Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vasectomia műtétet szeretnénk... fórum

Vasectomia műtétet szeretnénk... (beszélgetős fórum)


10. Peet7
2014. febr. 20. 11:19

Sziasztok!


A 2x3 hónap valóban az átgondolásra vonatkozik, szerintem nincs gyorsítási lehetőség.

Én is pont tavaly augusztusban kezdtem el a folyamatot és idén március 7-én lesz a műtét.

Egyébként Nektek ki az orvosotok? Én Dr. Feket Fernchez mentem.

9. 937a2a883a (válaszként erre: 5. - Vigyori:))
2013. aug. 12. 17:07

"Az óvszer nekem annyira nem jön be hogy azzal már kedvem sincs"


Szerintem ezt agyban kell eldönteni.Nincs sok választásotok.Vagy óvszer vagy semmi szex hónapokig vagy gyerek?!Nekem könnyű eldönteni,melyik a megfelelőbb.És mondom ezt úgy,hogy gyűlölöm az óvszert,de semmi más védekezési módszer nem jöhet nálam szóba.Tehát vagy elfogadom az óvszert,vagy nincs szex,vagy lesz gyerek.Így kénytelen voltam túltenni magam azon,hogy nem szeretem a gumit.Most se szeretem,csak "alkalmazkodom". :)

Amúgy mondjuk a pharmatexet épp használhatnám,de sokan figyelmeztettek és sokat olvastam utána,hogy az egyik legmegbízhatatlanabb módszer.Ezért soha nem próbáltam ezzel és nem is fogom.

2013. aug. 12. 17:01
Én úgy tudom,hogy a 6 hónap várakozási idő azért van,hogy legyen idő átgondolni.Elméletileg ez úgy van,hogy bejelentkezik,beszél a dokival,aki aláírat vele egy papírt és ha 6 hónap múlva is akarja a beavatkozást,akkor meg is csinálják.
7. bd55e3f068 (válaszként erre: 5. - Vigyori:))
2013. aug. 12. 16:58
SurfRider gyógyulási időről írt. Erre biztos nincs hivatalos kérvény :/
2013. aug. 12. 16:55
Lehet ennek az időnek a mellőzését valamilyen szervél hivatalosan kérni?
5. vigyori:) (válaszként erre: 4. - 5674644b5d)
2013. aug. 12. 16:53

Bizonyos esetekben, sőt úgy mondom alaphelyzetben legyen türelmi idő, DE amikor nekem eü okból azonnal várakozás nélkül elvégeznék, de nem tudják mert összenövéseim vannak a 4 császár miatt, akkor neki mint a férjemnek, mitől nem? Ő rám nézve nem veszélyes? A 2 kicsi védekezés mellett jött, nem mondom hogy nem imádjuk őket, de nem terveztük, főleg albérletbe a másik kettő mellé...minimálbér utáni gyed stb...nem részletezem, és akkor még várni 6 hónapot...MIRE? addig ne szexeljen az ember? Mert jelen helyzetben már totál para vagyok hogy mikor csúszik be újra egy nem kívánt baba...

Az óvszer nekem annyira nem jön be hogy azzal már kedvem sincs:((((

Magyarul 4 gyerekkel így 38 és 45 éven túl, még várjuk...

Hát kellőképpen felidegeltem magam a témán:(((

2013. aug. 12. 06:39

Én úgy tudom nem véletlen kell kivárni ezt az időt. A műtét utáni 3. hónapban kell vinni ondó mintát, amit megvizsgálnak, hogy sikerült e a műtét, ill a 6. hónapban is szintén ezen ok miatt. Ha nem virgonckodik egy kis fickó a mintában akkor sikeresnek ítélik a beavatkozást, azonban az is előfordulhat, hogy 1, nem sikerül, 2, regenerálódik a szervezet.

A 2x3 hónap tehát nem véletlen. Én javaslom addig is az óvszert és türelmet :)

2013. aug. 12. 04:46
Nézz bele ebbe a fórumba: Spermavezeték elkötése (vasectomia)
2013. aug. 12. 01:15

Esetleg ha valaki tudja hogy lehetne ezt meggyorsítani, kérem írjon.

Köszi előre is!:)

2013. aug. 12. 01:11

Van 4 gyermekem, ebből a két kicsi közös a második férjemtől, Neki van egy 16 évese is, magyarul van 3 gyermeke, és elmúlt 45 éves. Szeretnénk vasectomia műtétet, de 2x3hónapot kell várni rá. Ez normális? Nekem mindegyik szülésem császár volt, petevezeték elkötést kértem a negyediknél, a dokim azt mondta olyan összenövéseim vannak hogy nem tudja megcsinálni:(

Ha nekem kéne (petevezeték elkötést), akkor az egészségügyi ok lenne, és nem kellene várni, no meg ingyen is lenne, de mivel a férjemnek kell, az nem egészségügyi ok...hmmm

A második két gyermek szerelembaba, és mindkettő pharmatex mellett fogant, mivel még szoptatok, nem szeretnék és nem is lehet gyógyszert szednem, trombózisra hajlamos vagyok, nemsokára 40 leszek...annyi minden egyben van, miért kell még hónapokat várnunk egy ilyenre? Mitől gondolnánk meg magunkat 4 gyerek után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook