Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kalóriabázissal fogyózók ide! :) fórum

Kalóriabázissal fogyózók ide! :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
1592. Stephenie Queen (válaszként erre: 1590. - 130454e42d)
2014. máj. 29. 16:20

nem tudok:( így is fel volt kapcsolva a villany...ez a mostani telefonom nem csinál szép képet sajna...:(


visszasírom a régi se k800i telefonom. Azon volt vaku, és szép képeket csinált...de sajna már nincs meg mert nem műxik, és kapni sem lehet. A használtan vett meg 8 hónap alatt tönkre ment.


Célnadrágom sok van. 130 kilós több is. Meg kisebbek is..talán 100 kilóval azok jók lesznek majd.

1591. Guruljka
2014. máj. 29. 15:59
Ez a pulcsi se rossz, amiatt a fekete betétje miatt az elején. Az a legrégebbi képen szinte egy széthúzott csík!
1590. 130454e42d (válaszként erre: 1589. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 15:42

Próbálj világosabb képet csinálni, azon jobban tudod követni a változást.

Egy tipp: legyen egy célnadrág, olyan ami nem nyúlik. Az se baj, ha most térdig tudod felhúzni :) Sikerélményt ad, ahogy egyre jobban rádjön. Megteszi egy párszáz forintos is a turiból.

2014. máj. 29. 15:34

végül is mindegy, csak kíváncsi lettem. ezt a képet úgyse tartom meg, mert nem telt el 2 hónap az előző óta. Később meg amúgy is szelektálnom kell. Nem fogok évekig 2 havonta képet csinálni:D


Csak most még jó lesz egy ideig ez, hogy így látom a dolgokat és biztosabb, mert még súlyt nem látok...

1588. Guruljka
2014. máj. 29. 15:30
Nem tudom megítélni igazán, de valahogy könnyedebbnek látszol az új képen!
1587. Guruljka (válaszként erre: 1586. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 15:22

Van az 3 hét is. :D


Mindjárt nézem a képet!

2014. máj. 29. 15:18

:) akkor nem vagyok egyedül a bűnözéssel:D


Amúgy feltettem még egy képet amit most az előbb csináltam. Hát nem tudom...olyan mintha az áprilishoz képest kisebb lennék egy picit de nem vagyok benne biztos...februárhoz képest biztos hogy látszik:D:D:D


És amúgy sem telt még le az újabb 2 hónap az áprilishoz képest. Szóval amit most feltettem, annyira nem mérvadó...még van mennyi is? 2 hetem? a következő hivatalos fényképezkedésig...:D ami 17.-e lesz.

1585. 130454e42d (válaszként erre: 1583. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 14:47
Én tényleg csak a kalóriákra figyelek, a kajáimtól falnak menne bármilyen dietetikus. Tisztában vagyok vele, hogy lehetne jobban csinálni, látványosabb eredményeket hozna, nekem ennyi fér bele a komfortzónámba. Így is lefelé megy a súlyom, időm van, már elértem azt, hogy tulajdonképpen elvagyok a mostani alakommal is.
1584. Guruljka (válaszként erre: 1583. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 14:45

A Bázis fórumán is ilyenek vagyunk.


én nem mekizni szoktam, hanem ha van egy-egy baráti tali a hét végén, akkor nem számolok, mert nem is győzném.

Vagy, ha a fiam hazajön hétvégére, akkor van, hogy a sajátomat számolni akarom, de eltévesztem a mérést, ha kettőnkre főzök, ilyenkor veszett fejsze nyele alapon nasizok is kicsit.

Nálam inkább a cukros mákos tejbezab, vagy valami palacsinta... :D

Pár héten át naponta engedtem egy kis cukrot, de nem tett jót. Most állhatok vissza, és több húst is muszáj ennem... na az elég rémes.


A hisztit meg ki kell adni, csak bátran gyere! :D

2014. máj. 29. 14:42

csípem ám hogy ide lehet jönni vinnyogni, és megvígasztalnak:D


bocsi, nem kihasznállak titeket, csak néha jólesik kiadni magamból a hisztit:)


nem koplalok, most tartok egy bizonyos étrendet, ezt magamnak találtam ki, saját szabályokkal, a konyhapulton ott a mérleg és számolok hozzá kalóriát és max szénhidrátot.


pl az is szabály, hogy 3-4 havonta 1x eszem valami mocskosul egészségtelent is:D hogy az se hiányozzon, és ne érezzem magam úgy mint aki nyúlkaján tengődik és diétázik....a következő ilyen jövő héten lesz:) A 4. évfordulónk lesz a férjemmel... (az első randié:D Szóval a kapcsolatunk évfordulója) a kedvenc mekis szendvicsemet fogom enni. Szerencsére nincs gondom ezekkel az ételekkel, mert mekiből csak 1 fajta szendvicset szeretek.


Nem tudom ti mennyire engeditek meg a bűnözést. Én úgy gondoltam, hogy ennyire ritkítva valami hasonló (de nem mindig ugyan az) teljesen belefér(het). Eddig is alkalmaztam, az elmúlt hónapokban, és müködött....


Nálatok vannak ilyenek?

1582. Guruljka (válaszként erre: 1580. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 14:39

Pont kétszer annyi idős vagyok, mint Te!


És amikor két éve elkezdtem fogyni, és visszanyertem a mozgékonyságomat, hatalmas öröm volt, mert megfiatalodtam!:D

1581. 130454e42d (válaszként erre: 1580. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 14:36
:) 28 évesen én is pánikoltam a 30-tól, jobban, mint most a 40-től. nyugi, még rengeteg időd lesz élvezni az életet.
1580. Stephenie Queen (válaszként erre: 1577. - 130454e42d)
2014. máj. 29. 14:32

28 vagyok


Persze hogy örülsz a havi 1 kilónak mert rajtad kb semmi felesleg van:D ha 70 kiló lennék én is örülnék havi 1nek mert 69kg akarok lenni:D


160kgval kezdtem február 17én, 1 héttel a 28. szülinapom előtt. Ezt a súlyt úgy mérettem pénzért, mert a saját mérlegem még azóta sem mér:(


Csak most nincs fölös 4 ezrem jó darabig arra hogy leméressem magam megint, mert másra kell.


Amúgy lehet nincs már olyan sok a 10kilóig, mert ha nem nehezkedek rá normálisan a mérlegre, hanem kicsit megtámaszkodom a mosógépen, akkor lemér, de ha rendesen ráállok akkor már nem:(

1579. Guruljka (válaszként erre: 1575. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 14:32

nem megy mindenkinél ugyanúgy a fogyás. Te nagyon is vitézül csinálod, és ezúttal jó módszerrel.

Ha zavar is van a háttérben, az sem gyorsítja meg a dolgokat.

Ha átáll majd a szervezeted, és ahogy egyre egészségesebb lesz, úgy fognak majd a kilók is lefelé szaladni, nem lesz ugyanez a sebesség mindig. :D

1578. Guruljka (válaszként erre: 1574. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 14:29

Most nem koplalsz, remélem, de ne is add fel. Ezt nem fogod visszahízni!


Eddig 8 év alatt összevissza ingadoztál, és most 3 hónap után vagy elkeseredve? Nem vagy igaszágos a testedhez.

1577. 130454e42d (válaszként erre: 1575. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 14:27
3-4 év múlva vén csont leszel? Hány éves vagy, 60? :D
1576. 130454e42d (válaszként erre: 1574. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 14:26

Akkor figyelj arra, hogy ne kövesd el ugyanazt a hibát. Türelem, ha lassan is, de megy lefelé, nem arról van szó, hogy egyáltalán nem fogysz.

Csak szólok, lesz olyan is, a stagnálás természetes. Ki kell várni és újra beindul.

Most hány kiló vagy? Ha jól értem, havi 2 kiló megy le, ez szerintem teljesen jó. Én ha havonta 1 kilót leadok már tök boldog vagyok :)

1575. Stephenie Queen (válaszként erre: 1573. - Guruljka)
2014. máj. 29. 14:26

Aranyos vagy:) de igazság szerint azt csinálom amit eddig...a kajával biztos hogy nincs gond. írni is szoktam. de már megszoktam a mennyiségeket, és mérem is a kajákat súlyra. Odafigyelek arra is hogy 1 héten 1nél többször ne legyen krumpli és tészta sem.


Csak az van, hogy legalább az elején többet szerettem volna fogyni, és csalódás ért, mert nem megy... ha azt vesszük hogy 2 év alatt akartam lefogyni, és ehelyett örülhetek ha 3-4 év alatt lemegy....vén csont leszek és nem is élvezhetem majd a fogyás gyümölcsét:( ez így meg elkeserítő


Egyenlőre még nem adom fel, csak felmerült bennem a gondolat...de még várok vele. Talán fél év elég lesz a 10kghoz... de akkor meg 100 év mire valami emberi formát öltök... csak szimplán szomorú vagyok ez miatt ennyi.

2014. máj. 29. 14:20

húú hát nehezet kérdeztél:D


2006 ig 90-100 kiló körül voltam... utána ment fel 1 év alatt 160ra.

Innentől pedig ugrált, volt hogy lementem 90ig...de akkor koplaltam mint az őrült, és nem bírtam sokáig.

Akkor visszament 140ig, majd 125re vissza. Akkor ismertem meg a férjemet....3 hónap alatt visszament 140re, majd 150...

Onnan megint koplalással le 142ig 4 hónap alatt. Azt is feladtam mert nem bírtam...


Szóval eléggé ingadozott a súlyom az elmúlt 8 évben. Ezek mindig fogyási próbálkozások voltak, amik hamar átfordultak koplalásba, majd feladásba.

1573. Guruljka
2014. máj. 29. 14:13

Igenis van értelme, ne csüggedj!

Mozogni lehetne két adagban is ennyit, talán akkor menne picivel több is, hogy ne legyen annyira megerőltető. Én csak 5 perceket bírtam eleinte kis tornamozdulatokkal, és ahányszor sikerült egy nap, annyit csináltam. Az is összeadódott!

A hormonzavar mellet is látványos, és ha lassú is a fogyás, akkor is rengeteget teszel magadért.

Ha meg egyszer megindulnak a kilók, utána már könnyebb lesz, csak ne add fel!


Segítsek átnézni az étrendet?

1572. 130454e42d (válaszként erre: 1569. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 14:11

Ha hormonzavarod van akkor persze, hogy lassabban megy a fogyás. Viszont lassú fogyásnál a visszahízás esélye is kisebb.

ha most feladod, váltasz, lehet, visszaszeded amit eddig leadtál. Hány év alatt híztál meg? Nem várhatod, hogy pár hét alatt lemenjen. Türelem :)

Érdemes lenne súlyzós mozgást is beiktatni, az izom több kalóriát használ fel, mint a zsír, gyorsíthatja a fogyást. Persze nem azonnal.

2014. máj. 29. 14:10
viszont a centik is belassultak az elejéhez képest... de azért még mennek.
1570. Stephenie Queen (válaszként erre: 1568. - Guruljka)
2014. máj. 29. 14:10
A második kép 2 hónapnál készült...mostmár majdnem 4 hónapos vagyok. 17.én töltöm:D
1569. Stephenie Queen (válaszként erre: 1567. - 130454e42d)
2014. máj. 29. 14:08

mozgok napi 45 percet...egyenlőre ennyitől is leizzadok.


nem tudom. centikben nagyon lassan de megy le...viszont nem értem miért nem ment le még az első 10 kiló. Már réges rég le kellett volna mennie. Min..3 hónap után. Akkor már látnám a súlyomat is....


Biztos fogyok mert képeken is látszik, csak nem értem a lassúságot... hiába van hormonzavarom, ha nem eszek annyit akkor fogynom kéne. Nem? És nem ebben az embertelen lasső tempóban...hogy belebolonduljak... és lassan úgy látom hogy semmi értelme az egésznek.:(

1568. Guruljka (válaszként erre: 1566. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 14:08

Szia!

Kicsit javítottam a saját gépemen az adatlapon látható képeiden, és megnéztem. Mentés nélkül töröltem ezután.


Hatalmas a különbség! Ráadásul ugyanabban a pulcsiban készültek a képek, bár az egyik fekete.-fehér. De így is látszik, hogy a pulcsi felső részén az a háromszögletű fekete betét is egészem másképpen néz ki, és a karjaid is jóval közelebb érnek a testedhez, a körméreteiden egyértelmű a fogyás!

1567. 130454e42d (válaszként erre: 1566. - Stephenie Queen)
2014. máj. 29. 13:55

Szia,

egyáltalán nem csökken a súlyod, vagy nem olyan tempóban, mint szeretnéd?

Mozogsz valamit?

2014. máj. 29. 13:52

sziasztok


Elég nehéz napjaim vannak... komolyan gondolkodom rajta hogy feladjam ezt az egészet... lassan 4 hónapos lesz a kalóriaszámolásom, de még mindig nem látok kilós eredményt:( iszonyat csalódott vagyok. Így nehéz....


Még nem adtam fel, de itt motoszkál a fejemben hogyha ez a módszer nekem nem segít akkor csak az időmet pocsékolom vele:(


Az a baj hogy szerettem ezt az étkezést, de nagyon lehangoló tud lenni hogy méricskélek, számolok, odafigyelek, mozgok ahogy tudok, de nincs látható eredménye kilókban.


Most azt mondom ha júliusig, tehát 5 hónap alatt sem látom meg azt a nyomorult 10 kiló mínuszt, akkor megpróbálok valami mást...vagy nem tudom.


Sokszor már a sírás kerülget hogy teljesen hiábavalóak a lemondások:(

1565. wirgi
2014. máj. 21. 09:10

Igen és az a jó, hogy mindent ehetsz. Pl. imádom a 45 % Lidliben kapható étcsokoládét és abból minden nap megeszek legalább 3 kockát. Ezt beépítettem a napi kajába.

Most újra el kezdem írni a naplómat mert kitüztem a 62 kg szeptemberig és ez csak akkor megy ha írom a napi étkezésem, mert akkor jobban tudok figyelni. most már 4-5 hónapja súlytartáson vagyok , ez sikerült, most újra neki rugaszkodom.

1564. Guruljka
2014. máj. 20. 10:54
Ez nagyon ésszerű, lényegében az állandó mérlegelést áthidaló megoldás. És nem diéta, ugyanúgy az egészséges táplálkozásra vezet rá, mit a Bázis.
1563. wirgi
2014. máj. 20. 10:54
Ja és működik, igaz lassan de maradamdóan, és ami nagyon fontos a bőr nem marad petyhüdt, nálam legalább is szépen visszahuzódott, még most is így 60 évesen is.
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook