Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alakformáló sport, torna? fórum

Alakformáló sport, torna? (beszélgetős fórum)


13. derintini (válaszként erre: 1. - Schnee88)
2013. aug. 8. 12:45
Péntek Enikő aerobic-ot javaslom.
12. Shanalyl (válaszként erre: 11. - Schnee88)
2013. aug. 8. 10:12
Nyugodtan menj be, nem fognak kinézni. Én is féltem anno, mikor pár hónapig jártunk anyával, h jaj, kinéznek majd. Láttam magam előtt: csinos, izmos, tökéletes csajok minden gépen, lefitymálló tekintetek, ezek mit keresnek itt nézés...na, ehhez képest összesen egy lány volt, aki tényleg atomfitt volt, ő kosaras volt, de lejárt pluszban súlyzózni meg futópadozni, de ennyi. Mindenki más olyan puha-testű, mint én meg anya (ez nem bántás, de a mindig mindenhol látott feszes csajokhoz képest szó szerint puha-testek voltunk;). Sőt. És senki nem bizgerált senkit, sőt, segítettek, örültek, h ott vagy. Mert te tenni akarsz valamit, nem csak otthon ülsz. Valahol mindenkinek el kell kezdenie. Szóval csak nyugi, irány a kondi, mindegy, h puhus vagy kevésizom a kiinduló ok. ;)
11. schnee88 (válaszként erre: 9. - F3ecdcea82)
2013. aug. 7. 23:44
Ez nekem is az eszembe jutott csak olyan beszari vagyok lemenni és mondani, hogy hello edzeni szeretnék mert néz rám elfúj a szél is. :D Meg amúgy is magányos farkas vagyok, bár lehet csak le kell magamban küzdenem ezt és akkor belevágok. ;)
10. schnee88 (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2013. aug. 7. 23:39

Nem valószínű, hogy hatással lesz rám egy két gyerkőc. Édesanyámra sem volt. Különben is, nem tíz év múlva szeretném az eredményt látni. ;)

Alapvetően formásodnom, izmosodnom kellene, mivel vékony vagyok ennek nem lehet akadálya. Gondolok most arra, hogy nem plusz kilók leadása miatt akarok sportolni. Például futni imádtam és tudtam is elég gyorsan, de nem akarok visszatérni mert csak szálkásítani fog, egyszóval nem fog előnyömre válni.

2013. aug. 7. 17:54

Ha nagyon látványos fejlődést szeretnél, akkor én mindenképpen a konditermi edzést javaslom. Három-négy hónap alatt kemény munkával jelentős és nagyon látványos eredményt tudsz elérni. Az egyik edzőtársam 42 kilóról indult, három kiló tiszta izmot pakolt magára ennyi idő alatt és nő létemre én is azt mondom, hogy állati jól néz ki. Gömbölyödnek az izmok rajta mindenhol, ahol kell!


Ha inkább otthon, vagy a szabadban mozgolódnál, akkor ajánlom a lépcsőzést, a guggolásokat és kitöréseket, húzódkodást felsőtestre, fekvőtámaszokat.....Keress rá a fegyencedzésre esetleg, vagy az Insanityre. Mindkettő nagyon tuti!


A genetika nem akadály, csak vedd fel a kesztyűt ;))


[link]

8. nadry (válaszként erre: 1. - Schnee88)
2013. aug. 7. 10:57
Bíró Ica 4.!
2013. aug. 7. 08:52
Én is ebben a helyzetben voltam abban a korban, nem tudtam én sem felszedni még 1-2 kilót sem. (Most már sajnos azért kell tennem, hogy leadjak pár kilót...) Akkor nekem a Cindy Crawford tornája segített, a címére nem emlékszem pontosan, két tornát kellett felváltva végezni. Kb 40-50 percesek voltak. Az segített nekem formásodni, izmosodni, egy próbát megér szerintem, hátha segít neked is :)
2013. aug. 7. 05:19

Vékony lányka koromba egy kicsit sem érdekelt, hogy nincs fenekem, csípőm és semmim.

Nem tudom nálad ez mit jelent, de nem hiszem, hogy tenned kell ellene. Persze a mozgás kell. Torna és bicaj vagy egyéb rendszeres sport, de nem azért, hogy nőiesebb legyél, bár ha a nőiesség a lényeg, akkor én táncot javasolnék, ami tényleg ezzé tesz.

De nem aggódnék nagyon ezen, hiszen szülsz egy-két gyereket és mér meg is lesznek a nőies domburalataid:)

2013. aug. 7. 00:14
Mondjuk nekem azért van minek formálódni xd vádlimat meg kocogassal és biciklivel formásítom :D
2013. aug. 7. 00:13
2013. aug. 7. 00:12
Ó fenekre tudok. Neten keressél rá h 30 napos kihívas azt hiszem de mindjárt linkelem. Persze guggolás. Nekem bevált.. nem viccelek.
2013. aug. 6. 23:14
Rubint Réka!
2013. aug. 6. 21:35
Mindig is nagyon vékonyka voltam. Másokkal ellentétben örültem volna, ha rám jön egy két plusz kiló, de ez valószínűleg nem fog összejönni, ez genetika. Mégis úgy gondolom, hogy húszévesen tehetek azért, hogy egy kis mozgással, vagy sokkal :P nőiesebb legyek. Jelenleg az a tipikus se comb, se fenék törékeny lányka vagyok. Valaki aki hasonló cipőben járt tud nekem tanácsot adni, hogy mibe vágjak bele? Köszönöm. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook