Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalóriabázissal fogyózók ide! :) fórum

Kalóriabázissal fogyózók ide! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
2013. aug. 20. 13:35
Izééé...Elég nagy a rokonság? ☺
751. patapucs (válaszként erre: 750. - Guruljka)
2013. aug. 20. 13:31

Akkor már 3 ajándék ötlet van:

- fali mérleg

- szobabicaj

- állólámpa a bringa mellé. :-))

2013. aug. 20. 13:27
Kérj karácsonyra egy falra szerelhetőt otthonra! Nem drága ám!
2013. aug. 20. 13:20
Nekem is praktikus a számolgatás, bár így cipelem a mérlegem a melóhelyre is, hogy rendesen be tudjak írni mindent. :-)
748. patapucs (válaszként erre: 743. - Guruljka)
2013. aug. 20. 13:18

:-)

Nálunk "szerencsétlenségemre" anyu jól főz, ízes minden étel.

Anyuét is fel lehet. Hiába tesszük bele ugyanazokat a hozzávalókat ugyanúgy, mégis más lesz a kettő. :-)

A fiamtól a legnagyobb dícséret eddig az volt (a "qva jó lett"en kívül), hogy "ez olyan mint a mamáé". :-D

2013. aug. 20. 13:14
Köszönöm a választ persze a mozgás a legfontosabb edzöterembe járok futopad stb
2013. aug. 20. 13:10

Simán!!!

Simán megy a számolás, mert csak lemérnikell és beírni, a rendszer számolja ki.

És simán lehet fogyni, éhezés és koplalás nélkül.


Csodák viszont nincsenek, itt életmódváltás van, és az új életmódban a mozgás is benne van!

2013. aug. 20. 13:07
Nektek hogy megy a kaloriaszámlálás? Remélem lehet vele fogyni
2013. aug. 20. 13:04
Sziasztok kaloriaszámlálással szeretnék fogyni én is julcsi vagyok annyit még hozzátettem hogy nem eszek 6 után 3 napja kezdtem ugyhogy még nincsen eredmény de remélem lesz puszi mindenkinek
2013. aug. 20. 13:03

Jaj, hát nekem könnyű.

Anyukám nem a főztjéről híres, Anyósomra már a fiam nem emlékszik. Az ő bablevesén én képedtem el, az íze kitűnő volt, de furán nézett ki nagyon.

Kiderült, hogy ő a zöldségeket belereszelte, hogy a fiai ne tudják kipiszkálni belőle, és később már automatikusan úgy főzte. :)

A saját babomat meg bárhogy csinálom, imádják. Zabbal is. És egyik se tudja megindokolni, még a családos lányom se, hogy mi az az én babomban, amitől fel lehet ismerni, hogy én főztem...akár leves, akár főzelék. És én se tudom, mert sokszor nincs meg minden hozzávaló...

2013. aug. 20. 12:56

Tudom, nem azzal van gond, hanem hogy a fiam nem eszi meg.

A "mama" féle amiből eszik (1x) és slussz.

A mama viszont rántással csinálja.

Amúgy meg az oldalasról leszedi a húst, azt eszi hozzá.

2013. aug. 20. 12:41

Szép napot!!!

A babfőzeléket is lehet zsírszegényen elkészíteni, a gyermek meg egye zsírosabb feltéttel. Nem tocsogósan, de számolatlanul.


Nem tudom...ha a fejedben az van, hogy csinos és karcsú és egészséges vagy, akkor egy vendégségben sem eszel sokat. Ha az van a fejedben, hogy "a csudába, megint meg fogok hízni", akkor a tested ezt fogja tenni, mert erre kapott utasítást...

Ki lehet próbálni, semmibe nem kerül.

2013. aug. 20. 12:18

Igen, ilyenkor hanyagolom a bázist, meg vendégségben nem is tudok mérni...De legalább ma már itthon visszafogtam magamat:)

Ügyes vagy, én biztos nem főztem volna külön :D

739. patapucs (válaszként erre: 738. - Dennissza)
2013. aug. 20. 11:42

Ha nincs vendégség, tutira könnyebb lesz. :-)

Próbálj mindig arra gondolni, hogy amit megeszel, azt be is kell könyvelned a bázisba!


Ha túleszi az ember magát, akkor hanyagolja a táblát, mert nem akar eszembesülni a tényekkel.

Èn úgy terveztem, hogy ma babfőzeléket eszem, mert a fiam miatt csináltam (a tökre meg lecsapott a barátom). Beírtam a receptet és kimértem 10dkg-t. Egy merőkanálni...ha 15dkg, akkor túllépem a zsír limitet.

Ha egy kisebb tányérral szeretnék enni...vagy 2 órát kellene ellipsziseznem, hogy ledolgozzam. :-(

Ezt végiggondolva elment a kedvem tőle. Volt még 3 csirke hát darab a fagyasztóban, megsütöm inkább.

2013. aug. 20. 10:40
Holnaptól munka, talán könnyebb lesz, nem lesz annyi kísértés, folytonos vendégeskedés. Októberben lesz a szülinapom, addigra szerettem volna leadni ezt az 5-6 kilót.De nem adom fel, folytatom tovább. Csak ilyenkor olyan mérges vagyok magamra, hogy amit eddig leadtam, most adhatom le újra, ahelyett, hogy a vonalzómon még több menne le. Ááá, megőrülök:)
2013. aug. 20. 09:52

Sziasztok!


Dennissza sokszor voltam én is úgy, mint te, abszolút megértem a helyzetet.

Emlékszem, hogy amikor januárban a90 napost csináltam, volt egyszer, hogy ki kellett dobnom étel maradékot, mert én nem ehettem meg.

Kegyetlenül nehéz volt, szinte kínzás.

Én úgy tettem bele a kukába, hogy hangosan mondtam magamnak, hogy "nem, nem ehetem meg, nem szabad!".

Aztán gyorsan beletettem, de még utána is annyira néztem, hogy szinte beledugtam a fejem a kukás zacskóba. :-)

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindig csak elkezdeni nehêz ha "nem"et akarsz mindani, utána egyre könnyebb. :-)).

2013. aug. 20. 07:07
Megnéztem a videókat. Akkor ezek fogyásra is jók, nem csak erősítésre? Mert valahogy én jobban hiszek az igazán izzasztó elliptikusban vagy a sztepperben. Persze lehet, hogy egy ilyen 10 perces edzéstől is ugyanúgy izzadnék:)
2013. aug. 20. 06:45
Igen, igen, arra szükségem van!:)
2013. aug. 19. 22:46
Szívesen!!! Kitartást kívánok! És ezen ne múljon, piszkálhatlak is néha...
2013. aug. 19. 22:43
A rendszerességhez kellene hozzászoktatni magam. Mert amikor elkezdem, akkor tök jó, csak elkezdeni nehéz. Köszönöm a videókat, beépítem majd. :)
2013. aug. 19. 22:35

Nagyon is használnak!

Az ősszel még 70 kg körül jártam, amikor elkezdtem csinálni. Bizony csak félig-meddig sikerült, de egyre jobb lett.

És idővel, ha a 10 perc kevés, lehet többet is.

Most az lenne a fontos, hogy hozzászokj a mozgáshoz.

2013. aug. 19. 22:30
De ezek a 10 perces mozgások érnek valamit egyébként? Mert fogyáshoz az biztos nem elég. Bár attól meg jobb, mint ha nem csinálok semmit.. Írtam emailt egyébként.
2013. aug. 19. 22:22

Dehogyisnem!!!


A Bázison sokféle mozgást találsz, 10 perceseket is, amiket otthon végezhetsz, szóval nincs kifogás!!!

Véletlenül találtam meg a Fészbúkon (mert én ott nem vagyok tag), hogy egész lista van az ilyenekből, linkekkel.

2013. aug. 19. 21:32
Tudom, és igazad van. Még egy ilyen hülye nőt nem láttál, mint én:D
2013. aug. 19. 21:24
Jajjjj, hát ha viszont naponta legalább 10-20 percet mozognál, akkor a probléma legnagyobb részben megszűnne létezni.
2013. aug. 19. 21:06
Ilyenkor semmit... Tegnap elővettem a szteppert. Remélem, gyorsan átszaladok ezen a perióduson...
2013. aug. 19. 21:03
...és mit mozogsz?
2013. aug. 19. 21:01
Az a baj velem, hogy tisztában vagyok én, hogy mit lenne szabad és mit nem. Azzal még nem is lenne baj, ha mondjuk megeszek egy szelet sütit, mert attól még nem dőlne össze a világ, de van, mikor nem tudok magamnak megálljt parancsolni, és addig eszek, amíg belem fér. Ezt mondtam nektek az elején. Ha odafigyelek, másfél hónap alatt leadom az 5 kilót, de ha elcseszem, akkor mindig visszajutok a kiindulópontra...Ezt játszom évek óta.
2013. aug. 19. 20:58

Mi a baj?

Nem érzed még, mit ehetsz a vendégségben?

Mondjuk nem könnyű...szokás az állandó kínálgatás, mintha a vendég kiskorú lenne, aki nem tudja eldönteni, mennyivel lakik jól.

2013. aug. 19. 20:53
Jaj csajok, nem megy ez most nekem. Ez a hét, mármint az előző, totál katasztrófa volt, az is visszajött, ami eddig lement, és minden nap van valami vendégség. Szerdától munka, remélem, akkor már jobban tudom tartani, mert így még rosszabb helyzetbe kerülök, mint ahonnan kezdtem :( Én mindig ilyen béna vagyok:S
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook