy hisztizve ordítanak, persze pasik is sírnak gyakran. :D

Nem zavar, ha nézi valaki, olyanok ezek, mint a mesék a rossz megbűnhődik, a jó meg elnyeri méltó jutalmát.

11. Miss Angel (válaszként erre: 10. - Miss Angel)
2013. aug. 13. 13:29

*az egész életét


ezt akartam irni,bocsánat:)

2013. aug. 13. 13:28

ja a sorozatról:Alma egy eltorzult lelkivilágú nő,akit a bosszú éltet.megértem....borzalom ami gyermekkorában történt vele,hogy a szeme előtt haltak meg a szülei...kicsit irreálisnak tartom,hogy ennyire bossszut akar állni azokon,akik magukhoz vették,a főbűnös,aki miatt ez az egész történt,ugye már halott,szóval a történet eltúlzott...sokszor nem tudom eldönteni,ez a lány a szenvedés miatt meghalt érzelmileg,/többnyire ezt érzem/vagy érzékeny lény,mert csak tud szeretni,mert ugye erős szeretet fűzi a halott szüleihez,és erős szerelem egy férfihoz.Ellentmondásos egyén...ki lehetne elemezni Alma pszihéjét,az biztos....én vhol sajnálom,nagyon is,mert tudom,milyen elveszteni számunkra drága,szeretett embereket.És az élewtben is van ennyire eltorzul személyiségű ember sok,az áltélt traumák következtében,de aa való életben senki nem szánná rá az egész életlt a bosszúra....

mi a véleményed erről?

2013. aug. 13. 13:21

Nem,megmondom Neked őszintén,mostanság irtó kevés sorozatot követek figyelemmel,de én főleg a kórházsorozatokat kedvelem,grace klinika ,kés alatt,stb:)

amugy nálam úgy jött az 5let arra,h elkezdjem nézni:délután szokott lenni olykor 1-2 óra szabadidőm,amikor jól esik kicsit lustizni:D.És akkor jött a bemutató a tvben hogy indul ez a sorozat...izginek igérkezett,elkezdtem nézni...

Régen teljesen meg voltam huzatva ezekkel a dél-amerikai sorozatokkal,csak hogy lekössem magam,pláne munkaváltáskor,mig itthon voltam és sok volt a szabadidőm.Aztán leszoktam róluk,de elég sokat végignéztem,azt hiszem,talán a Paula és Paulina volt a legelmlékezetesebb:)

mellesleg Gaby Spanicot egy rendkívül tehetséges és csodaszép színésznőnek tartom,vetekedhetne a hoolywoodi sztárokkal.Nagy alakitásai vannak,régebben több sorozatát is figyelemmel kisértem,de annyi volt,hogy már nem nagyon tudnék címeket felsorolni:))

Jó arra hogy elüsd az idöd,meg izgalmasak,persze van amelyik jobb,van amelyik kevésbé,de közös bennük,hogy mindegyikben csavaros szálak futnak,sose tudod előre,mi lesz,mi fog kiderülni megint,hogy ki kinek a kicsodája,stb...azt nem kedvelem bennük csak hogy húzzák őket sokáig,rövid részekkel,fél/hromnegyed óra nem sok,alig történik vmi és vége egy résznek...mondjuk ha nincs lehetőséged minden nap nézni,ez csak akkor előnyös,de bosszantó is,mikor pont a legizgalmasabb résznél hagyják félbe:))

2013. aug. 13. 12:23
Neked ez a kedvenc sorozatod?
2013. aug. 13. 12:23
De, mindig nézem :) Csak kíváncsi vagyok nagyon, hogy mi fog történni x epizód múlva :) Valamelyik nap megnéztem az utolsó részekből pár percet, így csak tippelni tudok mi lesz a végkimenetel :)
6. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Agika912)
2013. aug. 13. 12:19

tvben nem tudod nézni délutánonként?

mondjuk olykor nekem sem sikerül,nincs túl jó időpontban:/

úgy tényleg rossz lehet,ha nem érted a nyelvet,így nem is szoktam nézi semmit,úgyse értenék kukkot se belőleí.D

2013. aug. 13. 12:15
Nekem nagyon!! :) Youtube-on néha belenézek, csak ugye nem értem a nyelvet, és csak következtetni tudok a cselekményre :S
2013. aug. 13. 11:59
tetszik amúgy?:)
3. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Agika912)
2013. aug. 13. 11:57

én nézem!

zavar hogy annyira rövid és ha véletlenül kihagyok egy részt,akkor szinte észre se veszem,alig történik vmi:(

mindenetre amugy izgalmas lenne maga a történet

2. Ficánka5 (válaszként erre: 1. - Agika912)
2013. aug. 13. 11:41
Lehet, hogy ez nem véletlen??
2013. aug. 13. 11:37
Egyik kedvenc sorozatom, csak sajnos nem tudok senkivel beszélgetni róla, mert a környezetemben egyedül én nézem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook