Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhpropolisz tapasztalat fórum

Méhpropolisz tapasztalat (beszélgetős fórum)


7. Gabóca10 (válaszként erre: 6. - Bogica977)
2013. aug. 13. 08:21

igen,köszi,csak a cseppeket azt mondom alkohollal higítják...arra rávan írva az adagolás,de az eredetit nemtudom hogyan kell,mennyit lehet...


nekem herpeszre van propoliszos kenőcs,az is nagyon jó,azt gyógyszertárban vettem...


sőt azt hallottam hogy drazsé formában is kapható,és nőgyógyászati bajokra is használ...

2013. aug. 12. 21:28

Bocsi egyébként hirtelen összekevertem a méhpempővel.Azt kell kiskanállal adagolni....


Ezt krém formájáéban ismerem,de van csepp formában is,de tényleg szuper hatáésa van!!

2013. aug. 12. 21:27

Én krém formában szoktam használni.A gyulladásokat megszünteti,ez biztos!

Fogíny gyulladásra meg ilyenekre kívülről az arcomra kenve szuper,pár óra és nyoma sincs a duzzanatnak.

Vagy volt egy nagyon jó idősbarátnőm,neki ízületi gyulladésa volt,nagyon dorva és mindig kámforos -propoliszos kenőcsöt csonáltak neki.

Nagyon jó hatésa volt.

4. Gabóca10 (válaszként erre: 3. - Bogica977)
2013. aug. 12. 09:41

köszi szépen...és tényleg olyan jótékony hatása van,ahogy levan írva?


Szeretném a gyerekeknek is adni,kezdődik ovi,suli...de a gyógynövényboltban kapható az alkoholos,így nekik kilöve....


Saját célból meg a gyomromra szeretném kipróbálni...

2013. aug. 12. 09:27

Szia



Mindenképp fa vagy műanyag legyen amivel beveszed.Egy napi adag általában egy borsónyi,és el kell szopogatni.

2013. aug. 12. 09:23
Eredeti méhészetit fogok kapni,azt hogyan kell fogyasztani?Mennyit lehet belőle?
2013. aug. 12. 09:21
Eredeti méhészetit fogok kapni,azt hogyan kell fogyasztani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook