Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyókúrás vizet le kell szűrni vagy az egészet meginni? fórum

Fogyókúrás vizet le kell szűrni vagy az egészet meginni? (tudásbázis kérdés)


22. Ficánka5 (válaszként erre: 13. - Patapucs)
2013. aug. 7. 11:10

Köszi a válaszodat. Csupán azért kérdeztem, mert én is ittam legalább két hónapig és semmi.

Hozzá kell tennem, hogy betegségem miatt mozgásom szinte semmi, még a lakásból sem tudok kijárni, így szerintem nekem az 1200 kalória is sok. Én már annak is örülök, ha a heti mázsálásnál nem mutat többet a mérleg. Május elejétől 4,6 kg a minusz, de én annak is örülök.

21. patapucs (válaszként erre: 20. - 3b1a5ec920)
2013. aug. 7. 08:47

Persze. :-)

A jó kis cukros limonádé.

2013. aug. 7. 08:29
van hizlalo viz is??
2013. aug. 7. 08:28
Szinte semmi jelentősége ennek a víznek. Napi 1200 kalóriát fogyaszt valaki fogyni fog. Aki ezt kitalálta viszont szemlátomást inkompetens a témához mivel a kalória bevitelt egyénre kell szabni. Szemfényvesztés!
18. emi1206 (válaszként erre: 2. - Acimity)
2013. aug. 6. 21:53
Én úgy tudom, hogy a menta étvágygerjesztő hatású. No mindegy, egyébként jól hangzik ez a recept, finom lehet.
17. patapucs (válaszként erre: 16. - Acimity)
2013. aug. 6. 21:45
Nekem kifejezetten jól esik ebben a melegben. Persze hűtő hidegen. :-)
16. Acimity (válaszként erre: 14. - 17aadc1082)
2013. aug. 6. 21:36
Nem vagyok olyan naív,hogy azt higgyem ennyitől fogok fogyni,de ki szeretném próbálni ezt a vizet és ennyi. Egyébként nem drága és hűsítőnek is jó,ha másra nem sem gond!
15. bd55e3f068 (válaszként erre: 2. - Acimity)
2013. aug. 6. 21:27

Lehet, hogy finom, de gyömbérből a pozitív élettani hatáshoz több kell, az uborka mint vízhajtó ilyen mennyiségben? Lehet, de ez simán egy jó saláta adag. Meg ugye a vízveszteség, mint súly csökkentő módszer? Egy napra 12 mentalevél sztem szintén nem csinál csodát, azt pedig nem értem, a citomlevet kifacsava miért jó állni hagyni. Ha már megissza az ember a C-vitamint is jó lenne bevinni.

Ennek az étrend a lényege.

14. 17aadc1082 (válaszként erre: 2. - Acimity)
2013. aug. 6. 20:45

"A módszer követői szerint ehhez még koplalni sem kell, elég, ha négy napon keresztül nem eszel nehéz, zsíros ételeket vagy cukros édességeket, és ügyelsz rá, hogy a napi energiabeviteled lehetőleg ne haladja meg az 1200 kalóriát. "


ezzel bármilyen ultradrágán eladott víz nélkül is simán lehet fogyni, egyszerű csapvízzel.


igaz a mondás, hogy amíg lósz.r van, veréb is van.

2013. aug. 6. 20:28

Acimity,

Én 3*2dl mindig evés után.

Nekem azért jó, mert természetesen hat a székr.kedés ellen, de anyám felfúvódik tőle és neki semmi egyéb hatása nem volt.

Mivel nekem ízlik is, így minden nap iszom.


Ficánka5,

Egy hónap alatt 5kgt, viszont én keményen diétázom.

A mérlegelőm publikus, ott meg tudod nézni a haladást.

Pld. az elmúlt héten nem ment le semmi, mert lazítottam a diétán, de a vizet ugyanúgy ittam.

12. babszibobó (válaszként erre: 2. - Acimity)
2013. aug. 6. 20:24
Asszem ezt ki kell, hogy próbáljam:_D
11. Acimity (válaszként erre: 9. - Patapucs)
2013. aug. 6. 19:58
3X2 dl-t iszol? És minden nap,vagy van valami időtartam,hogy pl. csak egy hét aztán szünetet kell tartani?
10. Ficánka5 (válaszként erre: 9. - Patapucs)
2013. aug. 6. 19:18
Megkérdezhetem mennyit fogytál??
9. patapucs (válaszként erre: 2. - Acimity)
2013. aug. 6. 19:07

Én csak kiszedem belőle, de 24 óráig áztasd, a 12 nem elég (természetgyógyász ajánlotta).

Lefogyasztani nem fog, de segít az emésztésben. Én 2-3 hete iszom.

8. Acimity (válaszként erre: 7. - Zebracsikó)
2013. aug. 6. 19:06

Igen,azt is láttam. Ez nekem szimpi,meg nagyon finom is ebben a melegben,ha van jótékony hatása az plusz jó.

Köszönöm,akkor leszűröm!

2013. aug. 6. 19:04
van valami almás-fahéjas változata is ennek.....vagy inkább fahéjas-almás? :DDDDDDDD
6. zebracsikó (válaszként erre: 2. - Acimity)
2013. aug. 6. 19:03
szűrd le és úgy fogyaszd
2013. aug. 6. 19:02
csak a vizet, különben már hízlal
2013. aug. 6. 19:02

látom, egyre gondoltunk :))


régi dolog ez :)

2013. aug. 6. 19:01

2 liter vízbe úgy 2 cm gyömbért lereszelsz, egy citromot belefacsarsz , fél kígyóuborkát vékonyan beeszeletelsz, pár levél mentát beledobsz és egy napig hűtőben tartod, majd megiszod


ez a schlankwasser


vízható hatású, fogyózáshoz és ilyen melegben ideális

2013. aug. 6. 19:01

" A Schlank-Wasser készítői szerint a zsírégető víz ivása elegendő segítséget nyújt az anyagcsere számára ahhoz, hogy lebontsa a kényes területekre felszaladt zsírpárnákat, vagyis elsősorban a hason és a fenéken fejti ki a hatását - ott, ahonnan a legtöbb nő fogyni szeretne.


A módszer követői szerint ehhez még koplalni sem kell, elég, ha négy napon keresztül nem eszel nehéz, zsíros ételeket vagy cukros édességeket, és ügyelsz rá, hogy a napi energiabeviteled lehetőleg ne haladja meg az 1200 kalóriát.


Tehát, ha minimális mértékben odafigyelsz az étkezésre, és reggel, délben, illetve este, étkezés után elkortyolsz egy pohárral a karcsúsító italból, a negyedik nap végére három kilót, illetve akár 10-14 centit is karcsúsodhatsz a hasad és feneked tájékáról.


Karcsúsító hatásának titka, hogy minden összetevő külön-külön is elősegíti a zsírbontást és a méregtelenítést, együtt pedig fokozzák egymás hatását.


A gyömbér jó hatással van a vérkeringésre és az emésztésre, az uborka remek vízhajtó, a citrom elősegíti a méregtelenítést, a menta pedig amellett, hogy serkenti az anyagcserét, és jó hatással van az epére, még az éhségérzetet is csökkenti.

Így készítsd el otthon!


Ha szeretnéd kipróbálni a méregtelenítő, zsírégető csodamódszert, a legegyszerűbb, ha saját magad készíted el a fogyókúrás vizet.


Egy kancsóba tölts két liter vizet, majd apríts bele egy körülbelül három centiméteres, friss, megpucolt gyömbérdarabot. Vágj leheletvékony szeletekre egy közepes méretű kígyóuborkát, és szeletelj fel vékonyan egy alaposan megmosott citromot is.


Add az egészet a vízhez, 12 darab friss mentalevéllel együtt, óvatosan keverd meg, majd tedd a kancsót a hűtőbe egy éjszakára, hogy a hatóanyagok kioldódjanak, és az aromák összeérjenek. Másnap reggel kezdheted is a méregtelenítő kúrát."



Szeretném megkérdezni,aki csinált már ilyet,hogy a vizet kell csak meginni és amit beleaprítottunk kidobni?

Vagy esetleg beleturmixolni?

Köszönöm előre is.

2013. aug. 6. 18:59
Segítséget szeretnék kérni fogyókúrás vízzel kapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook