Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Adbor Arte vagy Adbor Zipp babakocsival kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata? fórum

Adbor Arte vagy Adbor Zipp babakocsival kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 8. 15:15

Szia!


Köszi a választ!

Igaz, tudo, hogy a lengyel babakocsikat folyton leszólják. Viszont már használtam lengyel kocsit két gyereknél is: 3 évig bírta, pedig tányleg RENGETEGet mentünk vele. Sokat voltam vásárolni, és sokszor volt jól megpakolva, és semmi baja nem volt. Persze apróbb hibák előjöttek 3 év után, de most szeretnék a harmadik babámnak egy másikat.

Szerintem a márkásabb és sokkal drágább babakocsik közt is ki lehet fogni hibásakat, én már ilyenről is hallottam.

2013. aug. 8. 11:21

Ugyanolyan gagyi, mint pl a raf-pol, retrus és a többi folyton "akciósan" árult "hiper-szuper, mindent tudó" babakocsi.

Egy jó tanács: Inkább vegyél ugyanennyiért egy használtat, mert amiket ennyiért megkapsz használtan, azt még a dédunokáid is használni fogják, az tuti.

Az ilyenektől meg általában fél éven belül mindenki meg AKAR válni, csak annyi van belőlük a használt piacon, hogy senki nem veszi. :/

2013. aug. 8. 10:01
Előnyök illetve hátrányok érdekelnének! Pl. a súlya nálam annyira nem számít, nem igazán kellene emelgetnem. Inkább a strapabírósága érdekel.
2013. aug. 8. 10:00
Adbor Arte vagy Adbor Zipp babakocsival kapcsolatban van valakinek valami tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook