Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A UPC direkt összes csatornáját kódolatlanul fogom. Más is? fórum

A UPC direkt összes csatornáját kódolatlanul fogom. Más is? (beszélgetős fórum)


2013. aug. 7. 19:01
Ezzel ne dicsekedj, csak örülj szépen csendben .
2013. aug. 6. 19:21

ez mind beetetes, hogy hozzaszoksz, megszokod, es majd elofizeted!!! :)



ez reklam!!

7. kszb
2013. aug. 6. 13:58

sztem a digitális átállásnak köszönhető ez a kavar most. Helyre fog állni.

Nálunk is volt iylen, amikor beköttettük a UPC-t. Aztán a központ beállította a csomagunkat, és megszűntek a plusz csatornák.

6. noozimanoo (válaszként erre: 1. - 77x7)
2013. aug. 6. 07:58
Nálunk másfél éve még 'pesti lakos'korszakomban volt UPC. Azt mondták, pár napig, míg a rendszer helyreáll nálunk is, jönni fog minden csatorna. Na, 5 hónap alatt se állt helyre. :D
5. 77x7
2013. aug. 6. 02:10
Hát eddig tartott... :(
2013. aug. 6. 01:39

Ne is emlegesd senkinek, mert az emberek irigyek.. még ki se írd ide sem, ki tudja, ki olvassa, aztán majd utána néznek annak, hogy hol hagyták véletlenül kódolatlanul..


Csendben örülj neki, és ne mondd el senkinek.. Az irigység nagy úr!

3. 77x7
2013. aug. 6. 01:38
Na én se akarom felhívni az ügyfélszolgálatukat, hogy panaszkodjak...
2013. aug. 6. 01:28
Pár éve egy másik városban nekem is upc direktem volt, és egyszer azt tapasztaltam,hogy több, mint egy hónapig véletlenül bekapcsolták az HBO-t. Örültem neki, és csendben hallgattam róla..
1. 77x7
2013. aug. 6. 01:18

Csak az alap Light csomagom van, ehhez képest meglepődve tapasztalom, hogy minden csatornáját kódolatlanul fogom (még az HBO-kat is). Nem tudom mióta van ez és meddig tart...ez valamilyen akció, vagy beetetés? A honlapjuk semmilyen információt nem ad erről...

Tud valaki valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook