Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik víz hatásosabb daganatra? Preventa85 vagy Qlarivia víz? Tapasztalatok? fórum

Melyik víz hatásosabb daganatra? Preventa85 vagy Qlarivia víz? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


10. Márkk
2022. máj. 12. 21:24
Most nem azert de a Preventa25-öt lenne érdemes összehasonlitani a Qlarivia vízzel..mivel a Qlarivia 25 ppm-es...a Preventa 85,mint ahogy a neve is mutatja,85 ppm-es
9. **vörösdémon** (válaszként erre: 7. - Ficánka5)
2013. aug. 14. 13:10

Igen épp erről beszéltem az előző hozzászólásomban. Nagyon drága és ezt nem mindenki tudja magának megengedni.Én most kezdem majd el, a Preventa105 vizet inni, mivel miómám van, és már a számuk is gyarapodott. Nem szeretnék kés alá feküdni semmi képen sem. Én bízom benne hogy jó hatással lesz, addig húzzam ki vele amíg a változó korba nem érek, mert akkor visszahúzódik a daganat, vagy el is tünhet.


Volt itt olyan hozzászólás is hogy amelyikben hisz a beteg, csak hogy én nem hisszemre akarok terméket fogyasztani az adott problémára, hanem ami hatásos egy ilyen daganatnál.

8. **vörösdémon** (válaszként erre: 5. - Bázis22)
2013. aug. 14. 13:06
Lehet hogy tényleg mindenki ezt inná, csak mivel nagyon drága így kevesen fogyasztják, és talán ezért kevés a pozitív terméktapasztalat.
2013. aug. 11. 20:48

Én ittam és is kuraszerűen évente 1x most is iszom.

A Preventa 105-öt kell innia annak, akinek daganata van, volt.

A 85-ös megelőzésre való.

105-ösből (nekem daganatom volt, van jelenleg is)

naponta 1 flakonnal kellett innom, ami 2 liter, és legalább 3-4 hónapig, aztán kb.3 hónap alatt kellett levezetni, vagyis megszüntetni.


Az állapot fenntartására iszom most évente 3 hónapig, de nem 2 litert naponta.


Amit el tudok mondani róla, az az, hogy amikor nagyobb dózisban ittam, akkor is kiújult az áttétem, de az is igaz, hogy orvosi prognózis szerint már legalább 4 éve halott lennék. Az ára ebben a dózisban, a napi szedéssel havi hatalmas összeg. Összegezve nem tudom a jót sem kimondani rá, sem a rosszat.

2013. aug. 11. 20:09
a deutérium mentes
2013. aug. 11. 20:02

Nem tudom, én a deutérium mentes vízről hallottam jót, DE mindig csak riportban....még olyan emberrel aki itta nem találkoztam.

De úgy gondolom, ha lenne valami hatása, akkor mindenki azt inná, és többektől lehetne hallani róla, sok daganatos beteg volt az ismeretségi körömben,de senki nem említette, hogy a saját fülével betegtől hallotta volna, hogy meggyógyult. :((

2013. aug. 11. 19:46
Amelyikben hisz a beteg.
3. **vörösdémon** (válaszként erre: 2. - Kisj)
2013. aug. 11. 19:42
Én sok jó tapasztalatot olvastam ezekről. Miért gondolod hogy egyik sem? Csak kíváncsi lennék a véleményedre.
2. kisj
2013. aug. 11. 19:38
Sajnos szerintem egyik sem, de mindenki abban higgyen, amiben tud.
2013. aug. 11. 19:21
Melyik víz hatásosabb daganatra? Preventa85 vagy Qlarivia víz? Tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook