Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mosás után hogyan szedjem ki a ruhából a törölköző szöszöket? fórum

Mosás után hogyan szedjem ki a ruhából a törölköző szöszöket? (tudásbázis kérdés)


10. Guruljka (válaszként erre: 8. - Schnee88)
2013. aug. 10. 09:29

A régebbi gépeken nem a dobban van a szűrő, hanem a gépen valahol kívül. Kicsavarható, vagy más módon, de könnyen nyitható, és a benne levő szűrőt kell kitisztogatni.

A régi energomat gépeken hátul az alján, egy kerek fedél, amin van egy fogantyú-szerűség.

De láttam már olyan gépet is, amin elöl, a burkolat alján van, és egy csavar fogja a fedelet, azt kell kicsavarni, úgy válik elérhetővé a szűrő.

2013. aug. 10. 04:09
Zuhanyozd le róla erős vyízsugárral! Függőlegesen tartsd a ruhát! Én mindig így szedem le a papírzsebkendő-darabokat, ha véletlenül benne felejtettem valamelyik zsebben. Hatékonyabb, mint dörzsölgetni róla.
8. schnee88 (válaszként erre: 6. - Lexibaba)
2013. aug. 9. 16:13
Lehet nekem régi a gépem, de nekem nincs semmilyen tartályka. ;) A vizes szivacs sem jött be minden ruhán, most megyek és szerzek egy hengert. :) Köszönöm mindenkinek!
2013. aug. 9. 14:58

Szerintem mosd át újra, ebben a hőségben percek alatt megszárad :)


(ennyi előnye van a kánikulának, hamar szárad a ruha:) :)

2013. aug. 9. 14:45
A dobokban van belül egy kis műanyag tartályka, amit ki lehet pattintani. Azt ki kellene szedned és abból kiszedni a szöszöket.
5. patapucs (válaszként erre: 3. - Schnee88)
2013. aug. 9. 14:44
Ha nincs "mágikus hangered", megteszi pár csík ragasztószalag is. Cellux, stb.
2013. aug. 9. 14:34

Lehet, hogy valamelyik zsebben volt egy papírzsepi?

Én is járok így néha.

Le kell teríteni a ruhát az ágyra, és egy éppen csak nyirkos szivacsal lesöprögetni róla a szöszöket.

2013. aug. 9. 14:33
Hogyan szedjem ki a ruhából a törölköző szöszöket? Nem, nem együtt mostam őket, hanem tegnap mostam egy adag törcsit, ma meg egy adag ruhát és majdnem kaptam egy infarktust, amikor láttam, hogy szinte az összes ruhám szöszös lett. Valami ötlet? Még sosem jártam így a dobot is minden mosás után áttörlöm...
2. HMF83 (válaszként erre: 1. - Schnee88)
2013. aug. 9. 14:32
Megesik pár :)
2013. aug. 9. 14:30
Mosás baki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook