Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amikor a fogyókúra pokollá válik fórum

Amikor a fogyókúra pokollá válik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amikor a fogyókúra pokollá válik

1 2 3
2013. aug. 7. 09:34

Szia! Örülök, hogy te még idöben visszajöttél ebböl az állapotból, sokan kerülnek 30 kilósan kórházba, nem egyszer már késön :( nem értem hogy a ****ba létezhetnek anorexiát támogató oldalak a neten? Ez agyrém...

Szerintem a 60 kg nem sok a 161 centihez, éppen jó :))) bár annyi lennék én is :p Jó, már dolgozom rajta . 3 hét , minusz 2 kg, lassan de biztosan . A legfontosabb szerintem a hamburgerek, péksütemények és fehér kenyér mellözése, én eszem édességet de csak déli 12-ig,este 6-7 után nem eszem és persze rengeteg (citromos) víz. Nem hiszem, hogy kicentizett étrendeket kell követni vagy salátát legelni egész nap. Pár ésszerü evési szabály és a sport megteszi ;) Sok sikert Neked!

2. Kantara (válaszként erre: 1. - Iwannabebeautiful)
2013. aug. 7. 09:29

Hát előszöris hatalmas elismerés azért, amit véghezvittél. Őszintén gratulálok Neked. És nem a fogyáshoz, hanem ahhoz, hogy sikerült túllépned egy nagyon nehéz időszakon, sokkal de sokkal nehezebb lehetett a bulímiát legyőzni. És felismerni azt, hogy az élethez igenis táplálékra van szükség. Nem elég egyszerűen enni és kalóriát bevinni, sőt!!! TGÁPLÁLÉKOT kell. Adalékanyagoktól, gabonától, cukortól mentes rendes élelmiszert. A fogyókúra hízlal, saját tapasztalatból tudom, ez tényleg igaz. Nem kúrázni kell, hanem életmódot váltani. Világéletemben édesszájú voltam, és kövér. Ma már 20 kilótól megszabadulva még mindig édesszájú vagyok, csak már megnézem, mi az, amit eszem. A csokimat magam készítem (kókuszolaj, kakaó, méz), mióta nem eszem műkaját (nem csak a mekis a műkaja, hanem a boltok polcain levők 70-80%-a) azóta az ízek is intenzívebbek, öröm az evés, bármennyit, bármikor, és fogyok. (még van miből)

Szóval gratulálok neked.

2013. aug. 7. 09:08
Bár fiatal vagyok, már megjártam a poklot a fogyókúrámnak köszönhetően. Miért figyeljünk oda a fogyókúránál? Könnyen átfordulhat betegséggé; pl. anorexia és bulimia alakulhat ki, ami ma már a 15-20 éves korosztály egyik legszörnyűbb betegsége. Akár halálos is lehet! Én átéltem...

Ugrás a teljes írásra: Amikor a fogyókúra pokollá válik
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook