Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem eszik a kicsi szakállas agámám? fórum

Miért nem eszik a kicsi szakállas agámám? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 8. 08:56

sziasztok, nekünk is van egy baba agámánk, három hete vettük, az eladó szerint négy hónapos volt mikor vettünk szerintem -sokat olvastam utána- kevesebb.

A miénk minden nap eszik, elég jó az étvágya, főleg tücsköt, de nyammogja a zöldségeket is. Az a gondom, hogy a tücsköket nem mindig sikerül neki elkapnia, mert egyszerüen elugranak előle és eltünnek a terráriumban. Ilyenkor kézből adok neki, azt általában elfogadja. Azért aggódom kicsit, mert mindenhol azt irják, hogy nem jó ha a tücskök garázdálkodnak a terráriumban mert a ciripelésük nagyon idegesiti a szakit. Ti hogy oldjátok ezt meg.

Még egy kérdésem van, két lámpája van, azUVA reggeltől estig megy neki, de azt nem tudom,hogy az UVB-nek is egész nap kell égnie??? Köszi ha válaszoltok

2013. aug. 7. 17:57
Köszi a válaszokat!:-)) Jó is lenne... Jó de ma még semmit nem evett... Remélem este fog:-)Én is megszerettem már most pedig a lányomnak vettük:-) Persze:-)) az enyémek lesznek.
2013. aug. 7. 15:53
kicsi agáma, kicsi étvágy :)
2013. aug. 7. 15:40

Nekünk másfél éve van szakállas agámánk.

Még nem szokott valószínű az új helyhez a tiéd.A miénk annak idején első nap evett, utána ő se.

Bírják ők ha nem esznek naponta.

Első este lekapcsoltam a világítását,és már ment helyet keresni,kaparni és becsukta a szemét,már ekkor a szívembe zártam.Szoktam a gyereknek mondani vegyen példát,lámpaoltás,alvás.

2013. aug. 7. 15:37
Hívtam már csak nem veszi fel
2013. aug. 7. 15:32
Szerintem hívd fel a tenyésztőt
2013. aug. 7. 15:21
Hétfőn vettem 2 pici agámát.Azt mondta a tenyésztő éberek és jól esznek.Az egyikkel nincs is semmi gond viszont a másik tegnap reggel óta nem eszik...Annyira nem értek hozzájuk bár sokat olvastam róluk.Nem fog elpusztulni ugye?
2013. aug. 7. 15:19
Miért nem eszik a kicsi szakállas agámám?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook