Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalóriabázissal fogyózók ide! :) fórum

Kalóriabázissal fogyózók ide! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
2013. aug. 16. 21:56

Végeztem, most fogom lemosni magamról a mai napot. :-)

Sokáig nem tartott a mesefilmem, sikerült elkapnom a végét. :-D

2013. aug. 16. 21:40

No, végeztél mára? Vagy még kerekíted azz az ellipszist?

Én csináltam egy jó kis felsőtest-gyakorlatot, a Blender-ből. Végtére is ott is vannak hurkák.

Érzem is a hatását a derekmaban, hátamban!

2013. aug. 16. 20:28

Én át akartam térni, de nem vagyok annyira húsos, hogy szenvedés nélkül menjen. Ha beteg lennék, persze kipróbálnám. Olyankor sok mindenre hajlandó az ember.

A gabona és a hasznosítása valóban későbbi "szerzemény", de ha visszatérünk az alapokhoz, akkor csak a hús volt, bogyók, zöldségek, esetleg gombák?, gyökerek.


Most ellipszisezni fogok, közben Looney Tunes-t nézek. :-)

2013. aug. 16. 19:17

Pontosan.

Az én (egyetlen, aki nem elvakult) paleos barátomnak is a cukra ment le gyönyörűen.


Én az életemben nem ettem annyi húst, mint egy paleos egy hét alatt...És tudom, hogy az elnevezés az, ami nem sikerült túl jól (vagy legalábbis ere hivatkoznak), de gabonát igenis evett a kőkori ember, csak nem termesztette mindjárt. Viszont nem ismerhette még a mai zöldségeket, hiszen azok sok generációs keresztezés, nemesítés révén olyanok, mint amilyenek...

A sok helyettesítő, méregdrága anyag meg azért kell, hogy ne kelljen felismerni: a szervezet igenis kívánja a hiányzó tápanyagokat. Merthogy hiányoznak!!!

(Azért megnézném, hogy egy kőbaltás pofa hogyan facsarja ki a nyírfát...főleg egy afrikai...)

658. patapucs (válaszként erre: 657. - Guruljka)
2013. aug. 16. 18:58

Az úszás propagandával nálam nem menne sokra. :-D

A paleo alapvetően nem rossz, sok betegség esetén segít rendbejönni. A barátomnak levitte a cukrát, nem kellett gyógyszer, pedig majdnem 8as volt neki is.


Nekem egy dolog miatt nem tartható: túl sok a hús és nincs is gabona. A másik, hogy ingem-gatyám rámenne a hozzávalókra, ha a hagyományosabb ízeket próbálnám idézni.

2013. aug. 16. 18:20

Én ezt nem értem.

Két olyan dolog van, aminek a követői totál beszűkülnek agyilag, és azt hiszik, hogy amit csinálnak, az tuti jó mindenkinek.

Az egyik az úszás. A Bázison úgy ajánlgatja valaki, mintha eddig csak azért nem úszna mindenki, mert ő még nem javasolta.


(A másik a paleo. Azok általában nagyképűek és kicsit agresszívak is. Ismerek kivételt, de csak egyet.)

2013. aug. 16. 17:34
Éééértem. :-D
655. patapucs (válaszként erre: 654. - Guruljka)
2013. aug. 16. 17:32

Mobilról írok. Meg este is.

Szgépről csak a melóhelyen.

2013. aug. 16. 17:30
De hát most van fél hat...
653. patapucs (válaszként erre: 652. - Guruljka)
2013. aug. 16. 17:29

Azt nem igazán. :-D

Ma korán akartam hazamenni, 1/2 5-5. Naná, hogy 1/2 6ig voltam megint. 1/4 7 után haza is érek.


Ugyakkor nem panaszkodom, mert van munkám. :-)

2013. aug. 16. 17:23
De azt nem mondják, hogy menj haza!!!
651. patapucs (válaszként erre: 650. - Guruljka)
2013. aug. 16. 17:16

Nálunk nem úgy megy.

Csak akkor mehetek be, ha vki lejön értem. Kapok egy "vendégkátya" nevű papírt, amit kitöltve kifele le kell adni.

A befele dolgot azzal indokolták, hogy a biztonságiak nem tudhatják, hogy előző nap nem rúgtak-e ki...ki tudja, hátha titkokat akarok utána kicsempészni.

2013. aug. 16. 17:08

Úgy tapasztaltam, hogy ilyenkor azért dógozni csak beengedik az ember lányát.

És látod...ha nálad van a pénz, és bevásárolsz, akkor holnap már nem mégy el gombáért esetleg...

649. patapucs (válaszként erre: 648. - Guruljka)
2013. aug. 16. 17:05

Júúúj, a kedvenceim. :-))

Pipicici és gomba....holnap úgyis megyek piacra, felíromn, hogy mit kell vennem.


Ma voltam olyan "ügyes" és otthon felejtettem a pénztárcáim, benne minden lóvé, iratok, stb. még a melóhelyes belépőkártyám is.

2013. aug. 16. 17:02

Alkati kérdés.

Én is meg tudom fogni az enyim csontomat. :) De nem bök, mert az íve áll ki. Nekem tetszik.

(No meg ha nem tetszene, akkor se tehetnék semmit...)


Nem akarlak bosszantani, de a boltunkban van csirkemell 990-ért, bár nem vettem. Gombát vettem 199-ért, fél kilót. Kétnapja lejárt ugyan (jól látható rajta a szavatosság, bár azért a boltban nem írták rá, miért árazták le), de a múltkor nálam tovább is állt itthon a gomba. Igaz, hogy a hűtőben.

Átmosom, megszikkasztom, és papírba csomagolom, úgy nem lesz semmi baja. Persze megeszem már ma egy részét. Asszem, kölessel...:)

Egy gerezd fokhagymát is csomagolok mellé, úhy még jobban eláll.

647. patapucs (válaszként erre: 646. - Guruljka)
2013. aug. 16. 16:53

Köszi! :-)


Nem úgy, hanem pld. a vállcsontom is majd kibökte a bőröm. Utána, amikor vissza felmentem 63ra, megütöttem a vállam? karom? a fene tudja mit és a sebész elkezdte nézni, hogy kificamodott...aztán mondtam, hogy gyárilag áll ki ennyire. :-D

Egyébként a fiamnak is olyan, a múltkor épp néztem neki. A kulccsontom is úgy volt, hogy be lehetett nyúlni mögé és úgy normálisan megfogni.

2013. aug. 16. 16:38

Tényleg jól nézel ki. :-D

Az mért baj, ha látszik a kulcscsont? Fura lenne behízva!

645. patapucs (válaszként erre: 643. - Dennissza)
2013. aug. 16. 16:09

Köszi szépen!

Akkor voltam a legvékonyabb, anyámék akkoriban kiadták utasításba a fiamnak, hogy figyeljen rám, hogy egyek, mert nagyon kiálltak a vállcsontjaim, kulccsont, szóval felül ami van. :-)

644. patapucs (válaszként erre: 642. - Dennissza)
2013. aug. 16. 16:07
Hát, így csinálta a gép most is, úgy hogy betettem egy általános képet előre. :-)
2013. aug. 16. 15:33
Jól nézel ki a képeken :)
2013. aug. 16. 15:32
Hoxán az az első, amit legutoljára töltesz. Legalábbis így rémlik régről...:)
641. patapucs (válaszként erre: 639. - Guruljka)
2013. aug. 16. 15:31
Aha, hogy másik legyen elöl.
2013. aug. 16. 14:41
Most ezt én sem értem...
2013. aug. 16. 14:31

Már hogy mit is értesz ez alatt?

Itt a Hoxán, a saját képeid között? Az adatlapodnál?

2013. aug. 16. 14:15

Csajok, megtaláltam a kedvenc általam összerakott képe(i)m. :-))


Felteszem célként. :-)

Figyu, olyat nem lehet csinálni ugye, hogy a sorrendet megváltoztatom? Ilyet ti sem láttatok?

637. patapucs (válaszként erre: 633. - Guruljka)
2013. aug. 16. 13:27
Na ezt a ragacsosat veszek, mert a spray-es verziót csak szívták magukba....
636. patapucs (válaszként erre: 635. - Dennissza)
2013. aug. 16. 13:26

Jaaa, úgy már ismerem. :-)

Jó nagyot harap.

2013. aug. 16. 12:52
Más néven bögöly. Keress rá, milyen aranyos teremtés! :)
2013. aug. 16. 12:50
Van a granulátum, az is jó, csakhogy könnyen felborul a kis dobozkája. Nagyon szétszórni nem mertem a macskák miatt.
2013. aug. 16. 12:46

Ez az, kép is van.

[link]


Egy széles lap, fel kell akasztani valahova. Valami csali van rajta, és piszokul ragad.

És nem potyognak le róla, mint a régi "légypapír"-ról.

Ha nem tudod lógatni, akkor falra is lehet rajzszögezni olyan helyen, ahol nem akad bele semmi.

Huzatban viszont hamar kiszárad, az ablaktól távolabbra kell tenni.

❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook