Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Petróleumkúra fórum

Petróleumkúra (beszélgetős fórum)


22. zefex (válaszként erre: 15. - 17aadc1082)
2013. aug. 6. 21:04
Sűrűn talán nem nyalogatod, de ha elfog a hasmars, a patikában bizony ott van a széntabletta, és régóta kipróbált ellenszer.
21. 6b006fc769 (válaszként erre: 19. - Margó1965)
2013. aug. 6. 18:50

Az egyik hivatkozásban ezt találtam:


"...a petróleumnak vértisztító hatása van. Rendkívül magas oxigén közvetítő hatással rendelkezik. A tisztított petróleumból az erősebb desztillálás esetén a szénhidrogének elpárolognak, a gyógyító tényezők csökkennek...."


Ugyanakkor annak idején kémia órán azt tanulltam,, hogy a petróleum köolajszármazék, szénhidrogének alkotják. Ezért rá is kerestem az összetevőire, s ezt találtam:

"...Kémiai összetételre nagyon változatos keveréke kisebb és nagyobb fajsúlyu szénhidrogéneknek, melyek a CnH2n+2, részben a CnH2n sorozathoz tartoznak...... Egyes P.-ban semmi oxigén nincs, a legtöbb azonban tartalmaz kevés oxigénvegyületeket is...."


Szóval nekem nem túl tudományos megközelítés az, ahol a dolog lényege, mely azzá teszi a dolgot, ami, az elvész menet közben - párologtatás hatására- ti. a szénhidrogén.

20. f49b154b31 (válaszként erre: 18. - Margó1965)
2013. aug. 6. 18:27

A kemoterápia anyagai jóval összetettebbek, és nagyon sokféle van belőlük, mint ahogy rákból is sokféle, egymástól eltérő kezelést igénylő típus van.


A kemoterápia anyaga méreg. Célja a pusztítás. Az emberi sejtek, a rákos sejtek pusztítása. Célzottan, hogy minél kevesebb egészséges, és minél több rákos sejt pusztuljon. Persze mindig pusztulnak el egészséges sejtek is, ezért gyakran komoly mellékhatásokkal jár egy-egy ilyen kezelés.

A tudomány azon dolgozik, hogy minél szelektívebb ilyen anyagokat hozzon létre. Az anyagok szelektivítását évről évre javítja, rengeteg pénzt és energiát beleölve a kutatás-fejlesztésbe. A fejlődés apró lépésekben történik. Ott tartunk, hogy ma már elég jó eredményességgel gyógyíthatók bizonyos típusú rákbetegségek.

2013. aug. 6. 18:06

[link]


[link]


ezeket találtam még,ha érdekel valakit

2013. aug. 6. 18:01

Egyenlőre én sem állítom, hogy ki szeretném próbálni, de még egy kicsit körbe járom a témát.

A kemo anyagának vajon milyen lehet a biztonsági adatlapja?

17. f49b154b31 (válaszként erre: 14. - Margó1965)
2013. aug. 6. 17:09

Ez un. pozitív előítélet.

A természetben igen erős mérgek vannak.

16. f49b154b31 (válaszként erre: 12. - Sasmadar2)
2013. aug. 6. 17:06

A biztonsági adatlap nem mindig nagy mennyiségre vonatkozik, vannak kis dózisban is mérgező anyagok. Ez alapján történik a biztonsági besorolásuk.


A petróleum valahol a konyhasó (nátrium-klorid) és a kálium-cianid között van.

15. 17aadc1082 (válaszként erre: 14. - Margó1965)
2013. aug. 6. 17:06
A szénben is benne van, meg a gyémántban is, mégsem nyalogatod sűrűn, nem igaz? Sőt, a főzőgázban is, mégsem szagolgatod, ha nem muszáj.
2013. aug. 6. 17:05
"amiben benne van több ezer év eszenciája fényből, napból, természetből :)))))) " -ez a mondat nálam betalált, elgondolkodtató...
2013. aug. 6. 17:01

Ezt az egyik közösségi portálon találtam, egy természetgyógyász és egy rákbeteg beszélgetése:


- Értelmetlen a beteget okolni bajáért. Aki már volt a süllyesztőben tudja, hogy képtelenség saját magunkat a hajunknál fogva kihúzni...Még a nálam komolyabb frizurával rendelkezőknek is. Ez a cikk arról szól, hogy a betegség egészségtelen.



- Nem, László nem képtelenség magunkat kihúzni...azt teszem épp csak egész életemben, és most, hogy 3 hónapja az orvos azt mondta: "asszonyom az ön esetében nem gyógyitásról, hanem életmentésről van szó", most is ezt teszem..Pl egyelőre orvos a közelembe sem jöhet...(rákból gyógyitom magam, és jelemtem: 2 napja már nem a betegség tudat az első gondolatom ébredés után...na, ez a legbiztosabb jele a gyógyulásnak, ha valaki "már volt a süllyesztőben tudja"...)



- ..és ugye alkalmazol néhány természetes gyógymódot, amiket nyilván nem Te magad találtál ki. /vagy föl/. Az ember bizony társaslény. Egyébként szívből gratulálok!!!!



- Csak utánaolvastam pár dolognak...És kiszűrtem azokat, amik szerintem nekem valók, speciálisan az én rákomra, mert egy daganatos megbetegedés sem egyforma a másikkal..Hogy mennyire természetes, vagy mennyire nem: a petróleum kúrát épp hajnalban hagytam abba...))) na, attól sokan ódzkodtak, a kemora inkább rábeszéltek volna..pedig sztem meg az a természet, ember ellenes, nem az, amiben benne van több ezer év eszenciája fényből, napból, természetből :)))))))))))))))


- Érdekes amiket írsz. Szeretnénk, ha tapasztalataidból mások is okulhatnának. Esetleg, ha nincs ellenedre, egy önnálló megosztásban leírhatnád. /Nekem pl. természetgyógyász létemre a petróleum kúráról semmi tapasztalatom nincs, sőt elég abszurdnak tartottam, bár Szabó Györgyöt személyesen ismerem és sokra tartom munkásságát.



- Én nem tőle, hanem olyan emberektől olvastam először a petróról, akiket ez mentett meg ÁTTÉTES rákokból.

Ami a leghatásosabb érv volt mellette, hogy egy áldozata sem volt (mig más, túlzásba vitt terápiáknak igen, igy azok el is hiresültek..)

12. sasmadar2 (válaszként erre: 11. - F49b154b31)
2013. aug. 6. 17:00

A konyhasó is mérgező és veszélyes nagy mennyiségben, sőt a gyógyszer hatóanyagok is.

Az ilyen biztonsági adatlap mindig nagy mennyiségre vonatkozik.

Ha meg már kőolajszármazék az van szinte mindenben.


Ettől függetlenül én nem próbáltam és nem is próbálnám.

11. f49b154b31 (válaszként erre: 1. - Margó1965)
2013. aug. 6. 16:47

Súlyos rákbetegek "alternatív" terápiája, van ilyen egypár. Tudományosan nem igazolt.

Mint kőolajszármazék, ártalmas az egészségre. Itt a biztonsági adatlapja, ez magáért beszél:


[link]

2013. aug. 6. 16:43

van ismerős, aki rendszeresen alkalmazzza


engem senki rá nem venne, az biztos

2013. aug. 6. 16:30
Hát, igya-egye, aki akarja, én kihagynám, bármi bajom is lenne. Ez pont olyan, mint a szódabikarbónás kezelés.
8. HMF83 (válaszként erre: 1. - Margó1965)
2013. aug. 6. 16:28
Nem ajánlom, de tényleg nem...
2013. aug. 6. 16:27

Hát, ekkora marhaságot még tényleg nem hallottam!

De mindenkinek saját joga, hogy mivel szúr ki magával!

6. bc257fd221 (válaszként erre: 1. - Margó1965)
2013. aug. 6. 16:26
fejtetűirtásra használták,anno
2013. aug. 6. 16:21
Úgy rémlik, kockacukorra csöppentették, úgy fogyasztották torokbetegség esetén. De van a másik alkalmazása, daganatos betegségekre.
2013. aug. 6. 16:20
Igen, hallottam, de még nem beszéltem senkivel, aki alkalmazta volna.
2013. aug. 6. 16:20
Mostanában nem, de azt hallottam, hogy régen a "torogyíkot" kezelték vele!!
2013. aug. 6. 16:19
Nem, viszont a vese- és májkárosító hatásáról már igen.
2013. aug. 6. 16:08

Sziasztök!


Hallott-e már közületek valaki a petróleum gyógyító hatásáról?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook