Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalóriabázissal fogyózók ide! :) fórum

Kalóriabázissal fogyózók ide! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯
632. patapucs (válaszként erre: 626. - Guruljka)
2013. aug. 16. 12:42

:-)

Amikor régen kertesben laktunk a XVI. kerben, a szomszédunk is tartott disznókat (majdnem azt írtam, hogy legyeket :-) ), de ott a szag volt a rosszabb.

Szegény anyám sokszor nem tudta kitenni nyáron a ruhákat, mert átvették a sertés szagot.


Milyen az a szobai? Ha megint lesznek be kell szereznem vmit nekem is.


Ezek nálunk tutira vmi extra túlélő fajtához tartoztak.

2013. aug. 16. 12:41

Bögöly!!!

Nízzed csak ;), nem árt tudni:


[link]

630. patapucs (válaszként erre: 627. - Dennissza)
2013. aug. 16. 12:38

Jaj, apáméknak Vác "fölött" a hegyen van a telek, na ott is annyi szúnyog van, hogy a fiam amikor kimentek gyümölcsöt szedni, szinte ki se ment a szobából és agyom marták így is. :-(


Mi az a pőcsik??

2013. aug. 16. 12:11

Ja! A fehérjepor meg semmi kölönleges, a létező legolcsóbb, ami még jó összetételűnek tűnt. Nem ízesített. Natura-gyártmány.

Kétezerért vettem, már vagy két hónapja, és még bőven van belőle, tényleg nem viszem túlzásba. De legalább nem kell annyi húst megennem. :)

2013. aug. 16. 12:02

Nálam meg úgy alakult ki, hogy a reggelim a fehérje-hangsúlyos. Gyümölcs, joghurt (én keverem össze, ma egy őszibarackot kockáztam bele héjastul) és agy kanál a fehérjeporból, bár nem mindennap.

Így előre le van tudva a fehérje egy része, és este már kevésbé kell figyelnem. A natur joghurt (vagy kefir) zsírtartalma nem zavar, mert a nap folyamán alig eszem zírt.

2013. aug. 16. 11:56

Van egy kis hétvégi telkünk, telek szélén patakkal. Na ott aztán szúnyog, pőcsik, légy, minden előfordul:S Ráadásul rengetegen vannak, nem is tudtunk az idén normálisan kint lenni, mert pillanatok alatt agyoncsípnek.


Powermen, jók is ezek az ételek, én is szoktam enni, én pedig nyúlkajának hívom:)

626. Guruljka (válaszként erre: 625. - Patapucs)
2013. aug. 16. 11:44

Képzeld el, a szomszédnénim sertést tart. (Hogy ne keverd a malaccal.)

A szokott, nyitott ólban, és nem vesz légyirtót, pedig ki van találva az ólakba való is már.

Méreg nélküli, ragadós.

No ebből én a szobai méretet vettem meg, mert bár nem szép, de hatásos. És elég sok van így is szabadon.

Megfigyeltem, de mástól is hallom, hogy a legyeknél szélesebb lett a "fajtaválaszték".

625. patapucs (válaszként erre: 624. - Guruljka)
2013. aug. 16. 11:27

Igen, a süni az.

Nem zavar bennünket, már megszoktuk + a malacok sem annyira csendesek, ők is mozognak éjjel, csak megszokták, hogy olyankor szépen csendben lehet beszélgetni, ugrálni (na ez nem mindig jön össze, a fiatalabb a dagadék elég tokás, ő fogyókúrára van fogva és ha ő ugrik, annak bőven van hangja) nem hangoskodnak. :-)


Jó dolguk is lenne. :-)

Függőágyuk már úgyis van, bár most nincs betéve.

Eddig az 5 év alatt sosem volt légy, szerintem összefügg azzal, hogy mindenhol sok van belőlük. Anyám is ütögeti őket, csak úgy látszik rájöttek, hogy ott a ketrecnél el tudnak bújni....fene a képüket.

624. Guruljka (válaszként erre: 616. - Patapucs)
2013. aug. 16. 11:20

Egyébként valami van a dologban. A lányomék régi építésű házban, a harmadikon élnek, és még ott is van légy a malac körül.

Szerintem valami ritka szövésű anyaggal kéne körülvenni a malact, ketrecestül. Baldachinnal. :-D


A sün meg...alapból éjszakai állatka, nem?

623. powermen (válaszként erre: 615. - Dennissza)
2013. aug. 16. 10:19
Köszönöm jól, bocsi hogy nem írtam, de kint voltam a piacon vettem pár friss dolgot.Reggelire csináltam paprika, paradicsom, uborka, répa, egybekeverve, a párom csak úgy hívja kecskekaja, ezt szoktam tólni.
2013. aug. 16. 09:43

[link]


Ha érdekel vkit.

621. patapucs (válaszként erre: 620. - Patapucs)
2013. aug. 16. 09:10

A fiam kitaálta a múltkor, hogy ha kutyánk nem lehet, akor legyen macska.

Megbeszéltük, hogy macsek több okból sem (a haverjáéknál most pisilte tele az egyik alvós matracot - most dobhatják ki...).

Állat akkor lesz másik ill. még, ha az öreg tengerimalac elpusztul. Az meg nem most lesz, mert jól vannak tartva és 5 éve létére olyan virgonc, mint egy 2-3 éves. :-)

620. patapucs (válaszként erre: 619. - Dennissza)
2013. aug. 16. 09:07

Igen, kisebb fajtát (méretben). :-)

Van a közelünkben egy kimérős hely, ott szoktam venni 20dkg-t és az kitart 1-2 hónapig. Alapvetően sokkal olcsóbb állat mint a malacok. Rájuk elmegy egy kisebb vagyon havonta.

2013. aug. 16. 09:00
Macskatápot eszik?:)
618. patapucs (válaszként erre: 617. - Dennissza)
2013. aug. 16. 08:54

:-D

No problem, örülök, hogy sikerült szórakoztatóan leírnom.

A melóhelyen úgyis szórakoztatom a kollégáim. :-)

Nálunk este folyton ablakcsukás van, mert jönnek a fényre a kis szemtelenek, a nagyszájú, kamasz fiam meg: Anya!Anyaaa! Jaj, egy repkedő, gyere! Stb.


Csendes, csak akkor hangos, amikor kapar, belefűrdik a macskaalomba és kopognak a "kavicsok", a körme kopog a fém forgókeréken, amikor iszik és amikor lakberendezőset játszik. Ja és amikor eszik. Ha a macskatápot, akkor ropog a foga alatt, amikor férget, akkor meg csámcsog. :-)

A hangját eddig a 2 év alatt kb 4-5 alkalommal hallottam.

2013. aug. 16. 08:27

Patapucs, ezt élvezet volt olvasni, bocsi:) Nem magának a ténynek örülök, hanem a megfogalmazásodon haltam meg:) Én a múltkor egy óriási molylepkével küzdöttem, szörnyű mi minden bejön az ablakon.

Látom, te/ti is nagy állatrajongók vagytok. Azt hittem, a süni csendes állat.

2013. aug. 16. 08:21

Jó reggelit!


Tevékeny éjjelem volt.

Napok óta szenvedünk a lakásba berepülő apró átlátszó repkedőkkel és a legyekkel.

Megjegyzem ezek mutáns legyek, a rivarirtót kokó helyett szippantották és csak bekábultak tőle.

Szóval 1/2 1kor lefeküdtem, 2kor keltett a fiam, hogy már megint előjőttek a legyek (állította, hogy a malacketrec környékén bújtak meg) és buliznak a szobában (némelyik elég combos fajta). Szuper!

A holnapi malactakarítást kicsit előrehoztam, aztán befújtam a kábítószerrel.

9! dbot szedtem utána össze + az apróságok tetemei.

Szóval 3/4 4 fele el is aludtam.

Majd 3/4 5 kor a törpesün kétségbeesett sikítására ébredtem (iszonyat, milyen vékony éles hangja van).

Klassz, megint beakadt a forgókerékbe a tüskéje (mindig odatuszkolja magát, ahova nem fér be).

Másik szobába át, sün puffogva-fújva rám kiszabadította addigra magát.

Szóval 5körül el is aludtam, 1/2 8 kor meg "pattanás" ki, mert 7kor kellett volna kellnem.

615. Dennissza (válaszként erre: 614. - Powermen)
2013. aug. 16. 08:21
Neked is. Hogy vagy?
2013. aug. 16. 08:12
Jó reggelt
2013. aug. 16. 07:51

Sziasztok!

Én mindig olvastam biciklizés közben, úgy meg sem kottyant 50-60 perc. A tévét viszont megunom, az csak elliptikushoz jó 30 percig:)

612. EsztyMorgan (válaszként erre: 595. - Guruljka)
2013. aug. 16. 07:38

:P

Én átrakom olyankor a tévészobába a bringát. Úgy legalább telik az idő. Csak az a baj,h tekerés közben a film is lassan telik :D

611. patapucs (válaszként erre: 610. - Wirgi)
2013. aug. 15. 23:02
Jó éjt neked is!
610. wirgi
2013. aug. 15. 23:02
jó éjt mindenkinek
609. patapucs (válaszként erre: 607. - Wirgi)
2013. aug. 15. 23:02
Ok, megnézem, köszi szépen. :-)
2013. aug. 15. 23:01
Ok, jó éjt, most már én is elteszem magam holnapra. :-)
607. wirgi (válaszként erre: 598. - Patapucs)
2013. aug. 15. 23:00
A naplómban megtalálod, hogy hogyan működik a WW. a napi táplálék bevitelbe segít sokat, csak itt a pontokat kell számolgatni. 1 pont kb 50 kalória, ja és nem szénhidrát ellenes. Én eszek csokit, fagyit, sütit, csak akkor ehhez alakítom a napi étkezésemet.
606. Guruljka (válaszként erre: 604. - Patapucs)
2013. aug. 15. 22:57
Hát látod, hogy ugye? :-D
2013. aug. 15. 22:56

Oké... (hihihi)majd holnap.

Elvonulok ágyikóba, aludjatok jól!

604. patapucs (válaszként erre: 603. - Patapucs)
2013. aug. 15. 22:56
Tulajdonképp lámpám sincs... :-D
603. patapucs (válaszként erre: 602. - Guruljka)
2013. aug. 15. 22:55

:-D :-D

Rafinéria órákat kell vennem tőled! :-D

❮❮ ... 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook