Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beágyazódáskor leesik a hő? Mennyire? fórum

Beágyazódáskor leesik a hő? Mennyire? (tudásbázis kérdés)


11. Tya79
2014. márc. 21. 10:59
Sziasztok, nekem 11. körül volt peteérésem, tegnap este pedig egy nagyon kicsi barnát láttam a wc papíron, meg ma reggel is. A testhőm peteérés óta 36,8, csütörtökig bezárólag 37,0 volt már, ma reggelre ismét 36,8. Ez jelenthet terhességet még? vagy valószínű, hogy meg fog jönni?? megint.....
10. babszibobó (válaszként erre: 9. - Cessi)
2013. aug. 6. 21:44
Miért? alapjáraton a testhő nem inoghat?
2013. aug. 6. 21:40
Akkor nem tudom, mi miatt eshetett le akkor a hőm :(
2013. aug. 6. 21:40

Én most minden rosszindulat nélkül írom, hogy nagyon rá vagy görcsölve...napi szinten fellöksz egy új fórumot...engem nem zavar, de ez neked nem tesz jót, ha ennyire kattogzs.

Végülis ezért van a hoxa, bár jelzem ezekre a kérdésekre a válaszokat simán kidobja egy jobb cikk-vagy eü-s oldal stb...


Én ha neked volnék beszállnék egy aktív nagyon babát szeretnék fórumba, tuti van, mindig van és nagyon kedves türelmes válaszokat kapnál sorstársaktól.


De tényleg ne érts félre, csak jót akarok!

7. babszibobó (válaszként erre: 5. - Cessi)
2013. aug. 6. 21:38
Ha szabályos a ciklusod, akkor elviekben már most nem kéne beágyazódásnak lennie, hanem be kéne ágyazódva lennie...
6. Cessi (válaszként erre: 5. - Cessi)
2013. aug. 6. 21:36
Vagyis nem várom :)
5. Cessi (válaszként erre: 4. - Babszibobó)
2013. aug. 6. 21:36
Péntekre várom :)
4. babszibobó (válaszként erre: 3. - Cessi)
2013. aug. 6. 21:34

Valószínű, hogy annyira mint amit ír!

A beágyazódás megközelítőleg 5 napig tartó folyamat, tehát HCG még nem igazán jut ki, hisz nincs miből kijutnia...utána meg ha kijut annak oszlania kell a véráramba és a vizeletbe is kiválasztódnia, tehát 7 napnál hamarabb tök fölöslegese,utána sem tuti...nem véletlen mondják, hogy a nemvárt menszesz első napján már lehet (bár ilyenkor is többen negatívat tesztelnek...szervezet függő...cklus függő...beágyazódás függő stb)

3. Cessi (válaszként erre: 2. - Emmaszabo22)
2013. aug. 6. 21:30
Te hány napra rá teszteltél?
2013. aug. 6. 21:29
Lehet,nekem 3 tizedet esett a beágyazódás napján =) Szerintem 7-9 nap múlva tesztelj =)
2013. aug. 6. 21:17

A hőm folyamatosan fent van, a 23-dik napok leesett 2 tizedet, aztán ismét felment.

Lehetett az a beágyazódás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook