Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalóriabázissal fogyózók ide! :) fórum

Kalóriabázissal fogyózók ide! :) (beszélgetős fórum)


92. EsztyMorgan (válaszként erre: 91. - Patapucs)
2013. aug. 6. 12:51
A felkaron lévő "izom" szerintem.
91. patapucs (válaszként erre: 89. - Masodikelet)
2013. aug. 6. 12:49
integetőháj?? Ez mi?? :-D
90. patapucs (válaszként erre: 87. - EsztyMorgan)
2013. aug. 6. 12:48

Megnézni én sem tudlak...passz, hogy ezt hogyan kell használni.


masodikelet - bejelöltelek :-)

2013. aug. 6. 12:45
Meg is volt az ebéd.2kanál rizs és mellé egy kis lecsó. Rá kellene vennem majd magam felüléseket és stb. csinálni és valamit nem ártana emelgetni se az integetőháj miatt.
88. EsztyMorgan (válaszként erre: 85. - Masodikelet)
2013. aug. 6. 12:43

Nem mondod??? :DDDDD Milyen kicsi ez a hoxa :))))

Nyugodtan! :D

87. EsztyMorgan (válaszként erre: 84. - Patapucs)
2013. aug. 6. 12:42
Nem tudlak megnézni :(
86. Guruljka (válaszként erre: 83. - EsztyMorgan)
2013. aug. 6. 12:41
Persze, de az a tagadó magatartás is érdekes.
85. masodikelet (válaszként erre: 77. - EsztyMorgan)
2013. aug. 6. 12:41

Ott is masodikelet a nickem.

Ui.Voltam olyan szemtelen és rádkerestem fb-n .:D Kicsi a világ, én is abonyi vagyok. :))Bejelöllek majd ha nem baj !

84. patapucs (válaszként erre: 82. - EsztyMorgan)
2013. aug. 6. 12:39
Most már elvileg jó vagyok, elfogadtam. :-)
83. EsztyMorgan (válaszként erre: 81. - Guruljka)
2013. aug. 6. 12:38
Persze a leves is "folyadék" de édeskevés....
82. EsztyMorgan (válaszként erre: 80. - Patapucs)
2013. aug. 6. 12:37
Na, kapcsoltalak csak el kell fogadnod :) köszi!!
2013. aug. 6. 12:35

Én ezt nem értem, de sokan panaszkodnak (nem a Bázison, személyes ismerősök között is), hogy fáj a feje, kóvályog...én rutinból megkérdezem, ivott-e eleget ma? És akkor rájön, hogy jaj, hát most mennie kell...

Mások szinte büszkélkednek, hogy "nem szoktam inni, a doktornő is mindig leszid...csak egy bögre teát este, és a leves is beleszámít, azt ettem!"

80. patapucs (válaszként erre: 77. - EsztyMorgan)
2013. aug. 6. 12:35

"Eszty Kyra Mákos"-t nekem nem talál a gép. Megpróbálsz engem kapcsolni magadhoz?

A név ugyanaz mint itt.

79. patapucs (válaszként erre: 76. - EsztyMorgan)
2013. aug. 6. 12:32

Régen én is alig ittam. Volt, hogy idehoztam az asztalra hogy csak innom kelljen és még akkor is elfelejtettem....aztán januárban rákényszerítettem magam. Azóta nem gond az ivás, megszoktam és igénylem is. Nagyon dehidratált volt a bőröm, én meg azt hittem, hogy a kemény víz az oka vagy a szappan. Aztán csak innom kellett volna. :-D


A folyadékkal már nincs gondom, napi 4-5liter ebben a melegben a normám (+ ami a dinnyében van, mert elég gyakran eszem így, hogy ilyen meleg van).


Most mentem ki másodszor megtölteni a 1,5 literes flakont + 0,5 liter zöldséges vizem is van + otthon mindig megiszom még kb. 1,5 liter vizet.

2013. aug. 6. 12:31

Van a Bázison az a funkció (az Eszközök-ben), hogy Kapcsolt felhasználók.

Akik negbeszélik, és kapcsolódnak, akkor az ételsorban látják a másiknak a saját receptkeit, ételeit is.

2013. aug. 6. 12:14
Tényleg.. azt megírnátok, hogy ki milyen néven regisztrált? Mert akkor tudnánk egymás ételeit figyelni és hátha ezzel is tudunk segíteni egymásnak :) én a FB. fiókommal vagyok összekötve <<< Eszty Kyra Mákos <<<
76. EsztyMorgan (válaszként erre: 43. - Patapucs)
2013. aug. 6. 12:09
Még ha nem is pont 1200 de kicsivel legyen alatta. Nekem 1186 kcal, ennyire állítottam be. Így jobb, mert azért az 1050 kcal az szerintem még mozgás mellett is kevés, hát még nélküle. Plusz ugye tuti lesznek olyan napjaim, mikor nem érek az 1186 közelébe. Ebben a melegben szerencsére nincs sok étvágyam. Ami lényeg szerintem, hogy a napi 3 liter folyadék MINIMUM legyen meg. Én hiába fogytam másfél hó alatt hét kilót ennek a fele tuti víz volt, mert én alapjáraton sajnos napi 2-3 dl vízen éltem ami kevés.
75. patapucs (válaszként erre: 73. - Masodikelet)
2013. aug. 6. 12:08

Koviubit vagy nyerset?

Imádom a kovászost(ha f.hagyma nélkül csinálják), egy halommal meg tudnék enni csak úgy magában. :-))

74. EsztyMorgan (válaszként erre: 39. - B4b1d52444)
2013. aug. 6. 12:07
Gyeeeeeerreeee!! :D
73. masodikelet (válaszként erre: 69. - Acimity)
2013. aug. 6. 12:04

Nem koplalok egyáltalán.Szinte mindent eszem csak jóval kevesebbet mint fogyózás előtt. Ha véletlen megéheznék iszom 2 pohár vizet ,ha még utánna is érzem akkor valami gyümit vagy egy szelet abonett.

Valamelyik nap pl egy ubit ettem magában ,még jó,hogy szezonja van.

72. masodikelet (válaszként erre: 68. - Patapucs)
2013. aug. 6. 11:58

Szép eredmény már most!! Gratulálok az eddig eredményedhez,csak így tovább!

Akkor megnyugodtam ,ha jónak látjátok a kezdeti 5kg minuszt.

Természetesen mozgás is van. Szobabicajozom napi 60percet hetente 5x. Úgy tervezem 99kg -ra sikerül lefogynom utána elkezdek kocogni.Sajna már középsuliban is kiugrált a térdem így nem merek most még elindulni.

71. Guruljka (válaszként erre: 67. - Masodikelet)
2013. aug. 6. 11:52
Okosan teszed, hogy még most váltasz. :-D
2013. aug. 6. 11:50
Most megyek,majd délután jelentkezem.
69. Acimity (válaszként erre: 65. - Masodikelet)
2013. aug. 6. 11:50

Nagyobb súlyból könnyebb fogyni többet, az elején gyorsabb ütemű a súlyvesztés,de a vége felé,amikor már kevés a túlsúly nagyon nehezen megy,legalább is nekem ez a tapasztalatom,bár én nem is vagyok már annyira szigorú magamhoz,mint az elején.

Ne koplalj az a lényeg,mert akkor raktároz a szervezet és ha újra eszel jön a jo-jo.

68. patapucs (válaszként erre: 65. - Masodikelet)
2013. aug. 6. 11:49

Nekem január óta 21kg ment le (95ről indultam). A cél hogy debemberre ismét a régi normális formám legyen, amihez még -11kg kell.

A fogyás mértéke változó, de szerintem ez a tempó tartható és nem drasztikus.


Nálad szerintem a -5kg teljesen jó, hiszen nagyobb súlyból mindig több megy le - főleg ha mozogsz is hozzá.

67. masodikelet (válaszként erre: 64. - Guruljka)
2013. aug. 6. 11:42

Igen valóban én is erre törekszem.El hagyni minden ˝ károsat˝ .

Én sajnos nagyon üdítős voltam, suliban nem esett jól a sima víz.

Az elfelejtettem írni ,hogy 21 vagyok. Család gyerekek még csak ezek után lesz..Megfogadtam addig se esküvő sem gyerek még nem fogyok le :D

66. Guruljka (válaszként erre: 63. - Patapucs)
2013. aug. 6. 11:34

Persze, ezért is fontos a saját tapasztalat.

A fehérje valószínűleg alkati ügy is. Én ha muszáj lenne, sem bírnék ennyi fehérjét megenni.

Nem vagyok robbanékony alkat. Amikor sportoltam, akkor sem pl. küzdősportot választottam. Alkatra is inkább filigrán voltam mindig (alacsony nő vagyok), az izmaim ehhez képest alakultak.

2013. aug. 6. 11:32
Havi átlagban ti mennyit fogytok. Az én eddigi leadott 5kg-om a majd´ 117kg-ból szerintetek mennyire sok vagy kevés?
64. Guruljka (válaszként erre: 61. - Masodikelet)
2013. aug. 6. 11:31

Nagyon jól csinálod.

Szerintem fontos, hogy tényleg az édesítésről is szokjunk le lehetőleg. Ne csak simán édesítővel érjük el ugyanazt az édes ízt, mint a cukorevős időkben.

Én eleve keserűen iszom a kávét, teát, és a fogyás előtt sem ittam üdítőket. Szóval nekem könnyebb volt egyre kevesebb édeset enni. Viszont máregyre több dolgot érzek édesnek, azaz szélesebb lett az ízek palettája is, ahogy fogyok.

63. patapucs (válaszként erre: 60. - Guruljka)
2013. aug. 6. 11:29

Erdekes, tényleg.

Nekem meg akkor jó, ha a fehérje van túlsúlyban %-os arányban, különben sportnál szinte fájnak az izmaim.

kb. 60% fehérje az optimális nálam, a többi a ch és a zsír - pontos százalékokat azért nem tudok, mert a rendszer törölte a grafikonokat most, hogy átállítottam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook