Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalóriabázissal fogyózók ide! :) fórum

Kalóriabázissal fogyózók ide! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
1082. patapucs
2013. szept. 7. 10:40

Nekem mindig az első 10-15 percben vannak ólom súlyok a lábamon és utána elmúlik.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ez miért van.

Mindjárt megnézem, hogy hány mg.


Dacára annak, hogy múlt hét péntek óta kb 4-5 alkalommal volt csak ellipszisezés nálam (9után már nem akarom csinálni a szomszédok miatt), szépen araszolnak le a kilók. :-)

1081. Guruljka
2013. szept. 6. 20:28

Nekem jót tesz a karnitin, de olyankor is beveszem, ha aznap nem edzek.

Az 500 mg-osból 100 db-os dobozzal rendeltem. Kellemes a hatása, bár tényleg el lehet vele fáradni (mert erőteljesebben végezzük az edzést), de tényleg úgy érzem, hogy nem muszáj nekem feltétlenül gyóygszert szedni.

Majd a jövő hét uán kivasalok beutalót egy EKG-ra, mert a házidoki ritmusszabályzót is felírt anélkül...és egy doppler-vizsgálatra, hogy végre tudjam már meg pontosan, mi is van a lábamban.

1080. patapucs
2013. szept. 6. 19:38
Én meg azt hittem, hogy én működök rosszul. :-D
1079. Dennissza
2013. szept. 6. 19:24
Más is panaszkodott, hogy még fáradtabb a karnitin szedése óta. Igazából nekem sógorom rendelte, iszom, amíg van, de ha elfogy, nem ruházok be újabb adagra. Eddig is anélkül ment. Na de most már kezdem, mert jól elhúztam az időt. Még óravázlatozni is akartam a délután, de nem jött össze:S
1078. patapucs (válaszként erre: 1076. - Dennissza)
2013. szept. 6. 19:20

Na, én pont ezért nem vettem még ott semmit.

Egyszer bementem éhesen, megláttam az árakat és kijöttem.

Inkább éhenhalok, de sajnáltam rá a pénzt.

Rudit vettem időnként ill pudlingot a közértben. :-)

A közérti joghurtjuk elég vacak. Ízetlen és víz szerű, nem szeretem.

Persze január óta egyiket sem ettem.



Nekem tablettás van, de csak rövid ideig szedtem.

Mindig fáradtak lettek a lábaim amikor ellipsziseztem - a vihar tudja, hogy miért.

1077. patapucs
2013. szept. 6. 19:13
Hiába, anya csak egy van! :-)
1076. Dennissza
2013. szept. 6. 19:13

Ember tervez..., de úgy gondolom, édes "teher" ez:)


A múltkor szóba kerültek itt az updates termékek. Nemrégiben nyílt itt is egy ilyen bolt. Kezdetben lelkes vásárlója voltam. De amellett, hogy iszonyat drága, a termékeiben több a kalória, mint más hasonló termékben. Pl. az ő kenyere 56 kalóriás, a Ceres tk. kenyere csak 50 kalóriás és árban is sokkal kedvezőbb. De ugyanez van a joghurttal is. Mindenesetre 1-2 terméket szoktam venni, a péksütik közül van jó pár, ami nagyon finom.


Épp elkezdtem volna edzeni, amikor eszembe jutott, hogy nem ittam karnitint. Úgyhogy most várok egy kicsit, hagy fejtse ki a hatását:)

1075. Guruljka
2013. szept. 6. 19:01

Jól meglepett a fiam.

Muiután kedden hazaszaladt, még megbeszéltük futtában, hogy ezen a hétvégén bent marad a koliban, mert a jövő hét végén muszáj itthon lennie, akkor én megyek el ithonról.

Meg szoktuk osztani, a Pesten maradós hétvégéken tud lógni a haverokkal kicsit.


Hát erre az előbb telefonál, hogy mindjárt itthon lesz.

Nem készültem kajával, sőt egy nyugis hétvégére készültem... munkám is van, nem fog tudni a géphez ülni.

1074. patapucs
2013. szept. 6. 18:23

Nem, nem megyünk messze a fiam sulija miatt.

Bp IV. kerben maradunk. :-)

Peremkerület Pesten, de nem túl olcsó.

1073. Dennissza
2013. szept. 6. 18:16
*Városon
1072. Dennissza
2013. szept. 6. 18:14
Városban belül költözünk csak. Panelban én sem akartam kutyust. Ti messzebbre költöztök?
1071. patapucs
2013. szept. 6. 18:07

Mi is panelban lakunk.

Ha minden jól megy, akkor jövőre kertesbe megyünk és ott lehet kutya, macska.


Arra fogtok költözni, ahol most laktok vagy máshova?

1070. Dennissza
2013. szept. 6. 18:06
Igen, nálunk most megy a tervezés nagyban. Ház, baba, kutya:D
1069. Dennissza
2013. szept. 6. 18:06
Kölyökkutyát szeretnék mindenképpen.
1068. Guruljka
2013. szept. 6. 17:52

Kölyköt vesztek, vagy fajtamentőktől hoztok kutyát?


Akárhogy is, legyen egymásban sok örömötök majd.

Olyan izgalmas, amikor kutyát tervez az ember...:-D

1067. Dennissza
2013. szept. 6. 15:57
Nekem januárban halt meg a dalmata kislány kutyusom, előtte 1 évvel pedig a kan kutyus. Ők még anyáéknál voltak, mivel mi időközben elköltöztünk panelba. 12 illetve 10 évesek voltak. De ha minden igaz, nemsokára ismét tarthatunk kutyust, mert valószínűleg elköltözünk majd. Soha nem voltam német juhászkutya párti, de férjecskének az a szent és a vezetéknevünkhöz is ez passzol, úgyhogy valószínűleg azt a fajtát választjuk majd:)
1066. Guruljka (válaszként erre: 1065. - Guruljka)
2013. szept. 6. 15:40
Kicsit nem jól fogalmaztam, az autós barátnőm vitt oda, és a kutya fogait néztük együtt...:-DDD
1065. Guruljka
2013. szept. 6. 15:39

Két és fél éve hoztam el.

A menhelyiek, akik állatprvpssal is megnézették persze (és ivartalanították), azt mondták akkor, hogy 5 éves lehet.


Kutyás barátnőm vitt autóval, a mozgása alapján letettük volna a főesküt, hogy 2 éves maximum. De a fogai ennél tényleg idősebbet mutattak.

Nálunk derült ki már, hogy imád kavicsot rágni. Amikor egy kisebb hibát javítottunk, és volt egy vödörnyi sóder a háznál, kiszedegette belőle a nagyobbacska kavicsokat, és mire észrevettem, megint öregedett két évet...

Őrá is azt mondták, hogy antiszoc, de nálam nem volt esélye, mert mélyégesen rá tudok érezni egy kutya lelkére. Éppen akkor maradtam kutya nélkül, így csak rá kellett figyelni.

A mcsakákat csak azért kergette, mert végre meg akart szagolni egy macskahátsót, erre nálunk alkalma is nyílt.

Váratlan vagy szokatlan reakciót nem tapasztaltam, mert türelemmel voltunk hozzá, kicsike gyerkőc meg nincs már nálunk.

Egy év is eltelt, mire meg tudtuk a fejét simogatni, bár nekem azért az első perctől engedte, de látszott, hogy tart ettől. Nem is forszíroztam, az álla felől indítottam a simit.

De a pumi nem is az a bújós fajta, csak csendesen imád. (Mindig a közelemben van, és akármilyen mélyen alszik, akármilyen csendesen megyek ki, utánam kocog félkómában is, csak azért, hogy nézhessen...)

1064. patapucs
2013. szept. 6. 15:29

Megnéztem, emlékszem a képre. :-)

Édes pofa. mennyi idős és mennyi volt amikor hozzátok került?

Nekünk arra kell majd figyelni, hogy van két pici gyerek a családban és nehogy annyira antiszoc legyen a kutyus, hogy bennük kért tegyen.

1063. Guruljka
2013. szept. 6. 14:11

Nézd meg az adatlapomon azt a kis fekete vigyorgót!

Ő az "árvaházi", a menhelyről hozott pumikám.

Békéscsabáig mentem érte, az ottani menhelyre. Ő volt az, akit a viselkedési "problémái" miatt már majdnem elaltattak, és senkinek sem kellett.

Egy évnél is több idő telt el, mire mutatta a ragaszkodás jeleit. De ez az egy év is kölcsönös megbecsülésben telt.

Nem is tudom szavakkal elmondani azt a szeretettel teljes erős kötődést, ami közöttünk van, amit iránta érzek. A komondor mindkettőnknek erős szövetésgese, de másképpen működik.

A Pumika (Bodza a neve) meg én, mi ketten tudjuk, amit ez a kölökállat még nem tud... :D

1062. patapucs (válaszként erre: 1060. - Guruljka)
2013. szept. 6. 13:38

Egyem a kis szívét. :-)))

A doki bácsinál is volt egy olyan kutyus, az épp aktuális (és remélem végleges) gazdi vitte, mert atkás? lehetett és ahogy hallottam helyenként elvakarta és elgennyesedett neki. Állítólag úgy kapta vkitől, hogy bőrbetegsége van és nem tudom, hogy mi.


A fiammal megbeszéltük már többször, hogy ha egyszer lesz kutyánk, akkor az befogadott kuty lesz és fekete (a feketéket viszik el a legnehezebben).

1061. Guruljka
2013. szept. 6. 13:30
Csak ellensúlyozásként írtam, Dórika szegénykém feletti szomorúságot oldandó...
1060. Guruljka
2013. szept. 6. 13:29

Köszi!!!


Egy édes, yorkie-szerű, az előző gazdi által kidobott és beteg kis kutya gyógyulás és sok szeretetteli hét után az ideiglenes gazditól elutazott az igazi gazdihoz, német kiskutya lett...

Hetek óta figyelemmel kísértem a sorsát, ahogy elgyötört kicsi állatból fényes bundájú, élénk és boldog kis jószág lett, el is pityeredtem örömömben. Valahogy hiányozni fog, pedig eddig is csak fényképeken láttam, és ezután is kaphatunk képeket...

1059. Guruljka
2013. szept. 6. 13:20
Bambuska voltam, most nyomtam jól! Az előbb nem figyeltem, hogy kétszer kell.
1058. patapucs
2013. szept. 6. 13:20
Ok, most már bejutsz. :-)
1057. patapucs (válaszként erre: 1056. - Guruljka)
2013. szept. 6. 13:19
Még nem mondja a gép, hogy igényeltél és engedjelek be, de figyelgetem.
1056. Guruljka
2013. szept. 6. 13:09
De hiszen nyomtam...nem ért oda a nyomásom? :)
1055. patapucs
2013. szept. 6. 13:08
Ok, de nyomjál rá, hogy belépést igényelsz. :-)
1054. Guruljka
2013. szept. 6. 12:56
Szívesen megnézem, de kérlek, engedj be... :-D
1053. patapucs (válaszként erre: 1052. - Guruljka)
2013. szept. 6. 12:53

Köszi szépen!


Ha érdekel tettem be képet róla a naplómba, ott meg tudod nézni Dórikát.

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook