Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalóriabázissal fogyózók ide! :) fórum

Kalóriabázissal fogyózók ide! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
1352. Dennissza
2013. dec. 31. 10:54

Szia!

Be kellett állítani, hogy hány kiló vagy jelenleg és hány kiló szeretnél lenni. Ahhoz beállítottad, hogy milyen idő alatt szeretnéd azt elérni (én pl. heti 70-80 dkg állítottam be, de úgy is jó, ha megadsz egy időpontot, amikorra el akarod érni a kívánt súlyt) és ehhez számolja ki neked a megfelelő napi kalóriádat. Én akkor fogytam, ha betartottam azt a mennyiséget, amit előírt.

Remélem, érthetően írtam le:)

1351. 5c0313b0fc (válaszként erre: 1350. - Dennissza)
2013. dec. 31. 10:29

BUÉK neked is!

Bár én még új vagyok köztetek, látom, hogy akik itt jártak korábban, azok dec. közepe óta nem írtak ide semmit!

Én most ünnep után szeretném elkezdeni az Norbi kódokkal a fogyást, de mellette vezetni akarom a KalóriaBázist is.

Az a helyzet, hogy nem igazán értem a működését, talán te tudnál segíteni:

szóval ha próbaképpen beírtam neki az adataimat és kiszámolta a napi kcal-szükségletet, majd beírkáltam napi kajának annál valamivel többet, akkor persze hogy kiértékelte, hogy x idő alatt mennyit fogok HÍZNI, ha így folytatom.

Ha a napi ideális kcal-nál kevesebbet véstem fel, mint elfogysztott kcal-t, akkor írta, mennyit fogok FOGYNI! És ez így a logikus! Csakhogy minden más helyen viszont azt "tanítják", hogy a szervezet akkor kezd el spájzolni, és azért hízok, ha nem kapja meg a szükséges kcal-t. Akkor most megegyem a napi kcal-t, amit a Bázis ír, vagy maradjak alatta, vagy hogyan kell ezt csinálni?

Ne haragudj hogy így ismeretlenül "letámadlak" a kérdésemmel, nagyon megköszönném, ha lenne időd és 1-2 mondatban segítenél nekem. További szép napot, és ha már nem "találkozunk", BUÉK neked!

1350. Dennissza
2013. dec. 31. 09:55

Boldog új évet kívánok nektek lányok!

Sajnos én nem úgy zártam az évet, ahogyan szerettem volna. Lehetne keresni, sorolni a kifogásokat, de valljuk be, akaratgyenge voltam, a kitartásom eltűnt a súlyom meg megnőtt.. Nincs mit szépíteni ezen. De nem adom fel, nyáron boldogan és elégedetten akarok mászkálni a csinos kis ruháimban:)

Terveim között a futás szerepel. Hamarosan költözünk, és mivel az egy körút, szép nagy köröket lehet futni:) Ez a terv, és hamarosan újra kiskutya érkezik a családba, vele is rengeteget kell sétálni. Úgyhogy 2014 az én évem lesz!

Nektek további sok sikert, bár ti nagyon ügyesek vagytok.

1349. Guruljka
2013. dec. 16. 01:14
Igen, és igaz az is, hogy már előre fegyelmez a tudat, hogy be fogod írni. Legalábbis én így vagyok vele, főleg ha rám tör a falhatnék.
1348. wirgi
2013. dec. 16. 01:13

Na sütögetés nálunk, az nincs, illetve ha nagyon kívánok sütit inkább veszek egy szeletetés azt ketten a párommal megesszük, mert így nincs több és nincs kísértés.


Szia elköszönök, mert 6,20-kor kelnem kell. jó éjt

1347. wirgi
2013. dec. 16. 01:09
egyébként a mennyiség betartásában nagyon sokat segített a kalória bázis, mert tényleg a kis mérlegem mindig mértem a súlyokat és akalóriát, és két hónap alatt úgy megtanultam az adagok nagyságát, hogy most ezzel már nincs problémám, remélem a továbbiakban is meg tudom tartani a súlyomat, hisz végül is már egyszer ez eléggé sikeres volt
1346. Guruljka
2013. dec. 16. 01:08

Nálam ez a gyakori sütés, és a fél tepsi süti eltüntetése...Bár csak egy pár hónapos időszak volt, de annál súlyosabb. (Lettem én.)

És éveken át nem a régi zsírszegény módon főztem, nem is értem magamat így utólag.

1345. wirgi
2013. dec. 16. 01:04
Hát igazándiból nem az egészséges étkezéssel volt baj, hanem a bevitt mennyiséggel, mert ahhoz kell az igazi akarat erő. mikor ott a nagy torta, de meg tudd álni, hogy csak egy pici szeletet egyél, na most már jó uton vagyok hogy ezt meg tudom csinálni.
1344. Guruljka
2013. dec. 16. 01:00

Hát az tuti.

Legalábbis sok mindent, a legfontosabbakat biztosan. :-D


Gratulálok a fogyásodhoz, és érdemes lenne tényleg folytatni az egészséges étkezést. :-D

1343. wirgi
2013. dec. 16. 00:58
Szerintem az lesz az, mert a youtubon csak annyit mutat, de és a sorozatokat emeltem, meg bevettem hozzá még a női fekvőtámaszt és ez igazándiból mindent megmozgat
1342. Guruljka
2013. dec. 16. 00:55

Jaj, de jó, hogy emlékeztetsz! Tudom, hogy kerestem, de hogy meg is találtam-e, nem tudom.


A kigyűjtött linkek között nincs. Csak ez a két és fél perces. Emlékszem, először se találtam meg rendesen.


[link]

1341. wirgi
2013. dec. 16. 00:51

Sziasztosk ! üdv mindenkinek. Kitartást, mert akkor sikerül.

Nekem 2 alaklommal is sikerült

2000 március - 2001. junius - 16 kg

2012 március - 2013. november - 16 kg

Még nem számoltam be de a betervezett március helyett már most hoztam ,és sikeresen el is értem az általam előírt súlyomat/85-ről 66 kg.ra/, amit most megint próbálok szinten tartani . Első alkalommal 6 évig sikerült, Remélem mos már teljesen életem végéig. Most már igazán a vénámban van , az hogy hogyan egyek neponta egészségesen, és ne éhezzek.Ja és már többször is írtam egy linket a tornáról/ szexi hasizom / ami igazándiból napi két alakalommal 10 perc, bár elég kemény de igen- igen hatásos ja és nem ugra bugra, mert azt nem bírom , és a hasam úgy lement, hogy tökre meglepődtem

1340. Guruljka
2013. dec. 10. 17:04

Az első 3 lépés nálam is, de az is idő, nem??? :-D


Mondjuk azért is, mert először csak megnézem a lépést, másodjára próbálom lekövetni, az első két ismétlés után már keverek mindent. És a monitoron már a következő, még csavartabb mozgást végzik, na ekkor hagyom abba...:)))

1339. patapucs (válaszként erre: 1338. - Guruljka)
2013. dec. 10. 17:01
Neked legalább egy idő után...én az első 3 lépés után elvesztem a fonalat . :-D
1338. Guruljka
2013. dec. 10. 16:58
Én olyat nem tudok követni, egy idő után fogalmam sincs, mimnek hol kellene lennie! :-)
1337. Dennissza
2013. dec. 10. 16:50
Nekem sosem sikerült, pedig értem már el jó eredményt:D Igazából most ilyen táncolós videókhoz van kedvem, egy kis aerobic-kal fűszerezve:)
1336. Guruljka
2013. dec. 10. 16:46

Tudod, amikor jönnek az első sikerélmények, utána már könnyű kitartónak maradni!


Neked is sok sikert kívánok! Mi jót találtál?

1335. Dennissza
2013. dec. 10. 16:42
Ti nagyon ügyesek vagytok, le a kalappal előttetek. Amikor a kitartást osztották, én a nagy fenékért álltam sorba... De igyekszem:) Találtam jó kis videókat a neten, főzés után neki is állok egynek.
1334. Guruljka
2013. dec. 10. 16:09

Vártalak én is!


Nem ezer éveee! :-D

Már a célom alatt vagyok, az emberkét ott hagyom ugrálva, mert tetszik.


És piszokul figyelek az arányokra, nehogy visszajöjjön valami! A mennyiséget óvatosan emelem.

Úgy néz ki, a frissen szerzett gyapjú szoknyám már most bő, pedig csak jövőre gondoltam varrónőhöz vinni, amikor már stabilan tartom a súlyom...

1333. patapucs (válaszként erre: 1332. - Dennissza)
2013. dec. 10. 13:56

Sziaaa!



Jaj, úgy örülök, hogy megint vagy, már hiányoztál! :-))


Guruljka tutira, ő már ezer éve számolgatja, figyelgeti, vezeti a kalóriákat és teljesen igaza van. :-)

Így tudja az ember a legjobban kordában tartani az evését.



Nálam minden ok, már 62kg vagyok.

Az első célom a 63 volt, a második a 60 lett. :-D

A 60 úgy jött, hogy kettő mérleg van nálam. Az egyik az enyém, a másik a barátomé, ami 3kg-val mér többet mint az enyém. Szóval 63kg akartam lenni, de a barátom mérlege szerint még nem vagyok annyi. :-)

1332. Dennissza
2013. dec. 10. 10:35

Sziasztok!

Én ma újra elkezdtem használni az oldalt. A súlyom igazából változatlan, csak már idegesítő:D A mozgásom egyelőre otthon történik, különféle videókra ugrabugrálok :) Ti csináljátok még?

1331. Guruljka (válaszként erre: 1326. - Ef28dc56be)
2013. nov. 27. 22:48

Én a Firefoxot nem engedem még leváltani se. Se Opera, se Chrome, semmi!!! :-D


Végül sikerült belépnem, azért annyira gyakran nem nézegettem, mert dolgozom még egy kicsit.

1330. ef28dc56be (válaszként erre: 1329. - Patapucs)
2013. nov. 27. 16:51
:)))
1329. patapucs
2013. nov. 27. 16:44
Én nem tudom, nagyvállalatnál dolgozom. :-)
2013. nov. 27. 16:42

Hacsak még esetleg az nem befolyásol, hogy ki melyik szolgáltatón keresztül jut fel a netre. Én Inviteles vagyok.

Persze csak "vaktában ötletelek", mint a libás-paraszt, valójában szakmailag lila gőzöm sincs hozzá. :)))))

1327. patapucs
2013. nov. 27. 16:25

Nálam is a kedvencek között van, de úgy látom szerencse kérdése, hogy ki mikor jut be.

Most nekem is sikerült.

2013. nov. 27. 16:22

Szóval engem a google-ról is beenged!


Lehet, hogy internet-gond?

Én az Internet Explorer-en keresztül járok fel, a Mozilla-Firefox-ot nem tudom miért nem szeretem, pedig az is fent van a gépemen.

Ti melyiket használjátok?

2013. nov. 27. 16:15

Amikor elkezdtem ezt a 90 naposat, a google-ról leszedtem, beraktam a gépemben a "Kedvencek" közé, azóta onnét megyek fel rá. Most is ott indítottam.

Megnézem közvetlen a google-ról akkor most én is.

1324. Guruljka
2013. nov. 27. 16:10
A Gugliról kerestem rá, de csak karbantartást ír még mindig.
2013. nov. 27. 16:00

Nem értem, mi van, ismét bementem, bejelentkeztem, beírtam neki az eddigiek mellé próbaként, hogy megettem még 1 db. almát, minden további nélkül szépen feldolgozta.

Nálam semmi gond!

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook