Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pécsi nőgyógyászok fórum

Pécsi nőgyógyászok (beszélgetős fórum)

4. JulietKing (válaszként erre: 1. - Hedi821)
2013. aug. 14. 10:11

Gőcze Péterhez járok 4 éve, 2 babám is nála született az utóbbi 2 évben.


Csakis pozitív! Mind a hozzáállása, kedvessége, emberségessége miatt. Tényleg szívből ajánlom őt, és nem csak a t.gondozás/szülés kapcsán. Nyugalmat sugároz a megjelenése és a viselkedése is, azonnal elpárolog minden félelmem, már a köszönésekor. Nekem ennyi elég volt, hogy kiakaluljon a bizalmam felé. :) Pont annyira alapos amennyire kell szerintem!

3. hedi821 (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2013. aug. 11. 20:21
köszi az infót!
2013. aug. 9. 21:56
Én egyiket sem ismerem személyesen, akiket írtál. Én Panka Tiborhoz járok jelenleg, bár én szültem már, vele maximálisan meg voltam elégedve. Szerintem vizsgálatkor is normális. Bár most voltak problémák nála, de én csak pozitívat tudok róla. Előtte Tóbiás dr-hoz jártam az SZTK-ba, de ő már nyugdíjas, magándrendelése van szintén az SZTK_ban. Ő nagyon alapos doki, még mikroszkóppal meg is mutatta a kenetet, hogy lássam, mi a baj. SOkat kellett várni nála, de megérte. Magánba már nem mentem hozzá.Arany Antalról hallottam már jókat, de rosszat is. Gőcze Pétert szokták dicsérni, de nem ismerem. Labossát ajánlják még nagyon . Ő Siklóson is rendelt, ha azon a környéken laksz.
2013. aug. 9. 21:22

Kíváncsi lennék, kinek, milyen tapasztalata és véleménye van Pécsett a nőgyógyászokról és most elsősorban nem a szüléssel kapcsolatos viszajelzéseket várnám. Milyen alaposak egy vizsgálatkor? Hogyan viszonyulnak a pácienseikhez?


Akik különösképpen érdekelnének: Szabó József (máv), Arany Antal, Gőcze Péter, Deáky Zsolt László, Varga Péter (ő Harkányban is van).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook