Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a szabályai a felügyelet melletti láthatásnak? fórum

Mik a szabályai a felügyelet melletti láthatásnak? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 13. 12:22

Persze ez csak egy dolog,de pl bármit hoz az apa,el kell fogadniuk,és mosolyogva,nem mutathatják ki ,nem mondhatják h nem szeretik pl azt a félét stb


Kb mintha csak az apa lenne a jó,és szegény apa nem láthatja a gyereket csk így és most jól megbüntetem az anyát mert ilyen gonosz-viselkedésű a nő...

Milyen jogon?....

2013. aug. 13. 12:20

Ugye? Az anya nem mer lépni,pedig mondom neki tegyen panaszt,mert a gyereket is megzavarja,meg mit gondolhat a gyerek?milyen a világ?

Az a baj h nem találok semmiféle szabályt sehoo...:-(

2013. aug. 13. 09:51

Ekkora hülyeséget! Már bocs... Nem arra, amit írtál, hanem a családis nöre.

Mi lesz, ha a gyerekek nem tartják be? Letartóztatja öket? :D

Ès egyáltalán: mióta van aláírási joga egy 8 és egy 10éves gyereknek???

Komolyan, ez totál gáz...

2013. aug. 13. 09:50

Hát, nem tudom, hogy jogilag hogy van, de leírom, mi jutott először eszembe: ez egy barom.


Egyébként, sztem ilyen nincs! Mármint az épeszű logika szerint nem lehetne.. először is, kiskorúval nem íratunk alá semmit, mert nincs értelme :D

2013. aug. 13. 09:44

tapasztalatból tudja vki hogy lehetséges ez?:

adott két kislány,apa felügyelet mellett láthatja őket,a helyi családisoknál egy játszószobában két hetente 2óra hosszat...

ilyenkor senki más nem lehet ott,csak ők 4en a családból,persze más család-más találkozók vannak...


a gondom:

a felügyelő kijelentette hogy a 8 és 10 éves gyerek az apjukat "apának" kell hívniuk,nem a keresztnevén,és amikor beszélgetés közben felmerül a nevelő apa ,akkor nem említhetik "apának",csak keresztnéven...JOGILAG létezik ilyen?

és egy papírtis alá irattak velük ,igen a két kis korúval erről...


hozzá teszem: 6éve neveli őket más apa,és a 6év alattkb 10szerlátták az igazi apjukat,amiből kb 3 volt szülinapon,egy karácsonyra nem ment el,a kisebbiknek egy szülinapján nem köszöntötte fel stb...perszeh nem tekintik apának!

2013. aug. 13. 09:39
Láthatás felügyelet mellett-mik a szabályok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook