Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ahol barátságok köttetnek-most elsősorban Budapesten:-) fórum

Ahol barátságok köttetnek-most elsősorban Budapesten:-) (beszélgetős fórum)

2016. nov. 27. 22:39
Bemutatkozásom: 62-éves mérnök vagyok. Özvegy lettem, a régi barátságok megfakultak, elmaradtak. Nem vagyok nyitott új társ keresésére, de barátokra társaságra vágyom. Programokhoz Budapesten. Biciklizés, futás, költségmegosztással wellness, golf, éttermi gasztronómia, utazások stb.. Ami taszít az ezotéria.. Mérnök ember lévén, csak a szememnek hiszek.. Ha tudsz olyan társaságot, akik nem a nyugdíjas klubok ritmusában élnek, hasonlóan társaságra, haverokra, kiránduló partnerekre vágynak, írnál nekem. (50-65 év közöttiek) Ismétlem, nem egy Hölgy, hanem kisebb létszámú, vagy nagyszámú társasági életet élő csapatot, csoportot keresek. Köszönöm ha, segítesz. Kézcsókkal Miklós
2013. aug. 29. 19:03

Akkor újra kezdem:


Sziasztok!


Olvasgattam a fórumokat és örömmel fedeztem fel, hogy sokan vannak, akik barátokat keresnek.

Ahogy változik az életünk és vele együtt mi is, szükségünk van új ismeretségekre. Nekem is vannak barátaim, de nagyon szeretnék megismerni új embereket..vagy csak egy valakit, akivel igazi barátok lehetünk.



Én 33 éves, budapesti nő vagyok, férjezett. Nagyon szeretek futni, edzeni, olvasni, mozizni, nevetni:-) Valaki olyat keresek, akivel csajos programokat lehet csinálni, nagyokat beszélgetni.. ha te is keresel valaki hasonlót, írj..


Kérlek, hogy ha tényleg keresel vkit, akkor erre az email címre írj: dantes222@mailbox.hu

25. 88ba0ab715 (válaszként erre: 24. - Humor Helga)
2013. aug. 12. 22:38
Neked is jó éjt, szép álmokat! Szép napot holnapra :-)
24. Humor Helga (válaszként erre: 23. - 88ba0ab715)
2013. aug. 12. 22:03

nekem is volt nagyon rövid nagyon zerettem, de most Zs miatt növesztem h lássa milyen vok hosszú hajjal, az7tán ha megnő újra rövid lesz :)


na most lépek aludni, szép álmokat :)


holnapra szép napot és jó munkát már ha van ilyen!? :D

23. 88ba0ab715 (válaszként erre: 22. - Humor Helga)
2013. aug. 12. 21:23
Nekem régebben egész hosszú volt, aztán tavaly tavasszal radikálisan rövidre vágattam. Egy ideig jó volt, de hamar hiányolni kezdtem a hosszabb hajat. A kleopátra afféle átmenet volt, most szerintem olyan válig érő lesz, annál hosszabb egyelőre nem kell
22. Humor Helga (válaszként erre: 21. - 88ba0ab715)
2013. aug. 12. 21:20
jajj én most növesztem az enyépmet, de h útálom... :D
21. 88ba0ab715 (válaszként erre: 20. - Humor Helga)
2013. aug. 12. 20:43
Kleopátra frizurám van, csak most vágattam hozzá frufrut (olyan oldalt asszimetrikusan hosszabbodót), ez feldobja :-)
20. Humor Helga (válaszként erre: 19. - 88ba0ab715)
2013. aug. 12. 20:35

ez csak ilyen "egyalkalmascipő" :D én általában túra cipőket ill olyan márkályú cipőket hordok, pontosítok szinte csak merrell cipőim vannak :)


de ezt a zselés bigyót meglesem a dm-be :) köszi a tippet :)


dejó, milyen frizud lett? :)

19. 88ba0ab715 (válaszként erre: 18. - Humor Helga)
2013. aug. 12. 19:54
Szia! A balerinára van egy tippem, lehet kapni a dm-ben zselés sarokbetétet, azt bele lehet ragasztani és attól kicsit jobb lesz. Nekem is van balerinám és annyira tönkretette a lábam (sarokcsontgyulladásom lett), hogy az ortopéd mondta, hogy teljesen laposban nem szabad járnom. Most már csak néha veszem fel, de ezzel a sarokbetéttel sokkal jobb a talpamnak. Régebben sokkal több kényelmetlen cipőt hordtam, most már egyre kevésbé. Én ma dolgoztam, viszont utána fodrászhoz mentem :-)
18. Humor Helga (válaszként erre: 17. - 88ba0ab715)
2013. aug. 12. 14:11

egy kis balerina cipő, úgyis szarrá fogja törni a lábam...na sebaj mindennel így járok :D már csak nevetni tudok rajta :D


van egy szandálom ami három éve van meg és minden alkalommal amikor felveszem sebes lesz a lábam (tudom akkor minek veszem fel?! hát azért mert olyan széééép :o) )


ma dolgoztok? én ma mentem először a két hét szabi után, hát mit mondjak? nem volt túl szok kedvem

17. 88ba0ab715 (válaszként erre: 15. - Humor Helga)
2013. aug. 11. 23:31

Halihó :-) Az impresszionista kiállításon voltam a Nemzeti Galériában, nagyon szép, érdemes megnézni :-)

És milyen a cipő?

16. Humor Helga (válaszként erre: 14. - 88ba0ab715)
2013. aug. 11. 12:58
sztem nagyon jó oldal, én már régóta fent vagyok... és ki lehet fogni a jó embereket, nekem legalábbis sikerült:) nem is egyet...
15. Humor Helga (válaszként erre: 13. - 88ba0ab715)
2013. aug. 11. 12:56

alakul a kondícióm... készülésként munkába jártam bringával(30km oda-vissza) aztán sikerült a balcsi is :) tavaly is próbálkoztunk de akkor nem jött össze :(


huuhh...milyen kiállítás?


jajj képzeljétek vettünk egy cipőt, az első boltba :D így viszonylag hamar letudtuk a vásárlást :)

14. 88ba0ab715 (válaszként erre: 11. - Pörlii)
2013. aug. 11. 11:52
Jó reggelt! Gondolom, arra gondolsz, lehet-e itt barátokat találni. Nem tudom. Beszélgetni biztosan lehet. Én sem vagyok régóta fent, azért regisztráltam, mert autósiskolát keresek, nem tudom, hova iratkozzam be, de egyelőre nem lettem sokkal okosabb. Aztán beleolvastam a többi fórumba is, és jó volt olvasni, mások hogyan gondolkoznak különböző témákról. A másik dolog, itt ugye névtelenül írnak emberek, szerintem sokan így tudnak olyan magánéleti témákról kérdezni, kommunikálni, amikről egyébként nincs kivel beszélniük. Ez segítséget jelenthet sokaknak, de szerintem kicsit óvatosságra is int, mert azért ez itt egy anonim világ. Hát ezek a benyomásaim pár nap hoxa után.
13. 88ba0ab715 (válaszként erre: 12. - Humor Helga)
2013. aug. 11. 11:26

Hát nekem is sok volt tegnap a tömeg, nem vagyok nagy fesztiválozós, de kíváncsi voltam, és örülök, hogy elmentem a lányokkal a Szigetre, érdekes volt, de egy nap bőven elég volt :-)

Akkor jó kondícióban lehetsz, én bringázni egyelőre a Margitszigeten szoktam, nem vagyok edzett, de ezen szeretnék javítani :-)

Jó vásárlást! Én ma kiállításra megyek :-)

2013. aug. 11. 10:52

húú, sziget biztos érdekes volt(én nem vagyok oda a tömegért meg a hangos zenéért uh nekem a sziget nem épp ideális hely:D)


a bringázás klassz...mi körbe bringáztuk a balcsit idén nagyon szuper volt :)


pörlii: milyen tapasztalatra gondolsz? a hoxával?


most elmegyünk a westendbe cipőt venni, mert hivatalosak vagyunk jovő szombaton egy esküvőre és kell vmi szép cipő a rucimhoz :) drukkoljatok h találjunk...(úúttááálloookkk vásárolni....)

2013. aug. 11. 10:32

Jó reggelt Csajok!:-)


Örülök neki, hogy egyre többen csatlakoznak:-)


Vannak innen tapasztalataitok?

10. 88ba0ab715 (válaszként erre: 9. - Humor Helga)
2013. aug. 11. 10:25

Szia :-) Földváron klassz lehetett :-) Egy ismerőssel bringáztam, régebben jártunk rajzklubba (a rajz az egyik hobbim). A Szigeten meg kolléganőkkel voltam, életem első Sziget élménye, érdekes volt. Tényleg látni ott mindenfélét, egy város a városban, még külön pénznemük is van (fel kellett tölteni szigetkártyára pénzt, hogy tudjak venni kaját, üdítőt). Az együttesek közül, nekem Mika tetszett a legjobban, szeretem a zenéjét, vidám, feldob. Előtte voltunk a blues és világzenei színpadoknál, azok is jók voltak.

Nektek is szép napot!

9. Humor Helga (válaszként erre: 8. - 88ba0ab715)
2013. aug. 11. 08:39

hello, mi Zs-vel(párom) pénteken földváron voltunk strandolni állati jó volt, tegnap biliárdozni mentünk barátokkal meg fagyizni. Ma meg jönnek nagynénémék :)


Milyen volt a sziget?


Merre felé bringáztál? Egyedül v családdal?


Szép napot nektek :)

2013. aug. 10. 23:38

Sziasztok! Még megvagyok és örülök a fórumnak. Nektek hogy telt a szombat? Én a Szigetfesztiválon voltam, először, érdekes volt. Délelőtt pedig bringáztam, bőrig áztam, de jó volt.

Jó éjt, szép vasárnapot nektek!

2013. aug. 10. 12:41

egyenlőre nem jó a fórum? :(


bocsi h nem írtam csak tegnap balcsin voltunk ... :)

2013. aug. 9. 16:13
Senki nem keres barátokat?:-(
2013. aug. 8. 22:36
Nagyon örülök, hogy írtatok:) Folytassuk tovább emailen. Az enyém fent van, de ha nektek is, akkor holnap írok:) Nagyon örülök:))))
2013. aug. 8. 20:52
amit rólam kell tudni: 3éves korom óta pesten élek uh mondhatjuk h pesti vagyok :D párommal élek kettesbe a 13ker.ben, egy oviban dolgozom dadusként. szeretem az állatokat a természetet és nagyon szeretek bringázni :)
2013. aug. 8. 20:51

hello :)

csatlakozhatok?

2013. aug. 8. 20:50

Kedves Pörlii!

Nagyon örülök, hogy felvetetted ezt a témát, mert én is barátokat keresek.

38 éves nő vagyok, 5 éve élek Bp-en, szeretek olvasni, moziba járni, kirándulni, beszélgetni. Sok minden érdekel, zene, filmek, művészetek,néha rajzolok is. Ha van kedved, ismerkedhetünk :-)

Szép napot!

2013. aug. 8. 19:59

Sziasztok!


Olvasgattam a fórumokat és örömmel fedeztem fel, hogy sokan vannak, akik barátokat keresnek.

Ahogy változik az életünk és vele együtt mi is, szükségünk van új ismeretségekre. Nekem is vannak barátaim, de nagyon szeretnék megismerni új embereket..vagy csak egy valakit, akivel igazi barátok lehetünk.


Én 33 éves, budapesti nő vagyok, férjezett. Nagyon szeretek futni, edzeni, olvasni, mozizni, nevetni:-) Valaki olyat keresek, akivel csajos programokat lehet csinálni, nagyokat beszélgetni.. ha te is keresel valaki hasonlót, írj..


és mosolyogj:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook