Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehetek terhes? fórum

Lehetek terhes? (tudásbázis kérdés)


13. Zebra25 (válaszként erre: 11. - Garnier24)
2013. aug. 12. 12:21
Az azért lehet, mert a fogamzásgátló elvékonyította a méhnyálkahártyádat. Kell egy pár hónap mire beáll minden. Én a helyedben egy kis E vitamint minimum szednék. Akkor is ha szedsz terhesvitamint.
2013. aug. 12. 12:15
De azert ismeteld meg 2-3 nap mulva, mert nekem se mutatta, aztan 3 nap mulva ott volt a ket csik! Es en is xepilt vettem, amiben ketto van. Olyat vettel hogy legalabb legyen megegy???
11. garnier24 (válaszként erre: 8. - Zakkantcsajszi)
2013. aug. 12. 09:20
Hát 28 naposak. de mióta abba hagytam a gyógyszert, már a 25-26.napon jön a barna folyás. Vettem tesztet csak 1 csík van szóval nem vagyok az. Nem vagyok az a rá görcsölős típus..eddig eszembe se jutott,hogy esetleg terhes vagyok, csak ez a mindennapi hányinger. De akkor mástól volt:)
10. d71ef05a8e (válaszként erre: 6. - Garnier24)
2013. aug. 12. 09:10

Az az igazság, hogy ha elkezded figyelni magad, garantáltan fogsz produkálni tüneteket. Akik már régóta vágynak babára, be tudnak neked számolni arról, hogy azért is (!) olyan rossz élmény a negatív teszt, mert a maguknak bebeszélt tünetek miatt már szinte biztosak voltak abban, hogy pozitív lesz.... Így a negatív nem pusztán tény, hanem csalódás, becsapottság-érzés.


Szóval én mindenképp megvárnám az elmaradt vérzést.

9. d71ef05a8e (válaszként erre: 6. - Garnier24)
2013. aug. 12. 09:02

El ne hidd, hogy mindenképpen kell produkálnod a "klasszikus" terhességi tüneteket, pláne nem az összeset, és pláne nem a kimaradt vérzés előtt.


nekem három tünetem volt összesen: az elmaradt vérzés, később a magzatmozgás, és a végén az irreálisan sűrű vizelési inger.

2013. aug. 12. 08:52
5 éve próbálkozunk azt tudom tanácsolni hogy ne görcsölj rá ennyire a dologra mèg csak 2 hónapja nem védekeztek!Tudom hogy szeretnéd hidd el de ha ennyire rágörcsölsz még akadályozhatja is a teherbeesést.Fél évig eszembe sem jutottak ilyenek.Hányinger és mellfeszülès nem mindig van főleg nem mensi előtt.Csinálhatsz tesztet de ilyenkor még nem biztos hogy kimutatja attól is függ mikor volt beágyazódás,ha volt...szóval az a biztos ha kimarad a mensi akkor már érdemes izgulni ès tesztelni.Hány naposak a ciklusaid??
7. garnier24 (válaszként erre: 5. - Aville)
2013. aug. 12. 08:42
Köszi. akkor ezt kérem.
2013. aug. 12. 08:41
Igen szeretnék terhes lenni nem is védekeztünk hiszen tervezzük a babát. De ugye mindenki mondja,hogy mellfeszülésnek is kell lenni stb. Nekem az sincs, de nekem mensi elött se volt soha. Talán nekem sose feszült a mellem. De én sose voltam hányingeres se, azért furcsáltam,hogy majdnem egy hétig mindennap az van.volt.. na megyek veszek egy tesztet. Köszi a válaszokat.
2013. aug. 12. 08:40

300 Ft a legolcsóbb, teljesen jó. X-Epil. Ezen ne gondolkodj. Ráadásul 2 van benne.

Megbízható. Tapasztalat. Negatívra is, és pozitívra is! ;)

4. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. aug. 12. 08:39
Semmi olyanról nem írtál, ami kizárná, hogy terhes vagy, de olyanról sem, ami alátámasztaná. Hányinger sok mindentől lehet, terhességnél tipikusan nem a várt menses előtt egy héttel jön elő. Vegyél tesztet, nem akkora anyagi veszteség, ha hiába vetted:)
3. b4b1d52444 (válaszként erre: 1. - Garnier24)
2013. aug. 12. 08:38
Az elmúlt másfél hónapban védekeztetek rendesen? Nem hinném, hogy terhes vagy, de nyilván ezt mi nem tudjuk megmondani. Hogyha téged megnyugtat egy teszt, akkor vegyél, azon a 800 forinton nem múlik semmi sem.
2013. aug. 12. 08:38
vegyel. A teszt mar ki tudja mutatni 3-4nappal elotte is. De a biztos lenne ha varnal meg 3 napot, ha birsz. szeretnel terhes lenni?
2013. aug. 12. 08:35
Sziasztok . más fél hónapja hagytam abba a fogamzásgátló gyógyszert. azóta 2x volt meg. Még lehet nem állt be rendesen, de még kell 3-4 nap,hogy megjöjjön és már tegnap óta van ez a mindjárt megjön érzésem és már barna folyás is jön. Viszont 1 hétig nagyon hányingerem volt..:S Most lehetek terhes vagy nem? Itt ülök és azon gondolkozom vegyek tesztet vagy felesleges?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook