Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tapasztalatokat várok BEKO, CANDY vagy AMICA márkájú hűtőszekrényekkel kapcsolatban! fórum

Tapasztalatokat várok BEKO, CANDY vagy AMICA márkájú hűtőszekrényekkel kapcsolatban! (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 5. 09:01
Vásároltam egy Amica kombinált tüzhelyet,de nincs hozzá magyar nyelvű leirás.Tudna nekem valaki abban segiteni.hogy hogy kell a digitális órát rajta beállitani?sajnos amig az nincs meg addig nem lehet időzitett sütést inditani.
27. Den Haag (válaszként erre: 26. - Elza2007)
2013. aug. 17. 13:37
Köszi! A Candyk olcsóbbak, igen, és több keskeny is van belőle, amit én szeretnék. Tanácstalan vagyok.
2013. aug. 16. 17:33

Szia! Én tavaly nyáron, pont 1 éve cseréltem le a tökéletesen működő Siemensemet, (mert már túl nagy volt) Candy, alulfagyasztós kombihűtőt vettem. Én meg vagyok vele elégedve! Kevesebbet fogyaszt, szép, különleges bézs színű, szuper jól működik :-)

(euronic-ben vettem, nagyon készséges eladók, rendes szállítók vannak, már másnap hazahozták!)

2013. aug. 14. 09:38
Nos, tegnap voltam 2 ismert áruházban hűtőt nézni. Mind a 2 helyen megkérdeztem, mennyire megbízhatóak ezek a márkák. Semennyire - ez volt a válasz. Egyikük gyerekkori barátom, aki azt mondta, sok jön vissza a garanciás időn belül, és sok utána, akkor már hiába. Rizikós. Persze van, akinek szerencséje van. Szerintem nem kockáztatok, inkább várok. Hogy mire, azt nem tudom. :-)
24. makkmarcsi (válaszként erre: 1. - Den Haag)
2013. aug. 13. 08:42
Ne haragudj, tudom, hogy hűtőre vársz tapasztalatokat, nekem szárítógépem van Candy, és szuper jó, 15 éves(!) és semmi baja. Csak a márka miatt gondoltam, hogy leírom.. Számomra megbízható.
23. elbb
2013. aug. 7. 09:55
Egyébként a Candy-ről én jókat olvastam, az Amicát meg nem ismerem.
22. elbb (válaszként erre: 21. - 032b6d3bda)
2013. aug. 7. 09:54

Nekem arra volt pénzem, még így is ráfizettem valamennyit. Viszont akkor már előrelátóbb voltam, és vettem plusz 3 év garanciát. Így összesen 5 év lett rá a garancia. :)

Remélem utána sem lesz gond vele, vagy ha meg akar hibásodni, akkor azt az 5 évben tegye :))

21. 032b6d3bda (válaszként erre: 13. - Elbb)
2013. aug. 7. 07:51
Nekünk anno azt mondta a háztartásigép szerelőnk, hogy Indesitet semmiből se vegyünk - akkor éppen tűzhelyt szerettünk volna-, mert azokkal van tele a szerviz. Nyilván ő csak a rosszakat látja, mert az elégedett vevők nem panaszkodnak, statisztikája nem mérvadó.
20. Den Haag (válaszként erre: 13. - Elbb)
2013. aug. 7. 07:47
Hú, egy negatív. Ilyenkor elbizonytaladom.
19. Den Haag (válaszként erre: 10. - Mystrea)
2013. aug. 7. 07:46
Köszönöm szépen!
18. Den Haag (válaszként erre: 9. - Cilumiluci)
2013. aug. 7. 07:46
Köszi!
17. Den Haag (válaszként erre: 8. - Szafaripók)
2013. aug. 7. 07:45
Alulfagyasztós hűtőt szeretnék én is.
16. Den Haag (válaszként erre: 7. - Moonlight13)
2013. aug. 7. 07:45
Igen, ezek az újabb hűtők kevesebbet fogyassztanak, mint az én csörgő-zörgő régim.
15. Den Haag (válaszként erre: 6. - L.agnes)
2013. aug. 7. 07:44
Köszönöm!
2013. aug. 7. 07:35
Candy hűtőm-épp 1 éves volt-meghalt a motorja!Pont lejárt a garancia,nem volt érdemes megcsináltatni.Soha többet!!!
13. elbb (válaszként erre: 1. - Den Haag)
2013. aug. 7. 07:29
Nekem volt BEKO kombi hűtőm, a 2 évet bírt. Elszállt a gáz belőle, szerencsére még pont az utolsó hónapban voltunk a gyártási garanciával, így visszakaptam utalvány formájában a teljes vételárat, és vettem egy Indesitet.
12. Suesue
2013. aug. 7. 07:13

Nagyon régen volt egy Candy kis hűtőnk, 1/2-évet működött az ajtajával volt gond.

Előtte Gorenje volt, de az nem bírta a költözést, utána vettünk egy Whirpool-t az működött rendesen, csak tűz áldozata lett.

Most akciósan vettünk Samsungot egyenlőre működik.

Nézegettem Beko-t is ismerősömnek az van, szereti.

Lényegében ma már mindegy, hogy hol gyártják őket, mert az egész világon vegyes a populáció.

Szóval előfordulhat vendégmunkás egy ismertebb gyárban is.

2013. aug. 7. 07:08
Nekem Candy fagyasztószekrényem van, én is a mérete miatt vettem meg, kicsit féltem is hogy meddig bírja, de már közel 6 éves és eddig semmi baja nem volt, meg vagyok elégedve vele.
2013. aug. 7. 06:55

Exanyósnak volt Beko hűtője, s úgy tudom, hogy még mindig teljesen jól működik. Anno mikor a volt férjemmel összeházasodtunk és háztartási gépeket mentünk el venni első körben Candy-t szerettünk volna, de már nem volt s ugyan abban az árkategóriában és méretben Beko-t vettünk végül, ami még mindíg működik - ennek már 6 éve -.

Valamint most vettem pár hete Candy-t, mert a Zanussit ami még az a pici hagyományos kinőttük a lányommal.

Nekem egyikkel sincsen/volt eddig gondom, bármelyikat ajánlom :)

2013. aug. 7. 06:32
Beko török,nekünk a fagyasztónk az,semmi baj vele.
2013. aug. 6. 22:57

Nekem a hűtőm és a mosógépem is Candy. - 7 évesek, semmi bajuk. (a mosógép egyszer "rendetlenkedett", de kiderült, hogy a kiömlőnél volt a gond, a géphez magához nem kellett hozzányúlni!)

Nekem a hűtőm olyan, h alul van a fagyasztója - sokkal praktikusabb, és több benne a hely. Én nagyon ajánlom!:)

7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Den Haag)
2013. aug. 6. 22:30
Nekem 53 cm széles Gorenje hűtőm van. (Egyébként az új hűtőd kevesebbet fog fogyaaztani, mint a régi)
2013. aug. 6. 22:02

Szia!

Bár nem hűtőnk van Candy, hanem mosogatógépünk; de simán kenterbe veri az akkor dupla annyiba kerülő Bosch mosogatógépet mind teljesítményben, mind fogyasztásban... Szerintem nagyon jó márka a Candy (bár én most nem pont a témába vágóan írtam, mert nem hűtő) :)

Szép estét!

5. Den Haag (válaszként erre: 4. - Veroniks22)
2013. aug. 6. 21:55
Köszi! Annyira már nem olcsó, de még mindig olcsóbb, mint az ismertebbek. De gagyit nem akarok, még ha kevesebbe kerül, akkor sem.
2013. aug. 6. 21:53
Nekunk Beko van. 8 eve vettuk nagyon olcson es biztunk benne, hogy 2-3 evet kibir. Na azota minden markas cuccunk tonkre ment mar, de a hutonek semmi baja, csak kinottuk. :-)
3. Den Haag (válaszként erre: 2. - Zsazsanéni)
2013. aug. 6. 21:48
Köszönöm a választ! Nekem most Zanussi van, több, mint 10 éves, de kinőttük. Alig van fagyasztója. Nem ismerem ezeket a márkákat, de olcsóbbak, és ráadásul 50 cm széles kellene, ami az ismerteknek nem nagyon van.
2013. aug. 6. 21:45
Annyit tudok,hogy a Beko hűtőszekrény török gyártású.Valaol olvastam,hogy gond volt vele,s írtak a gyártónak és posta fordultával megküldték az alkatrészt.Nelem az Orion TV-nek a belseje is török,de lassan 8 éves és nincs vele gond.Én is hütő vásárlás előtt állok.a régi kb lassan 10 éves és Alien,de nem volt vele baj,csak megöregedett.
2013. aug. 6. 21:39
Tapasztalatokat várok BEKO, CANDY vagy AMICA márkájú hűtőszekrényekkel kapcsolatban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook