Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan tegyem túl magam rajta? fórum

Hogyan tegyem túl magam rajta? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. aug. 15. 20:44
Fájó, amiket írsz, de tudom hogy igaz. Még van az egyezségünkből 10 nap, hogy meggondolhatja magát... Utána bezárom a kapukat. Addig kicsit kibírom. Lesz ami lesz.
33. 55416fb8e2 (válaszként erre: 32. - Egykerdes)
2013. aug. 15. 11:24
nagyon nehez lehet neked :( en meg sosem szakitottam harmadik miatt, de azt hiszem, ilyen helyzetben fel sem merulne bennem a bekules lehetosege, akarmennyire faj. ha a parod beleszeretett egy masik nobe, kulon mentetek, es azota is tartja vele a kapcsolatot, sot vele van, akkor itt semmi nem lehet kerdes szerintem a kapcsolat jovojet illetoen :( egy felrelepest talan meg lehet bocsajtani, ha a masiknak nem jelentett semmit, es mindent megtesz azert, hogy helyreallitsa a bizalmat, biztositsa a szerelmet. de ez mas szituacio. a parod nem szeret elegge, ha johetett mas, es ha ki is bekulnetek, honnan tudhatod, hogy nem jonnek-e ujra ossze, mert nem pusztan szexrol szolt, es ha nem is ezzel a novel, akkor idovel masvalakivel. mert ugy tunik, az erzelmi kapocs nalatok nem olyan eros, mint lennie kene :(
32. egykerdes (válaszként erre: 30. - 55416fb8e2)
2013. aug. 15. 09:31

De egyébként igen. MOst épp azt az időt töltjük, hogy vajon lesz e valami..

A hosszú hétvége nem segít rá mert valószinüleg együtt töltik, így...

31. egykerdes (válaszként erre: 30. - 55416fb8e2)
2013. aug. 14. 20:44
jött eg yharmadik. Ez volt az ok. És döntésképtelenné vált. Valahog mindkettőnkt akart...
30. 55416fb8e2 (válaszként erre: 29. - Egykerdes)
2013. aug. 14. 19:32
a ferfiak (is) gyakran talonoznak, es addig nem akarnak felegetni minden hidat, mig nem biztos valami uj. amig nem teged akar egyertelmuen, addig ne engedd, hogy hamis remenyeket keltsen :( neki is szuksege lehet idore, mig biztos lehet abban, mit akar. persze ha meg visszafogadnad, nem tudom, miert szakitottatok
29. egykerdes (válaszként erre: 28. - 55416fb8e2)
2013. aug. 14. 18:55

na kibírtam, nem sírtam elötte, sőt egész jól tartotta magam végig. Vidám nyilván nem voltam, de megint libikókáztatott a mondataival.

Szegényt kezdem sajnálni. Nem tutdja mit akar.

28. 55416fb8e2 (válaszként erre: 27. - Egykerdes)
2013. aug. 14. 15:13
az nem lenne jo, ha elotte kezdenel el sirni :( valami oka biztosan volt, hogy eljutottatok a szakitasig. ha ki is bekulnetek, valoszinuleg ezek a problemak ujra jonnenek, es hamar ugyanoda jutnatok. gondold at, hogy akarnad-e ujra azt a rossz idoszakot, vagy inkabb tovabblepnel, es keresnel mast, akivel tiszta lappal indulhatnatok
27. egykerdes (válaszként erre: 26. - 55416fb8e2)
2013. aug. 14. 14:17

Sajnos egyáltalán nem.

Ettől még el fogok gyengülni azt hiszem. Sok zsepit viszek..

26. 55416fb8e2 (válaszként erre: 25. - Egykerdes)
2013. aug. 14. 12:01
abban biztos vagy, hogy o vissza akar kapni? mert ha o hagyott el, lehet, hogy nem akarja mar ujra kezdeni, nem?
2013. aug. 14. 11:36
sziasztok... 4 napja elhagyott.. és ma találkoznom kell vele egy ügylet miatt. Ti hogyan viselkednétek ilyen helyzteben, hogy ne gyengüljetek el? Nagyon hiányzik, de az eszem tudja nem szabad visszaengednem.
2013. aug. 14. 11:21
felejtsd el
2013. aug. 13. 10:08

hagyd békén. felejtsd el


és ha van benned tartás, saha nem keresed többet. akkor sem ha kiderül, h rosszul döntöttél.....

22. syria (válaszként erre: 15. - Fiabesca)
2013. aug. 12. 15:38

Idővel biztosan elmúlik.


Szerintem igazából nem is őt sajnálod, hanem magadat nem tudod túltenni a csalódáson: rá kellett jönnöd, hogy mégsem ő az igazi.

21. a78c2ff918 (válaszként erre: 8. - Fiabesca)
2013. aug. 12. 00:09
No.Így járt kend.Majd máskor nem lesz annyira egoista,aztán kész.
20. 55416fb8e2 (válaszként erre: 18. - 91d4989ab9)
2013. aug. 11. 18:50
ha otthagyna egy ferfi, akibe nagyon szerelmes vagy, vele tervezted a jovodet, o meg ejtene hirtelen az exeert, akkor mit szolnal, ha elkezdene bemutatgatni a haverjainak, hogy hozzad valok? :) extra gaz es megalazo, jobb beken hagyni ilyenkor a masikat, legfeljebb ha o keresi, akkor beszelni vele, hatha ez szukseges neki a lezarashoz, tovabblepeshez
19. e438349773 (válaszként erre: 18. - 91d4989ab9)
2013. aug. 11. 17:11
Ha ezt meg tudja tenni akkor tenyleg az bantja h a srac most rosszul erzi magat. Ha nem akkor erez valamit iranta. Ebbol kiderulhet h igazabol miert van most buntudata.
18. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Fiabesca)
2013. aug. 11. 16:44
mutasd be egy csajnak akihez illik
17. ina87 (válaszként erre: 1. - Fiabesca)
2013. aug. 11. 16:11
Ha csak mások nyomása miatt váltotál párt akk rosszul is érezheted magad,ha visszont nem ezért szakitotatok akk az idő majd segit megbékélni hagyd egykicsit a dolgot mert ez nagyon ugynézne ki h nem tudsz dönteni a két ember között az pedig nem megoldás ha csak örlödsz és ezzel még két ember életét is tönkre teszed.
16. 55416fb8e2 (válaszként erre: 15. - Fiabesca)
2013. aug. 11. 16:05
en ezt nem tudom megerteni egyikotoktol sem. ha szakitottam valakivel, azert volt nekem is rossz erzes, mert veget ert valami, ami fontos volt az eletemben, es mert elveszitettem, megvaltozott a kapcsolatom egy olyan emberrel, akivel nagyon szoros volt elotte. nem azert volt rossz erzes, mert jajszegenyke, most mi lesz vele, hogy megbantottam, pedig meg sem erdemelte. ez akkor allja meg a helyet, ha valoban megbantottad, megcsaltad, hulyere vetted, az exeddel randizgattal, szexeltel, mig egyutt voltatok. akkor megertem a lelkiismeretfurdalast
15. fiabesca (válaszként erre: 10. - Ittmost)
2013. aug. 11. 14:52
az azért megnyugtató, hogy nem csak én érzek ilyeneket...lehet, hogy tényleg nem kellene megoldást keresnem, hanem idővel elmúlik majd...
14. 55416fb8e2 (válaszként erre: 13. - Ittmost)
2013. aug. 11. 14:39
nekem az a furcsa, amikor valaki minden rossz erzes nelkul szakit :) de azert nem kell tullihegni, az eletben sok olyan dontes van, amiben mas alulmarad, akar erzelmileg, akar maskent. a te exparod is talal majd mast, es boldog lesz egyszer, mindenki a sajat eleteert felelos. persze szakitani is lehet normalisan es lehet ugy, hogy a masik becsapva, megalazva erezze magat
13. ittmost (válaszként erre: 12. - 55416fb8e2)
2013. aug. 11. 14:32
Nekem vannak rossz érzéseim amiatt,hogy egy oylan embert bántottam meg a szakítással,aki ezt nem érdemelte meg(14év volt).És nekem könnyű,mert én találtam másikat,és boldog vagyok..ő meg nem.Azért ez árnyékot vet a boldogságomra.Persze nem nagyon hagyom,de nem is akarok úgy csinálni,mintha nem is létezne ez a rossz érzés.Gondolom,akkor fog elmúlni,ha őt is boldognak látom majd.
12. 55416fb8e2 (válaszként erre: 10. - Ittmost)
2013. aug. 11. 14:28
ebben az esetben szerintem nem kell gyogyir, mert igy a masik is eselyt kapott, hogy megtalalja azt, akivel igazan kolcsonos szerelemben elhet. mindenki szenved szakitaskor, es mindenki, aki ratalal a parjara, utolag nagyon orul annak, hogy ugy alakult, ahogy.
11. 55416fb8e2 (válaszként erre: 8. - Fiabesca)
2013. aug. 11. 14:26
szerintem az csak jo, hogy rovid ido alatt derult ki, neked is, neki is, meg ha most o nem is igy erzi. nem ertem, mit varsz, mit kellene csinalnod. semmi, orulj, hogy egymasra talaltatok ujra az exeddel, gondolom, most boldog vagy, inkabb a regi-uj kapcsolatodra koncentralj. nem hiszem, hogy olyan nehez barkinek is tullenni egy olyan idoszakon, amikor szakit valakivel, akivel megsem alakultak olyan jol a dolgok, es meg szerelmes az exebe. ez legyen a legrosszabb idoszak az eletedben :)
10. ittmost (válaszként erre: 8. - Fiabesca)
2013. aug. 11. 14:26

Ez egy nagyon szar érzés,mikor olyat bántasz meg,akit nem szeretnél,és nem is érdemli meg.

Én sem találtam még gyógyírt erre a típusú rossz érzésemre.

Talán kell ennyi rossz érzés az emberbe,hogy ne tudjon hirtelen felhőtlenül boldog leni egy másikkal,mert nem fair,hogy csak az elhagyott,,aki amúgy jó ember,szenvedjen.Szerintem el kell fogadni.

9. fiabesca (válaszként erre: 7. - Brigusz76)
2013. aug. 11. 14:22
tudok válaszolni ezekre és most is úgy gondolom, hogy megérte meghoznom ezt a döntést. de attól függetlenül, hogy párként nem ő volt számomra a tökéletes, fontos része lett az életemnek és ezért nem bírom elengedni...és ezt az érzést nem tudom most kezelni
8. fiabesca (válaszként erre: 5. - 55416fb8e2)
2013. aug. 11. 14:18

nem, nem sajnálatot várok. és elhiheted, hogy én sem így terveztem még akkor, amikor összeköltöztünk. de ezért is szokták mondani, hogy lakva ismerszik meg legjobban az ember, és ezért nem is bánom, hogy összeköltöztünk. azt csak a sors csúnya húzásának tartom, hogy ilyen rövid idő alatt derül ki az, hogy párként mégsem ő számomra a tökéletes. viszont azt nem mondanám, hogy "csak egy ember a sok közül", mert minden érzés nem múlik el egyik napról a másikra.

szimplán arra lennék kíváncsi, hogy ilyen helyzetben ki mire szokott gondolni, mivel lehet megkönnyíteni ezt az időszakot.

2013. aug. 11. 14:16

Hát először is, megfogalmaztad már magadban, hogy miért nem működött ez a kapcsolat? Felületes dolgok miatt, vagy mert túl nagy elvárásaid vannak a férfiakkal szemben? Vagy csak ezzel az egy férfival szemben? Mi volt az oka, hogy szakítottatok (miért választottad az exed)? Ha ezekre tudsz válaszolni gondolkodás nélkül, akkor megérte váltani, ha nem... akkor megvan az ok, hogy miért nem tudod elengedni az "új exed"


remélem segítettem

6. syria (válaszként erre: 1. - Fiabesca)
2013. aug. 11. 14:12

Úgy, hogy legközelebb ha egy döntést hozol, ne az legyen a döntő érv, hogy "sokan győzködtek, hogy az én életem, tegyem ezt ha így látom jónak".


Azért van most lelkifúrod, mert a döntést nem egyedül hoztad meg, hanem hagytad, hogy fújjon a passzátszél. :(

5. 55416fb8e2 (válaszként erre: 4. - Fiabesca)
2013. aug. 11. 14:10
nehany hete meg o volt a nagy O, akivel osszekoltoztel, es minden remek, nem? most meg hirtelen 'csak' egy ember, aki fontos neked. baratok ugysem lehettek, es felesleges martirkodnod. ugye nem teged kell most sajnalni? :) termeszetes, hogy gondolsz meg ra es rosszul erzed magad a tortentek miatt, de ha igy dontottel, eljed az uj eletedet, ot pedig hagyjad beken, had alljon talpra es talalja meg, akit szeretne
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook